Kníhkupectvá zatvorené, ale web je otvorený :)
150.000 titulov v ponuke a bezpečné doručenie. Dávajte na seba pozor. Viac info
Knihy
E-knihy

Hviezdy blízko nás

Ikar, 2020
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
TOP #41
5 hodín čítania
Vydavateľstvo
Ikar, 2020

Emma Martinsová vedie závideniahodný vzrušujúci život, teda aspoň podľa jej úspešného účtu na instagrame. Jej príspevky každodenne inšpirujú tisíce sledovateľov. Skutočnosť je však celkom iná. Emma býva sama v maličkom...

Čítaj viac

9,00 €

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Emma Martinsová vedie závideniahodný vzrušujúci život, teda aspoň podľa jej úspešného účtu na instagrame. Jej príspevky každodenne inšpirujú tisíce sledovateľov. Skutočnosť je však celkom iná. Emma býva sama v maličkom apartmáne v Londýne. Má strach z kontaktu s okolitým svetom a len zriedkakedy vytiahne päty z domu. Uvoľní sa jedine na strešnej terase, v noci, keď mesto stíchne a na oblohe zažiaria hviezdy. Jedného dňa sa však do vedľajšieho bytu nasťahuje atraktívny Nathan a Emmin skutočný aj digitálny svet sa zo dňa na deň prevráti hore nohami.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Hviezdy blízko nás - Lilly Adams
Normálni ľudia - Sally Rooney
14,48 €
Ušetríte 2,32 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
Nebenan funkeln die Sterne
Rok vydania
2020
Počet strán
360
Vydavateľstvo
Ikar
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
724327

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,5 / 5

4 hodnotenia

3
0
1
0
0

5
1.4.2020
Priemer
Overený nákup
Bežná tuctová kniha, ktorú keď dočítate a odložíte za týždeň ani neviete o čom bola. Čakala som od nej rozhodne viac. Dej mal ale dobrú myšlienku. Taká oddychovka v čase karantény.
Podobný príbeh má aj kniha "Dievča zo 6E", ktorá sa mne osobne páčila oveľa viac.
Čítaj viac
17
22.3.2020
Víkendová pohodovka
Emma Martinsová, mladá Nemka, žije v londýnskom byte, dobrovoľne izolovaná od sveta - bez priateľov z mäsa a kostí, bez kontaktu s reálnym svetom. Pracuje z domu, nakupuje z domu, chatuje s priateľmi, ktorých nikdy na živo nevidela. Prečo sa stráni reálneho sveta sa dozvedáme stránku za stránkou a riadok po riadku spoznávame jej minulosť, ktorá ju viedla k tejto izolácii.
Avšak aby to v tom svojom malom nalinkovanom svete nemala Emma také jednoduché, jedného dňa sa k nej nasťahuje nový sused, s ktorým sa musí začať deliť o terasu, ktorá bola dovtedy jej výsostným územím pokoja.
Nathan Burberry, je tým novým susedom, ktorý prevráti Emme život naruby. Je cyklokuriér, hrá na klavíri, je detský lekár a tiež má svoje tajomstvá z minulosti, ktoré mu občas strpčujú život.
A čo by to už bol za život, keby sa osudy týchto dvoch ľudí nepreťali, vzájomne nepomiešali a nakoniec nevyústili do jedného happyendu?
Vskutku príjemné čítanie, sem-tam klišé, sem-tam predvídateľné, ale ako stvorené na chvíle nútenej domácej “dovolenky”.
“Prečo, pýtala sa niekedy, majú všetci taký strach zo smrti? Pred narodením aj tak nikto nejestvoval a nik to neľutuje. Rozdiel spočíval pravdepodobne v tom, že na konci života človek vedel, že hviezdy žiaria inak, keď do svojho života vpustí lásku.”
Čítaj viac
Lea
19.3.2020
Hviezdy blízko nás
Táto kniha ma milo prekvapila :). Postavy aj miesta sa dajú veľmi ľahko predstaviť, preto som miestami mala pocit, že sa nachádzam priamo v knihe alebo rovno v situáciách , ktoré sa v deji odohrávali. Dej hodnotím pozitívne, síce miestami som mala slzy na krajíčku ale potom sa všetko vyvinulo správnym smerom a všetko dopadlo dobre. Preto môžem knižku aj dej hodnotiť len a len pozitívne na 5*. Knihu odporúčam všetkými desiatimi. :) Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Hviezdy blízko nás - Lilly Adams
Normálni ľudia - Sally Rooney
14,48 €
Ušetríte 2,32 €

„Knihy sú najlepšími druhmi človeka, lebo hovoria len vtedy, keď chceme, a keď si želáme, tak mlčia. Dávajú všetko a nechcú nič.“

Münchhausen