Heartstopper (Volume 2) - Alice Oseman
Heartstopper (Volume 2)
13,95 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo

Boy meets boy. Boys become friends. Boys fall in love. An LGBTQ+ graphic novel about life, love, and everything that happens in between: this is the second volume of Heartstopper, for fans of The Art of Being Normal, ...

Čítaj viac

Ďalšie formáty

13,95 €
Na sklade, posielame ihneď

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Boy meets boy. Boys become friends. Boys fall in love. An LGBTQ+ graphic novel about life, love, and everything that happens in between: this is the second volume of Heartstopper, for fans of The Art of Being Normal, Holly Bourne and Love, Simon. Nick and Charlie are best friends. Nick knows Charlie's gay, and Charlie is sure that Nick isn't. But love works in surprising ways, and Nick is discovering all kinds of things about his friends, his family ... and himself. Heartstopper is about friendship, loyalty and mental illness. It encompasses all the small stories of Nick and Charlie's lives that together make up something larger, which speaks to all of us.
Čítaj viac

Všetky formáty tohto titulu

Knihy

Kniha
Slovenský jazyk, CooBoo, 2020
Na sklade, objednávajte však rýchlo
11,99 €
Kniha
language.cudzí jazyk, Anglický jazyk, Hodder and Stoughton, 2019
Na sklade, posielame ihneď
13,95 €
Kniha
Český jazyk, CooBoo, 2019
Vypredané
Ďalšie
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
320
Väzba
brožovaná väzba
Rozmer
150×232 mm
Hmotnosť
406 g
ISBN
9781444951400
Rok vydania
2019
Vekové odporúčanie
14+
Naše katalógové číslo
658579
Jazyk
cudzí jazyk, angličtina
2. diel série
Heartstopper
Vydavateľstvo
Hodder and Stoughton
Pre koho
young adult

Povedala by som, že táto séria je závislosť, nedá sa prestať čítať diel za dielom. Títo chlapci, mladí muži, sú tak rozkošní, srdeční a dobrí. Veľmi si užívam tieto komixy.

Čítaj viac

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,5 / 5

25 hodnotení

20
2
1
0
1

7
29.8.2021
Heartstopper
Prvý diel ma hneď chytil a musím povedať, že druhý ma vôbec nesklamal. Prečítala som to na jeden hlt a hneď musela mať druhý. Charlieho a Nicka si určite hneď zamilujete. Je úžasné, ako autorka nerieši len problémy lgbt komunity, ale plno ďalších a dáva realny obraz na vec, nič neprehnané ako to väčšinu YA autori robia Čítaj viac
5
Jednorožce - Barbora Hrínová
Práve čítam
Jednorožce

Volám sa Barbora, mám 17 a na instagrame pôsobím ako @_thebookishsociety_. Čítanie je mojím koníčkom už od mala a nedokážem si predstaviť svoj život bez kníh.

Barbora Rošková
15.11.2020
Motýliky 2
Prvý diel tejto komiksovej série som si obľúbila. A inak to nebolo ani s pokračovaním. Musela som si ale pred prečítaním dvojky dať rereading jednotky, pretože som si vôbec nepamätala, čo sa tam dialo.
Sú to krátke komiksy, ktoré prečítate na jednom posedení. Ja som ich dala obidva do dvoch hodín :D
Je to zase sladké a plné romantiky.Zlepšilo mi to náladu a trochu ma to vytiahlo z čítacej krízy,.
Obľúbila som si všetky postavy okrem Harryho, ten mi liezol na nervy a len som chcela.
Páčila sa mi aj zahrnutá téma coming outu.
Ja osobne sa k Motýlikom budem vždy vraciať a nikdy ich (snáď) neprestanem milovať.
Samozrejme čítajte, ak ste na tento žáner, pretože sa vám to pravdepodobne nebude páčiť. Ale ak chcete, dajte tomu šancu! Možno zmeníte názor.
Čítaj viac
10

Knihomoľka ako sa patrí a zároveň veľký snílek. Ach, aké by to len bolo mať čarovný prútik, šibnúť ním a vlastniť všetky knihy sveta? ... Netajím sa tým, že som veľká romantička a najviac mi ulahodia knihy romantické alebo young adult, ale nikdy (a to doslova nikdy!) neohrdnem Harrym Potterom, vďaka ktorému som spoznala čaro kníh. Rada siahnem aj po detských knihách, lebo nikdy by sme nemali zabudnúť, aké je to byť dieťaťom. A druhá najväčšia srdcovka? Slovenská klasika ... a možno aj preto študujem literatúru. :)

Pavlína Rešutíková
6.4.2020
Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.
Musím priznať, že druhá časť ma chytila za srdce viac ako prvá. Celý čas som sa usmievala na telefón a miestami asi aj červenala. :D Obaja vedia, že to chcú, len Nick ešte nie je pripravený povedať o sebe svetu. Ale to vôbec nevadí, lebo majú jeden druhého a navzájom sa podporujú a rešpektujú a presne to je na ich vzťahu krásne. :) Čítaj viac
9
25.1.2020
Komiks
Aj táto časť komiksu bude mať zrejme pokračovanie, ktoré si určite zakúpim. Príbeh sa dobre číta, oveľa rýchlejšie. Dvojka ma zaujala viac ako prvá časť, tak snáď trojka nesklame. Odporúčam najmä mládeži, aby si uvedomili aj to, že vzťahy a láska nemajú len jednu stranu. Čítaj viac
Lavi
28.11.2019
Veľmi som sa tešila na pokračovanie srdcerváčov. Síce komiks čítam aj online priamo v angličtine ale aj tak si rada pripomeniem to čo má vždy zahreje pri srdci.
Roztomilé, sladké, príjemné...lepšie túto sériu asi opísať nejde. Srdcovka
Čítaj viac

Čítaj viac

„Nakoniec som si spisovateľov rozdelil do dvoch kategórií: tých, ktorí vás nechajú prísť načas, a tých, ktorí spôsobujú meškanie.“

Klub nenapraviteľných optimistov - Jean-Michel Guenassia
Klub nenapraviteľných optimistov
Jean-Michel Guenassia