Xmas
Posledný Namsara - Kristen Ciccarelli
Posledný Namsara
8,40 €
Knihy
E-knihy

Posledný Namsara

Zakázaná láska. Odveká vojna. A tajomstvo, ktoré všetko zmení.

CooBoo, 2019
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
5-6 hodín čítania
Vydavateľstvo
CooBoo, 2019
1. diel série
Iskari

Princezná Asha je najobávanejšia lovkyňa drakov. Privoláva ich rozprávaním prastarých legiend, ktoré síce drakov prilákajú, ale zároveň im dodávajú dávno zabudnutú moc – opäť chrlia oheň. Ignoruje tak všetky kráľove príkazy.

Čítaj viac

8,40 €

Bežná cena Bežne 13,99 €

Ušetríte 40%

Okamžite na stiahnutie

Aj e-knihy môžete darovať

Odporúčané tituly a kolekcie

E-knihy si najlepšie vychutnáte na čítačke! Pri výbere vám pomôže čítačkový pomocník, ktorý si môžete pozrieť TU :-)

Viac o e-knihe

Prvý diel fantasy trilógie, v ktorej vedú ľudia dávnu vojnu s drakmi. A jedno dievča ich má za úlohu všetkých vyzabíjať.Princezná Asha je najobávanejšia lovkyňa drakov. Privoláva ich rozprávaním prastarých legiend, ktoré síce drakov prilákajú, ale zároveň im dodávajú dávno zabudnutú moc – opäť chrlia oheň. Ignoruje tak všetky kráľove príkazy. Dávne legendy totiž stáli kráľovnú život. A takmer aj Ashu. Pred vyše desiatimi rokmi ju drak pri love popálil, Asha takmer zomrela a drak vypálil polovicu kráľovstva.Keď jej kráľ prikáže skoliť obávaného prvodraka Kozua, Asha zacíti príležitosť ako splatiť dlh svojmu mestu a kráľovstvu. Aby pokorila najmocnejšieho zo všetkých drakov, musí sa postaviť vlastnej minulosti, odolať volaniu rozumu a počúvať svoje srdce. Časy sa však menia a dávni hrdinovia, ktorých poznala len z prastarých legiend, jej ožívajú pred očami s neuskutočniteľnými výzvami. Lebo aj ľudia z čírej temnoty dokážu chytiť svoj osud do vlastných rúk a nájsť cestu k dobru.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Posledný Namsara - Kristen Ciccarelli
PS: Chybíš mi - Winter Renshaw
16,39 €
Ušetríte 11,65 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
The Last Namsara
Rok vydania
2019
Počet strán
376
Vydavateľstvo
CooBoo
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
696253

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,4 / 5

5 hodnotení

1
3
0
0
0

Som... autorka | blogerka | editorka | večný knihomoľ

Majka Danihelová
14.11.2019
Dobré čítanie
Ak máte radi tajomstvá, drakov a silné, nezávislé hlavné hrdinky, rozhodne choďte do toho. Kniha Posledný Namsara je plná príbehov, ktoré si vás podmania rovnako ako drakov. Hlavnú hrdinku strašia démoni minulosti, odráža sa to na jej správaní i na jej myšlienkach. Jej charakter pôsobí autenticky, a preto si ma získala. Romantická línia je taktiež dobre zakomponovaná do príbehu. Neohúri, ale zároveň ani nesklame. Akčné scény sa striedajú s pokojnejšími a i keď som občas mala dojem, že opisy a vysvetlenia o svete by sa dali skrátiť, kniha sa čítala dobre. Čerešničkou na torte je krásna obálka. Čítaj viac
ŽijemvKnihe
28.10.2019
Pozitívne prekvapí
Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.
Knihu mi odporučila predavačka v obchode. Nedávala som jej veľkú šancu veď to bolo o dievčati "o zabíja draky. Za 3 dní som ju prečítala a čakám na ďalší diel... To asi hovorí za všetko :D komu sa páčila Iskra v popole určite sa nájde aj v tejto knihe. Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Posledný Namsara - Kristen Ciccarelli
PS: Chybíš mi - Winter Renshaw
16,39 €
Ušetríte 11,65 €

„Milý, píšem vám celkom nahá, lebo chcem byť jednoduchou a úprimnou“

Človek na ulici - Ivan Horváth
Človek na ulici
Ivan Horváth