Lover

9

Páči sa vám tento profil a chceli by ste mať podobný?

Založiť si profil
O mne

Som vášnivý čitateľ čo číta aj 4 knižky naráz.
Žijem knhami. Milujem knihy.
Už od 10 yeas som začala chodiť do knžnice a požičiavala si aj 11 knih.

Obľúbené literárne žánre
Obľúbení autori

Páči sa vám tento profil a chceli by ste mať podobný?

Založiť si profil
O mne

Som vášnivý čitateľ čo číta aj 4 knižky naráz.
Žijem knhami. Milujem knihy.
Už od 10 yeas som začala chodiť do knžnice a požičiavala si aj 11 knih.

Obľúbené literárne žánre
Obľúbení autori
Zobraziť viac

Moje odznaky

Môj názor pomáha
2023
Môj názor pomáha
2021
Šťastných 7
2023
Šťastných 7
2022
Šťastných 7
2020
Plány do budúcnosti
Horúce novinky
Máte čitateľský profil
Zobraziť viac

Moje aktivity

9
9

Lover Love napísal recenziu

29.04.2023 13:40

Skúšali ste piť???Alcohol

Kniha :Gideon
Autor:

Recenzia:
"Gideon je silná kniha. A neradila by som ju vôbec ku YA knihám. Je to vyspelejší príbeh, pochopiť ho môže kto sa do neho reálne začitá a vžije. Autorka má čo ponúknuť.

Drogy sú svinstvo. Je to úžasné pocit keď si dáš . Proste vypneš a užívaš ten opojní feel. Ach,yes. A keď si dávaš dlhšie dávka je slabšia. Ale už si v tom. Vymaniť sa bude ťažšie. Spárov závislosti.

Tak nám ukazuje príbeh kniha. Hlavná postava sa vracia so svojím manželom do svojho rodného mesta kde to 'všetko ' zažila. Jej manžela som si obľúbila. Pre mňa úžasný couple. Ale všade sa ukáže po čase nejaký problém. Aj som to čakala kedy to príde. V akej forme .
Prišlo.
Páčila sa mi linka Gideona a jeho dvojčat. Nevidím takých sweet boyov čo by sa takto starali o deti. Ale on je k tomu 'súdený '. Dozviete sa prečo.

Kniha Gideon je taký citový výlev. Raz je to oddychové, raz sa to zmení ani nečakáš ako pomaličky.
Mne sa kniha páčila. Ale aj nie trošku nie. Prišla mi miestami naťahovaná. Aj som chcela knihu zatvoriť, ale niečo mi vravelo 'pokračuj '.
Vedela som si domyslieť že to dopadlo po čase ako to bude medzi nimi a iné veci. Ale nečakala som to až v takej forme. Wow
Nechceme do toho spadnúť. Do sveta drog. Veru nie.

Za knihu ďakujem.

Hodnotenie 7/10

Čítať viac

Gideon - Karin Horváthová, 2023
Gideon
  • Karin Horváthová
4,7
14,45 €

9
9

Lover Love napísal recenziu

09.04.2023 07:34

Čo Čítate
Kniha :Zostaň so mňou
Hodnotenie: 6/10

Recenzia:
Máme veľa romantických kníh. Ale málo je dobrých.
Toto je ten prípad, kde je tých príbehov viac istých.
Námet. Nič nové. Čítala som čo to podobné.
Ženská hrdinka mi prišla že má málo sebavedomia. Za to on ho má na rozdávanie. Čo sa týka romantickej linky tak to mi prišlo rýchle. Ja by som mu tak rýchlo 'nespadla ' pod ruky. Je to známy, ale aj tak.
Nemám k tomu čo viac povedať. Skôr by sa to hodilo ako nejaký thriler ale to je všetko. Koniec som trochu preskočila, prišlo mi to také naťahané. A skončiť to skončilo ako som si myslela.

