Po nepríjemnom rozchode so snúbencom sa večná optimistka Evie Millerová presťahuje do dedinky Willowbrook, aby si konečne splnila sen a venovala sa tomu, čo ju najviac teší a na čo má talent. Pre finančné problémy sa jej však nedarí...

Čítať viac

Ďalšie formáty

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Po nepríjemnom rozchode so snúbencom sa večná optimistka Evie Millerová presťahuje do dedinky Willowbrook, aby si konečne splnila sen a venovala sa tomu, čo ju najviac teší a na čo má talent. Pre finančné problémy sa jej však nedarí celkom podľa očakávania. Aj Jake Hartwood sa usiluje vyrovnať sa s minulosťou. Po smrti manželky je odhodlaný nikoho si už nepustiť k telu. A už vôbec nemá chuť sláviť vianočné sviatky.
Evie s Jakom sa dohodnú, že pred Vianocami uniknú na dovolenku do Provensalska. Dokáže však ich priateľstvo vzdorovať čaru sviatkov? A čo ak jeden z nich začne cítiť čosi viac?
Čítať viac

Všetky formáty tohto titulu

Knihy

Na sklade, objednávajte však rýchlo
14,99 €
-9 %

E-knihy a audioknihy

E-kniha
Okamžite na stiahnutie
Ako čítať e-knihy?
PDF
EPUB
MOBI
11,50 €
Ďalšie
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
The Christmas Holiday
Počet strán
3044-5 hodín čítania
Rok vydania
2020
Edícia
Fortuna Litera
Naše katalógové číslo
826417
Jazyk
slovenčina
Vydavateľstvo
Fortuna Libri
Pre koho
pre ženy

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,7 / 5

38 hodnotení

29
8
1
0
0

5
13.2.2022
Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.
V prvom rade musím pochváliť krásny obal knihy, v ktorom sú zaroveň zakomponované detaily z príbehu. Hlavným postavami príbehu sú Jake a Evie. Každý z nich si v minulosti zažil svoje. Jake bol zatrpknutý po strate svojej ženy a Evie prišla o sestru a zaroveň aj o sebadôveru vďaka svojmu ex a rodičom. Náhoda však spojila týchto dvoch dokopy a aj oni si čoraz viac začali uvedomovať že ich to k sebe ťahá a navzájom sa potrebujú. Zlatíčkom celého príbehu bol Jakeov dalmatínec Smoke.
Príbeh sa síce odohráva v období okolo Vianoc, ale kniha sa dá kľudne čítať po celý rok.
Čítať viac
28
Spolok Judášov - Peter Šloser
Práve čítam
Spolok Judášov

Milujem knihy. Čítam všade. U lekára, v autobuse, doma, v posteli. Všade kam sa pohnem beriem knihu so sebou.

Tatiana Dyačovská
17.1.2022
Kniha
Overený nákup
Kniha ma najprv zaujala obálkou, krásnou kreslenou. Príbeh o to krajší. Veľmi sa mi kniha páčila. Mám rada Vianoce so snehom a tu veru nechýbali. Odporúčam prečítať romantickým dušiam ako som ja. Čítať viac
čitateľka Evka
10.1.2022
Dámsky Gambit
e podľa mňa román nie v pravom slova zmysle, je o živote mladej šachistky Beth, ktorá nemala ľahké detstvo, ale ani dospelý život. Jej jediný zmysel života je šach, ktorému venuje všetok svoj čas. Čo sa mi predovšetkým páči na Dámskom Gambite je, že kniha sa nevenuje len šachu, čo by sa možno dalo predpokladať z názvu, ale je aj o živote Beth, ktorá má svoje životné etapy ako na húsenkovej dráhe. Čítala sa mi dobre, aj keď šachu nerozumiem a neviem ho hrať, túto knihu som zhltla extrémne rýchlo,a bola som na hlavnú hrdinku pyšná za to, čo dokázala. Dámsky Gambit je aj na Netflixe, pre toho kto si radšej pozrie seriál je ideálna voľba, za mňa bola aj kniha aj seriál top. Čítať viac
3
15.3.2021
Skvelé oddychové, nenáročné (Vianočné) čítanie. Kniha sa čítala veľmi ľahko a rýchlo. Páčilo sa mi, že to nebola typická "plytká" romantika, príbeh nebol úplne rovnaký (ako vo väčšine romantických vianočných knihách) a práve preto sa mi kniha zapáčila, aj keď nie som práve obľúbenkyňou tohto žánru. Obálka knihy je naozaj nádherná a veľmi pekne dotvára pohodovú zimnú atmosféru. :) Čítať viac
8

