Mrazivé zlato

Novinka
Download
PDF
EPUB
MOBI
6-7 hodín čítania
Vydavateľstvo
Ikar, 2021
6. diel série
Tom Stilton a Olivia Rönningová

Ďalšie formáty

Kniha
13,09 €

V Arjeplogských horách na severe Švédska nájdu v roztápajúcom sa ľadovci mŕtvolu zavraždeného muža. Vyšetrenie prípadu pridelia Olivii Rönningovej. Vrtuľník, ktorý ju má priviezť na miesto, sa však zrúti a pilot utrpí vážne ...

Čítaj viac

Ďalšie formáty

11,10 €

Predobjednávka,
vychádza 18.5.2021

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

V Arjeplogských horách na severe Švédska nájdu v roztápajúcom sa ľadovci mŕtvolu zavraždeného muža. Vyšetrenie prípadu pridelia Olivii Rönningovej. Vrtuľník, ktorý ju má priviezť na miesto, sa však zrúti a pilot utrpí vážne zranenia. Olivia sa v búrke vydá hľadať pomoc. Netuší, že do nehostinných hôr sa vybrali aj iní ľudia, ibaže s úplne odlišným zámerom.
Vyšetrovateľ Tom Stilton sa dozvie o Oliviinej nehode a rozhodne sa vrátiť z Thajska, aby jej pomohol. Spojí sa s penzionovanou komisárkou Mette Olsäterovou a spoločnými silami sa pustia do zisťovania identity mŕtveho tela v Arjeplogu. Vyšetrovanie sa však komplikuje, presiahne hranice štátu a nitky prípadu vedú do Gambie, kam sa Tom vyberie s priateľom Abbasom. Teraz už ide o život aj im. Vyšetrovací tím spoločnými silami odhaľuje, že zavraždený muž v horách je obeť záhadného zmiznutia, ktorého korene siahajú do polovice dvadsiateho storočia.

Zo švédskeho originálu Fruset guld (Norstedts, Stockholm 2020) preložila Mária Bratová.
Čítaj viac

Všetky formáty tohto titulu

Knihy

Novinka
-18 %
13,09 €

Predobjednávka,
vychádza 18.5.2021

E-knihy a audioknihy

E-kniha
Novinka
PDF
EPUB
MOBI
11,10 €

Predobjednávka,
vychádza 18.5.2021

Ďalšie
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
Fruset guld
Počet strán
4006-7 hodín čítania
Predbežný dátum vydania
18. 5. 2021
Naše katalógové číslo
928495
Jazyk
slovenčina
6. diel série
Tom Stilton a Olivia Rönningová
Vydavateľstvo
Ikar

Recenzie

O autoroch

Čítaj viac
Čítaj viac

„Začiatok je vždy iný a prostriedok je vždy zložitý. No koniec je vždy jednoduchý a rovnaký. Na konci vždy niekto príde, niekto odíde, niekto zomrie a niekto zostane.“

Štyri hostiny - Meir Shalev
Štyri hostiny
Meir Shalev