Čítať viac

9
9

Lover Love napísal recenziu

25.03.2023 14:27

Na túto knižku sa viaže šťastie. Za deň prečítaná. 
Je vypredaná. Čo je škoda. Ale ako som sa k nej dostala?
Cez ig, cez story. Jedna osoba ktorá mi ju požičala. Knihu si fakt chcem kúpiť. Ale dosť si vážim že mne ako cudziemu človeku niekto cez ig žične knihu . Ako áno mám tu už stále friendships. Spoznala som fajn ľudí.
A ďakujem ti @rada_citam_knihy za požičanie.
Ivica vie fakt pútavo písať. Knihu ktorú som musela hneď dočítať. Je to už 3tia kniha ktorú od nej čítam. Prvá je tá najnovšia čo vyšla. Čo som čítala.
V príbehu bolo asi všetko. Láska, hope. Odpustenie. A všetko sa pre niečo deje.
Je tu toho tak veľa že neviem ako to opísať. Ale bolo to wow. Kľudne by som si priala viac kapitoliek do toho . Ale čítala som bonusové kapitoly.
Teším sa na ďalšie knihy autorky.
Ešte na čo som si spomenula. Išla som do martinusu kaviarne . A počujem jedny holky ako sa bavia. 'Ja nečítam slovenských autorov, sú nekvalitný. ' Chcela som im za to niečo povedať. Ale nechala som tak. Nech si prídu na to samé že to je inak.

#knihy #knizockazlasky #trencin #kniha #knihomolka #knihomol #knihazivota #lovebook #love #loving #loveislove #lifegame #laska #lifestyle #citas #citame #cry #czbookblogger #citam #vibe #verimvlasku #viral #magic #mood #bestseries #bookcover #blogger #blogger #blog #Recenzia #trending

Čítať viac

9
9

Lover Love napísal recenziu

25.03.2023 13:38

Keď si prečítam knihu od Liny Frankovej viem že to ona písala. Hneď spoznám jej štýl. Je iný a predsa originálny. Píše tak neobvykle. Že to zaujme.

° Ďalšia rodina ktorá má tajomstvo. To bude odhalené po čase čo skrývajú. Zistíš. Zaujímavé. Také trochu aj fantasy. Tajomné a prekvapivé. Vítam.

°Mne to pripomína 'staršiu romancu do ktorej sa treba ponoriť. Jak z minulého storočia. Nemusí byť všetko hneď moderné. Ja rada čítam aj o minulosti. Vojna, časy Márie Terézie. A to nám dodá kvalitný príbeh.
Autorka to obohatila o romancu. Nebude to jednoduché. Sú tu prekážky ktoré treba zdolať. Rodina má svoje tajomstvá. Naš mladík nieje spokojný so svojou prácou. Kto by nie že?

°Čo mi na knihe neimponovalo sú opisy. Tie som musela skákať. Nieje to zrovna moja šálka kávy. Mne to skôr naťahuje príbeh. Aj niektoré časti mi tak prišli, 'navyše '. Koniec sa mi zdal už na rýchlo zbúchaný ale má svoje čaro.

°Je to môj názor. Každý máme iný. Teba môže príbeh zaujať. Mne sa páčil ale pár vecí mi nesadlo.
Za knihu ďakujem @lina.frankova
°