Knihomoľka, ktorá si vedie bookstagram a miluje všetko dobré❤. Podporujem SK autorov, no rada si prečítam aj niečo zahraničné

Karolína Ondrušová
3.3.2021
Jeden z naj vianočných príbehov
Som strašne rada, že aj napriek tohtoročnej vianočnej ,,nenálade" som sa rozhodla užiť si aspoň nejaký vianočný príbeh. Pretože tomuto krásnemu romantickému príbehu plného snehu a lásky sa podarilo vo mne vianočnú náladu prebudiť.
??
Úplne som sa zamilovala do postavy Evie. Zamilovala som si jej remeslo- šitie, a aj jej charakter. Príbehu dodávala takú pozitívnu auru.
Postava Jakea mi bola takisto sympatická. Tiež som si ho nesmierne obľúbila, aj keď sú tieto dve postavy charakterovo na míle vzdialené. No to je to, čo tento príbeh krásne skrášľovalo.
??
Milovníci psíkov pozor, príbeh skrášľuje aj Jakeov psí spoločník. A aj keď je to malá omrvinka z príbehu, mňa si to totálne získalo.
??
Po prečítaní som mala taký pocit spokojnosti, dobrej nálady a samozrejme nezabudla vyčariť aj úsmev na tvári. Toto bola vyslovene kniha, ktorá vás zahreje pri duši, zasneží vaše sny a zároveň navodí správnu atmosféru, ktorá je od nej očakávaná. Ja som sa do tejto knihy úplne zamilovala a takisto ju zaradzujem medzi naj vianočné príbehy aké som zatiaľ prečítala! Zo srdca odporúčam všetkým milovníkom vianočných príbehov a romantiky.
Čítať viac
11
24.2.2021
jedným dychom
Knihu určite radím do kategórie "prečítaná jedným dychom". Hľadala som niečo ľahké a romantické, splnila na 100%. Dej príjemne plynul od prvej po poslednú stranu, veľa lásky a vzrušenia krásne opísaných stranu za stranou. Ak máte radi romantiku, ktorá sa dobre číta, kniha Vianočná láska je určite tou správnou voľbou :-) Čítať viac
7
20.2.2021
Vyborna oddychovka
Čítali ste Vianočnú lásku? Ja sa musím priznať, že túto knihu som si kúpila najmä kvôli nádhernej obálke. A bola to chyba. Prečo? Lebo som podcenila knihu samotnú.

Kniha je naozaj veľmi pekná, oddychová, romantická a naozaj pútavo napísaná. Príbeh sa odohráva v malej ,,rodinnej” dedinke, kde sa ľudia navzájom poznajú, nezištne si pomáhajú a podporujú sa. O tom však dej nie je.

Je o priateľstve a láske, ktorú hlavní protagonisti najskór potláčali, pretože si obaja prežili horšie obdobie v predošlých rokoch, avšak ako sa hovorí srdcu nerozkážeš a ich láska dostala šancu. A ten koniec. To bolo fakt jak z rozprávky a veru nebránila by som sa, keby bol tento príbeh sfilmovaný.

Evie a Jakae mi prirástli k srdcu ako osoby. Veľmi sa mi páčil ich kamarátsky vzťah hneď od začiatku. Ich spoločné zážitky, taká ta pubertálna odviazanosť napriek tomu, že už to boli dospelí ľudia ale aj ich nekončiace doberanie bolo naozaj príjemné a neraz som sa prichytila, že sa usmievam ako nepríčetná.

Bola by som veľmi rada ak by bolo aj pokračovanie knihy napríklad už o ich manželskom zväzku a rodinnom zázemí, pretože aj keď je tento príbeh vymyslený, veľmi im to prajem.
Čítať viac
2
Emócie - Osho
Práve čítam
Emócie

Som dospelá žena ,trochu bláznivá a romantický zasnená .Knihy sú pre únik do raja .Otvorením každej novej knihy môžem prežívať nové dobrodružstvo .

Jana Mareková
17.2.2021
Sladká romantika
Oddychová romantika uprostred krásne zasneženej dediny ,kde každý pozná každého a ľudia sú priateľskí .kniha bola veľmi pútavo napísaná ,že som sa nemohla od nej odlepiť .odporúčam na dlhé večery. Čítať viac

Čítať viac
Čítať viac

„Som dievča, ktoré vstáva skoro ráno, aby videlo východ slnka. Som dievča, ktoré chce v každom vidieť niečo dobré, to, ktoré nadchýňa pieseň inšpirovaná umením. Som to dievča. To, ktoré čaká vonku v daždi len nato, aby videlo dúhu. Prečo byť smutný, keď môžeš byť šťastný? Pre mňa je to jednoduché rozhodnutie.“