Adriana Hévizová

7

Moje srdcovky

Moje odznaky

Verný zákazník
Môj názor pomáha
2021
Šťastných 7
2023
Šťastných 7
2022
Šťastných 7
2021
Plány do budúcnosti
Horúce novinky
Máte čitateľský profil
Zobraziť viac

Moje čitateľské kolekcie

Moje aktivity

7
7

Adriana Hévizová napísala recenziu

27.09.2023 15:57

Veľmi sa teším, že autorka napisla túto poslednú časť. Bola úžasná. Perfektne ukončila celú sériu. Vivien a Adrien boli skvelé postavy a som nesmierne rada ,že ako to celé nakoniec dopadlo . Odporúčam každému, kto ma rád fantasy,ale aj romantiku,erotiku,napätie. Je tam proste všetko.

Čítať viac

7
7

Adriana Hévizová napísala recenziu

31.08.2023 12:12

Kniha mi prišla včera a hneď som sa do nej pustila. A musím povedať, že je úžasná!!! Od prvej stránky vás vtiahne do deja a nemôžete ju pustiť z ruky. Autorka píše pútavo, čitateľ sa nenudí,je ponorený do deja.Len mi je ľúto, že tak rýchlo sa číta,ale to je vlastne pocta pre autorku. hlavne postavy Felicity a Christian sú skvelé,zábavné...páčia sa mi ich dialógy a doťahovanie medzi nimi...a začínajúca laska ,ktorá sa rodí medzi nimi...odporúčam prečítať každému...určite neoľutujete.

Čítať viac

7
Adriana Hévizová

Adriana Hévizová získala odznak Verný zákazník

20.07.2023 11:40

Bolo nám cťou vás obslúžiť už 30 krát. Vaša domáca knižnica musí byť skutočne výstavná!

Verný zákazník
7
Adriana Hévizová

Adriana Hévizová získala odznak Šťastných 7

26.04.2023 05:42

Tento rok sa vaša knižnica rozrástla už aspoň o 7 kníh... Tešíme sa spolu s tými, ktorí ich budú čítať :-)

Šťastných 7
7
7

Adriana Hévizová napísala recenziu

17.03.2023 22:00

Táto kniha je moja prvotina od autorky a knihu som si kúpila na základe recenzií od čitateľov. A musím povedať, že vôbec neľutujem. Bola to totálna pecka. Niektorý sa vyjadrili, že sa to podoba na Twilight, ale podľa mňa to nie je pravda. Kniha je originálna, a už sa neviem dočkať,kedy si prečítam ďalšie časti. Som nesmierne zvedavá ako to celé nakoniec dopadne. A keďže mam rada šťastné konce(som romantička,čo už) ,dúfam aj toto dobre dopadne. Určite odporúčam prečítať. Je to zážitok.

Čítať viac

7
7

Adriana Hévizová napísala recenziu

13.03.2023 22:44

Keď sa spoja dve úžasné spisovateľky, nemôže z toho vzísť nič iné iba bomba kniha s nádherným príbehom. Hneď po prvej stránke je vám jasne,ze knihu tak skoro z ruky nepustite a musíte ju prečítať dokonca a neznesie to odklad. Dej je nádherný, hlavná hrdinka cestuje na úžasné miesta,snaží sa vyrovnať s negatívnymi skúsenosťami vo svojom živote a ešte sa stihne aj zaľúbiť, aj keď to vôbec neplánovala. No a hlavný hrdina je dokonalý, krásny a očarujúci. Najviac sa mi páči myšlienka, že nie vždy je všetko také ako sa nám javí a ,že dôvera je najdôležitejšia či už v láske alebo v priateľstve.

Čítať viac

7
7

Adriana Hévizová napísala recenziu

01.03.2023 21:28

Krásny príbeh...hlavné postavy sa mi veľmi
páčili aj ich ,,nevhodné konverzácie" a slovné doťahovačky. Delia bola úžasná,odvážna, snažila sa ochrániť rodinu za každú cenu a pritom sa jej pod nohy neustále motal markíz Warren. Lásku nehľadal ani jeden z nich a predsa si ich našla. Odporúčam každému kto ma rád historické romány.

Čítať viac

7
7

Adriana Hévizová napísala recenziu

20.02.2023 15:00

Ďalšia perfektná kniha,ďalší úžasný príbeh...spisovateľka opäť nesklamala a ja som mala počas čítania nutkanie si objednať aspoň víkendový pobyt vo Švajčiarsku a navštíviť túto krajinu,ktorú mame tak dokonale opisanu v príbehu. Ľúbostný príbeh medzi Minou a Lukom sa mi veľmi páčil, obaja boli úžasný .

Čítať viac

7
7

Adriana Hévizová napísala recenziu

20.02.2023 14:55

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

Miška nám opäť predviedla ,že je to spisovateľka, ktorá je úžasná v tom čo robí, a že vie čo robí. Druhý diel A čo ak áno je perfektný,a záver nám spisovateľka umožňuje ukončiť podľa našej fantázie. Aj keď som nesmierne zvedavá ako to v skutočnosti dopadlo. Knihu odporúčam všetkými 10 prstami.

Čítať viac

7
7

Adriana Hévizová napísala recenziu

13.02.2023 19:29

Tak ako všetky predošlé knihy od Laury Frantz aj táto bola jednoducho úžasná. Milujem tieto príbehy, kde vystupujú indiáni,muži bojujúci o lásku krásnej ženy,a samozrejme šťastné konce.. príbeh lásky Morrow a Červenej košele bol očarujúci,pútavý a nesmierne okúzlujúci.

Čítať viac

„Ľúbi sľuby“

Je taký - Tomáš Janovic, 2004
Je taký
Tomáš Janovic