Čítať viac

9
9

Lover Love napísal recenziu

24.03.2023 15:43

Rada sa ponorím do niečoho nového a iného. Pokiaľ ide aj o našich Slovenských autorov. Ľudia to radi odsudzujú keď je to to 'Slovenské '. Ale sama čítam knihy aj tvorbu 'našich '. A poviem vám, máme plno šikovných autorov. Aj tí viacerí by do zaslúžili viac hipu.
O knihe Čiernokňažník som vedela že existuje. Vždy keď som išla okolo fantasy sekcie v obchode tam mi na ňu padlo oko. A spojilo nás niečo.
Keď mi prišla knižočka v obálke myslela som si že mi tam dali dve knihy. Ale nie. Je to 'riadna ' bichla pri ktorej som strávila čas.  Pri čaji a deke. A inom svete.
Svet Juraja Červenáka treba aj pochopiť. Nie je to len o boji a 'hlavnej postave '. Ale o niečom viac. Vieme si takto priblížiť a predstaviť minulosť ako to bolo.
Kto ma rád aj ten horor, tak ho riadne poteším. Je tu z každého troška. Poď sa báť . Poď prežívať. Krv, pot, boj.
Ja som sa v našom svete stratila a ocitla som sa tu. Ukazuje nám to krásne aj svet Slovanskej mytológie.
Miestami mi príbeh prišiel taký hluchejší. Nevravím že nudný. To vôbec nie. Keďže na každej stránke sa niečo dialo. A potešili má aj veci nečakané  . Priznávam sa. Milujem dobrodružstvo a boje. Boj s mečmi. A do toho ešte fantasy. Tak to áno. To je kombo. Dostala som čo som chcela. Moja myseľ si ide boj ,sama sa to u venujem.
Síce som s knihou strávila veľa času  . Ale tak to má byť. Som rada že vydavateľstvo urobilo aj takéto vydanie. Je tu viac častí a komu sa príbeh zapáči tak ide hneď na ďalšiu časť a dostane po čom túži. Nemusíte čakať kedy k vám kniha príde. Musím pochváliť aj obálku ale aj vnútro. Nieže ma aj príbeh oslnil ale dobre sa aj ba ňu pozerá.
Príbeh mal zo začiatku pár nedostatkov. Ale kto hľadá knihu o boji, dobrodružstve a fantasy určite si píš do Wishlistu Čiernokňažník.".

Za knihu ďakujem @artisomnis

#Recenzia #spolupráca #Čiernokňažník #fantasy #fight #loveislove #bookstyle #book #blogger #blog #beautiful #booklover #bookworm #bookreview #booktok #bookblog #bookcover #booklife #knihy #knihomolka #kniznizavislaci #escapersality #escape

Čítať viac

9
Lover

Lover Love získal odznak Môj názor pomáha

24.03.2023 15:43

Ďakujeme, tento rok ste sa zaradili k top recenzentom! Aj vďaka vášmu názoru si ostatní čitatelia budú vedieť ľahšie vybrať.

Môj názor pomáha
9
9

Lover Love napísal recenziu

24.03.2023 15:42

Lucia Sasková sa radí pomedzi moje fav autorky. Obvinenú som už mala dlhšie v knižnici. A teraz bol ten čas na ňu .

Je to úplne iný štýl na aký som zvyknutá. Príbehovo.
Autorka dala na psychológiu a psychiatrickú nemocnicu . Naša hlavná hrdinka sa tam ocitá. Príbeh sa ocitá viac menej tam. Nevieme či je guilty alebo nie. Ťažko s jej diagnózou. Čo je skutočne a nie?
Autorka sa s nami radno zahráva. Tak to má byť.

Rozhovory medzi doktorom a našou pacientku mi prišli sem tam zdĺhavé. Malo to hluché miesta. Sem tam som chcela knihu odložiť. Chcela som ju dokončiť ako to skončí.
Skončilo to dosť nečakane. Ale v podstate sa to aj dalo očakávať .

Stali sa aj veci nečakané. Preskočí iskra ako sa povie. Naš nepriateľ môže byť náš priateľ. Zachráni ta ten od koho to vôbec nečakaš.
Kniha je taký prenier. Boli tam zvraty ale až tak ma neoslovila. Autorka má aj lepšie knihy. Ale teba môže oslniť.

@luciasaskova
@slovenskyspisovatel

#romance #Recenzia #recka #reed #psycho #loving #magic #mood #model #Obvinená #slovenskyautor #slovenskyspisovatel #slovakgirl #me #instagood #bratislava #bookstyle #booklife #book #bookcover #bookblog #bookreview #nebudemeticho #princess #art #goodbook

