Knihy
E-knihy

Francesca

Grada, 2020
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
5-6 hodín čítania
Vydavateľstvo
Grada, 2020
2. diel série
Charlie Lagerová

Ďalšie formáty

Kniha
15,24 €

Inšpektorku Charlie Lagerovú naďalej prenasleduje temná minulosť. Keď sa dozvie, že pred tridsiatimi rokmi v jej rodnom mestečku Gullspång zmizlo ďalšie mladučké dievča Francesca, je odhodlaná vypátrať, čo sa mu stalo.

Čítaj viac

Ďalšie formáty

13,59 €

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Každé malé mesto má svoje skryté tajomstváInšpektorku Charlie Lagerovú naďalej prenasleduje temná minulosť. Keď sa dozvie, že pred tridsiatimi rokmi v jej rodnom mestečku Gullspång zmizlo ďalšie mladučké dievča Francesca, je odhodlaná vypátrať, čo sa mu stalo. A tak sa Charlie vracia do miest, kde vyrastala a kde na ňu doliehajú tiene minulosti. Podozrenie zo zmiznutia Francescy padá aj na jej matku. Je možné, že by jej nejako ublížila? A čo keď žije v mestečku niekto, komu prešla chladnokrvná vražda?
Charlie nenachádza pokoj v duši, a tak radšej pátra vo veciach, ktoré by sa podľa všeobecnej mienky nemali viac otvárať. Do popredia okrem iného pomaly vystupuje samovražda chlapca, ktorý mal kedysi blízko k Francesce. Zrazu je jasné, že závisť aj vzájomná blízkosť, túžba zapadnúť medzi ostatných a súčasne sa odlišovať vedú k mnohým krivdám a niekedy aj k zločinom...
Čítaj viac

Všetky formáty tohto titulu

Knihy

-5%
15,24 €

Posielame do šiestich dní

E-knihy a audioknihy

E-kniha
PDF
EPUB
MOBI
13,59 €

Okamžite na stiahnutie

Ďalšie
Kúpte spolu
Francesca - Lina Bengtsdotter
Zlodej duší - Sebastian Fitzek
22,54 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
Francesca
Rok vydania
2020
Počet strán
392
Vydavateľstvo
Grada
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
768719

Nemám rada nespravodlivosť, aroganciu, povýšenosť a keď sa ubližuje deťom, starým ľuďom a zvieratkám /som zvieratkomil, viem, že nedokážem spasiť svet, ale keď sa dá, pomôžem/.

Iveta Janíková
Produktový manažér
20. apríla 2020

Táto kniha je ako vynikajúce, dobre prepracované puzzle. Každý dielik skladačky do seba zapadá v správnom čase.
Skôr, než po tejto knihe siahnete, odporúčam, prečítajte si Anabelle. Obe knihy sa dajú čítať aj samostatne, ale ich dej je poprepájaný a Francesca sa dosť často odvoláva na situácie v Anabelle. Obe spolu súvisia. Ale pozor, nie ako pokračovanie! Spolu vytvárajú jednotný, ucelený dej. A to je úplne skvelé.
V oboch sa stretnete s rovnakou vyšetrovateľkou, ktorá sa opäť vracia do svojho mesta, kde vyrastala. Démoni minulosti ju ale stále prenasledujú a nedokáže sa ich zbaviť. Jej práca, nové prípady, ktoré sa vynárajú a jej traumatizujúce detstvo úzko súvisia.
Podarí sa Charlie prípady vyriešiť. Alebo ju minulosť dostihne práve v tej najzraniteľnejšej chvíli a pravdu sa nedozvieme.
To nechám na vás. Príjemné zimomriavky!

Čítaj viac

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?


8

Na instagrame ma nájdete ako @somcitatel ❤️ Som študentkou gymnázia, ktorú baví o knihách písať, hovoriť o nich, fotiť ich a v neposlednom rade, čítať ich.

Ema Hudáková
10.5.2020
Po skvelej Annabelle prišla ešte lepšia Francesca!
V knihe sa opäť stretávame s detektívkou Charlie Lagerovou, ktorú osud zavedie späť do jej rodného mestečka. Charlie od začiatku knihy odkrýva svoje temné stránky a ukazuje, že vôbec nie je dokonalou postavou. Práve kvôli tomuto som si ju obľúbila. Pretože bola taká omylná a ľudská.
Autorka vsadila na striedanie minulosti a prítomnosti, vďaka čomu som sa mohla pozrieť na okolnosti i očami Francescy. Lina si dala neľahkú úlohu, a to opísať pocity a myšlienky mladého človeka, ktorý trpí depresiami. Má však vyštudovanú psychológiu, a preto vedela, o čom píše a bolo to z knihy cítiť.
Taktiež som plnými dúškami nasávala atmosféru mestečka Gullspang. Užívala som si opisy jeho obyvateľov, rada som spoznávala ich povahy a perfektne som si celé prostredie mesta dokázala predstaviť.
Do samého konca ma autorka držala v napätí a nemala som ani potuchy, kto by mohol byť páchateľom. Pre mňa sa kniha skončila veľmi nečakane a nechala ma v očakávaní ďalšieho dielu.
Lina Bengstdotter vytvorila perfektné prostredie, do ktorého vsadila ešte lepšiu zápletku. Jej štýl písania je úžasný a ani najmenší detail nie je nepodstatný. Autorka vie, ako človeku zamotať rozum a prinútiť ho premýšľať.
Lina je kráľovnou švédskej krimi úplne oprávnene.
Čítaj viac
Terezis Fabryova
17.4.2020
Francesca
Vyborna kniha pre milovnikov tajomna, dej drží čitateľa v napätí az do samého konca, je to pokracovanie prvej casti Annabele, vyriešia sa tu nevyjasnene zalezitosti z prvej casti a s napätím budem cakat treti diel, dufam ze coskoro... Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Francesca - Lina Bengtsdotter
Zlodej duší - Sebastian Fitzek
22,54 €

„Začiatok je vždy iný a prostriedok je vždy zložitý. No koniec je vždy jednoduchý a rovnaký. Na konci vždy niekto príde, niekto odíde, niekto zomrie a niekto zostane.“

Štyri hostiny - Meir Shalev
Štyri hostiny
Meir Shalev