Naše kníhkupectvá sú otvorené :-)
A v nich najlepšie knižné darčeky pre všetkých. Viac info

Valčík stromů a nebe

Jean-Michel Guenassia

Francúzsky spisovateľ a scenárista. Pracoval ako scenárista a od osemdesiatych rokov 20. storočia sa začal venovať písaniu scenárov pre televízne seriály. Ako scenárista napísal niekoľko celovečerných filmov. V roku 2002 sa rozhodol že napíše,, román svojho života "vzdal sa všetkých ďalších...

Argo, 2017
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
2-3 hodiny čítania
Vydavateľstvo
Argo, 2017

Auver-sur-Oise, léto 1890. Marguerite Gachetová je mladá dívka, dusící se v krunýři zvyklostí, který ženy konce devatenáctého stolení musejí nosit. Stane se poslední láskou Vincenta Van Gogha. Jejich setkání jim nadobro zpřevrací ži

Čítaj viac

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Auver-sur-Oise, léto 1890. Marguerite Gachetová je mladá dívka, dusící se v krunýři zvyklostí, který ženy konce devatenáctého stolení musejí nosit. Stane se poslední láskou Vincenta Van Gogha. Jejich setkání jim nadobro zpřevrací životy. Jean-Michel Guenassia nám předkládá překvapivou verzi tohoto období.

Co kdyby doktor Gachet nebyl věrným zastáncem impresionistů, ale naopak jejich chamtivým a ješitným odpůrcem? Co kdyby jeho dcera byla příliš vášnivá a příliš zamilovaná? Co kdyby Van Gogh nespáchal sebevraždu? A co kdyby část jeho obrazů vystavených v Musée d´Orsay byla falešná?
Autor na základě nejnovějších poznatků o umělcově životě klade spoustu otázek. A nachází na ně nečekané odpovědi, které nám předkládá s vypravěčskou bravurou a dokumentaristickou věrohodností, jaké známe z Klubu nenapravitelných optimistů.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Valčík stromů a nebe - Jean-Michel Guenassia
Nová šľachta - Miroslav Beblavý
18,38 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
176
Vydavateľstvo
Argo
Jazyk
český
Naše katalógové číslo
812089
Rok vydania
2017
Kategorizácia

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Valčík stromů a nebe - Jean-Michel Guenassia
Nová šľachta - Miroslav Beblavý
18,38 €

„Požičiavaním sa stratia len tie knihy, ku ktorým mimoriadne lipneš.“

Murphy