Čítať viac

9
9

Lover Love napísal recenziu

24.03.2023 15:42

Bolo to zakončenie ako má byť. Posledný diel ktorý má držal stále v napätí. Máme tu zmäs apokalypsy. Zombie. Monštier. Prežívania na Slovensku. Nemusí to byť len v u.s a. Walking dead alebo the Last of us. Poďme si knihu a Slovenskú Autorku Viki Dominovú.
Tretia časť bola najlepšia asi zo všetkých. Aj keď koniec by som brala viac rozšírenejší.
Mám jednu otázku na autorku ale to sa jej opýtam zvlášť v správe. Bol by tu spoiler alert.
Vôbec sa nemusíte báť že by kniha nudila alebo stála na nejakom mieste. To vôbec. Ja sériu odporúčam silne každému kto môže scifi a prežívanie. Lebo Viki si dáka svoju politiku. Postavy.
Bavilo ma čítať 'lootovanie' v obchodoch. (Výraz pre drtenie.) Ako sa objavuje územie. Alebo kapitola v obchoďáku. Bolo to aj zároveň dark. Ale kniha prečítaná za dva dni svedčí sama o sebe .
Poďme s kožou na trh . Daj to von. Na to že to je autorkyna prvá séria. Tak jej tlieskam. Zaslúžila by si viac ovácií. A nech ju nikdy nič neodradí písať. Aj ha som tu mala neprajníkov ako recenzujem. Ale je mi to šumák. Budem tak či tak. A ja som rada že Viki dokončila sériu. Čo vám k tomu viac poviem? Určite knihy čítajte všetky za sebou lebo mne aj trochu niektoré postavy vypadli. Ale dalo mi to čo som chcela.

Za knihu ďakujem @vydavatelstvo_artfloyd
@vikidominova

#Recenzia #spolupráca #czbooktok #bratislava #magic #mood #magia #model #scary #scifi #princess #goodbook #psycho #photography #teens

Čítať viac

9
9

Lover Love napísal recenziu

24.03.2023 15:41

Príbeh bol naozaj záhadný. Udržal čitateľa v strehu. Zo začiatku možno oboznámenie s rodinami bolo mätúce ale myslím si že aj tak vtiahne do deja.

Páčilo sa mi tajuplné spracovanie. 

Rôzne pohľady rodin na danú situáciu. Počas týchto pohľadov sa všetko začne rozluskavat a dávať zmysel.

Rodina hľadá svoju dcéru Morgan, ktorá ušla za mlada z domu. 

Staršia pani Sharon spozoruje, že sa niečo zvláštne deje vo vedľajšom dome u susedov. A tak začne pátrať. 

Vidí tam dievčatko, ktoré umýva neskoro večer riad.

Ona však vie, že rodina dievčatko nemá.

Je to naozaj tak? Je v tej rodine dievčatko alebo nie? Príbeh začína mat plne obrátky. Tuto záhradu sa snažia vyriešit s Niki, ktora sa k nej na určitý čas presťahuje. 

Aj napriek tomu, že do domu povolali sociálnu službu musia všetko riesit na vlastnú päsť. 


Za knihu ďakujem @grada_sk

#knihy #Recenzia #magic #horor #spolupráca

Čítať viac

9
9

Lover Love napísal recenziu

24.03.2023 15:40

Ako som na ig uvidela dobre hodnotenú knihu Chyžná. Tak som po nej chcela siahnuť. A to vďaka @evaoknihach za čo jej ďakujem za požičko knihy.
Anotáciou znie výborné. Taký príbeh na zamyslenie zmäs detektívky ktorá prekvapí.
Príbeh bol trošku zvláštny. Ale rada som čítala ako sa upratuje. Ja som v tomto veľký pedant. Musím mať všetko priam dokonale.
Autorka nás pekne postupne zoznamuje s postavami. Aby sme v tom nemali guláš. A ani mat nebudete nebojte. Bude to veľmi dôležité vedieť čo to o každej postave.
Každý dokaz a Každá nástraha sa pekne pomaličky ukáže. A všetko bude dávať svoj zmysel.
U polovici knihy mi prišiel príbeh rozťahaný. Trošku som skákala medzi stránkami.
Páchateľ bol dokonale skovaný do poslednej kapitoly. Musím povedať že autorke sa to teda podarilo. A chválim. Takto má príbeh prekvapiť."

#chyzna #hotel #gastro @vydavatelstvo_tatran #detektiv #citame #magic

Čítať viac

„Človek má toľko rozumu, aby zistil, že nemôže žiť len podľa neho. Žije z citov - a s tými pravda nepomáha. “

Nebo nepozná obľúbencov - Erich Maria Remarque, 2021
Nebo nepozná obľúbencov
Erich Maria Remarque