Závan klíčovou dírkou

Stephen King

Stephen King je najpredávanejší a najkultovejší žijúci spisovateľ v Spojených štátoch. Za necelých dvadsaťpäť rokov svojej literárnej činnosti napísal viac ako štyridsať kníh, z ktorých sa na celom svete predalo viac než dve miliardy výtlačkov. Podľa jeho knihy bolo nakrútených tridsaťpäť...

Okamžitý download
EPUB
MOBI
Vydavateľstvo
BETA - Dobrovský, 2020
Séria
Temná věž
248 strán
3-4 hodiny čítania

Závan klíčovou dírkou je bonusem, který završenou sérii rozšiřuje. Chronologicky se řadí mezi čtvrtý a pátý díl, tedy mezi knihy Čaroděj a sklo a Vlci z Cally, a čtenáři se zde znovu setkají s Rolandem z Gileadu a jeho.. Čítať viac

Ďalšie formáty

Kniha 14,10 €

Závan klíčovou dírkou je bonusem, který završenou sérii rozšiřuje. Chronologicky se řadí mezi čtvrtý a pátý díl, tedy mezi knihy Čaroděj a sklo a Vlci z Cally, a čtenáři se zde znovu setkají s Rolandem z Gileadu a jeho.. Čítať viac

Ďalšie formáty

Kniha 14,10 €

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Závan klíčovou dírkou je bonusem, který završenou sérii rozšiřuje. Chronologicky se řadí mezi čtvrtý a pátý díl, tedy mezi knihy Čaroděj a sklo a Vlci z Cally, a čtenáři se zde znovu setkají s Rolandem z Gileadu a jeho ka-tet: Eddiem, Susannah, Jakem a Ochem. Při jejich putování po stezce Paprsku je zastihne prudká bouře, která je donutí nějakou dobu setrvat v úkrytu. Zatímco venku skučí vichr a praskají stromy, Roland vypráví ne jeden podivný příběh, ale hned dva, a vrhá jimi fascinující světlo na svou těžkou minulost.
Čítať viac

Všetky formáty tohto titulu

Knihy

Posielame do týždňa
14,10 €

E-knihy a audioknihy

E-kniha
Ihneď na stiahnutie
EPUB
MOBI
8,09 €
Ďalšie
Originálny názov
The Dark Tower: The Wind Through the Keyhole
Počet strán
248
Rok vydania
2020
ISBN MOBI
978-80-7593-270-9
ISBN EPUB
978-80-7593-269-3
Naše katalógové číslo
799353
Jazyk
čeština
Preklad
Séria
Temná věž
Vydavateľstvo
BETA - Dobrovský

Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti? Dajte nám o tom vedieť.

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

4,8 / 5

32 hodnotení

4
1
0
0
0

Ako sa vám páčila e-kniha?

Recenzie čitateľov

11
Pozvaní - Jennifer McMahon
Práve čítam
Pozvaní

“Niektoré knihy stačí ochutnať, iné prehltnúť, iba niekoľko málo je hodných prežutia a trávenia. Pri niektorých knihách si stačí pozrieť iba jej časť, niektoré stačí preletieť, a niekoľko málo treba prečítať starostlivo s plnou pozornosťou.”

Lujza S.
8.4.2022
Temná veža IV. 1/2
Kniha sa radí medzi štvrtú a piatu časť, no ja som ju čítala ako poslednú, keďže som o jej existencií nemala žiadne info (čítala som sériu Temná veža vydanú od vydavateľstva Ikar, ktorý doteraz nevydal túto knihu v slovenskom jazyku).
To, že som ju čítala ako poslednú vôbec nevadilo, ba naopak. Bolo príjemné vrátiť sa po dlhšom čase k Rolandovmu ka-tet a jeho zaujímavému svetu, o ktorom by King mohol písať nekonečne veľa.
V tejto knihe sa Rolandov ka-tet musí ukryť pred nebezpečnou búrkou zvanou Smrtihlav, ktorá po sebe nenechá kameň na kameni.
V úkryte im Roland rozpráva dva príbehy, ktoré boli naozaj zaujímavé - jeden z nich bola taká dobrodružná rozprávka o chlapcovi z prostredia Gileádu, zatiaľ čo ten druhý, ktorý sa týkal priamo Rolanda, bol niečo medzi hororom a krimi.
Celá kniha ma veľmi bavila, uvítala by som viacej takýto noviel k dielu, akým je Temná veža.
Čítať viac
24
24.3.2021
Aj keď tento príbeh vnorený v príbehu v rámci príbehu zásadne neposúva dej o Rolandovi Deschainovi a jeho ka-tet pri hľadaní Temnej veže, vrhá svetlo na Rolandovu mladosť, skúma niektoré aspekty v pozadí Rolandovho života, najmä jeho vzťah so zosnulou matkou a opisuje predošlé dobrodružstvá v Stredosvete. Kniha je napísaná veľmi prehľadne, nie je príliš dlhá, má rýchly priebeh, predstavuje milý návrat do sveta pištolníka a funguje ako očarujúca rozprávka, ktorá dáva tomuto obľúbenému svetu nové prvky a nový uhol pohľadu.
3,5/5
Čítať viac

Čítať viac

„Odovzdaj list tomu, kto naňho čaká a povedz že je odomňa. Povedz, že babička pozdravuje a ospravedlňuje sa“