Heartstopper 2 - Alice Oseman, Hodder and Stoughton, 2019

14,95 €

Pri nákupe nad 49 €
poštovné zadarmo
Heartstopper 2 - Alice Oseman, Hodder and Stoughton, 2019
Heartstopper 2 - Alice Oseman, Hodder and Stoughton, 2019

Heartstopper 2

Boy meets boy. Boys become friends. Boys fall in love. An LGBTQ+ graphic novel about life, love, and everything that happens in between: this is the second volume of... Čítať viac

4,6 85 hodnotení
2. diel série
Heartstopper
Vek
14+
Vydavateľstvo
Hodder and Stoughton, 2019
Počet strán
320

Boy meets boy. Boys become friends. Boys fall in love. An LGBTQ+ graphic novel about life, love, and everything that happens in between: this is the second volume of Heartstopper, for fans of The Art of Being Normal, ... Čítať viac

  • Brožovaná väzba
  • Angličtina

14,95 €

Na sklade > 5 ks
  • Osobný odber 30. 5.
  • Na vašej adrese 30. 5.

Osobný odber

Kníhkupectvá
30. 5.
balíkovo
30. 5.
AlzaBox
30. 5.
Packeta
30. 5.
Slovenská pošta
(na poštu)
30. 5.
BalíkoBOX
30. 5.

Doručenie na adresu

Kuriér Packeta HD
30. 5.
Kuriér GLS
30. 5.
Slovenská pošta
(na adresu)
30. 5.

Dostupné v jednej knižnici. Požičať v knižnici

Ďalšie knižné vydania (5)
Motýliky: Lietajú v tom obaja - Alice Oseman, CooBoo SK, 2022
Brožovaná väzba
Slovenčina, 2022
Na sklade > 5 ks

14,99 €


Srdcerváči 2 - Alice Oseman, CooBoo CZ, 2022
Brožovaná väzba
Čeština, 2022
Na sklade 2 ks

16,49 €


Heartstopper 2 - Alice Oseman, Loewe, 2022
Pevná väzba
Nemčina, 2022
Viac ako 30 dní
-5 %

19,97 €


Motýliky: Lietajú v tom obaja - Alice Oseman, CooBoo SK, 2020
Brožovaná väzba
Slovenčina, 2020
Vypredané

Srdcerváči 2 - Alice Oseman, CooBoo CZ, 2019
Kniha
Čeština, 2019
Vypredané

Ďalšie knižné vydania

Naši škriatkovia odporúčajú

O malom sedmospáčovi, ktorý sa nebál tmy - Sabine Bohlmann, Verbarium, 2024
Heartstopper 2 - Alice Oseman, Hodder and Stoughton, 2019
14,95 €

Viac o knihe

Boy meets boy. Boys become friends. Boys fall in love. An LGBTQ+ graphic novel about life, love, and everything that happens in between: this is the second volume of Heartstopper, for fans of The Art of Being Normal, Holly Bourne and Love, Simon. Nick and Charlie are best friends. Nick knows Charlie's gay, and Charlie is sure that Nick isn't. But love works in surprising ways, and Nick is discovering all kinds of things about his friends, his family ... and himself. Heartstopper is about friendship, loyalty and mental illness. It encompasses all the small stories of Nick and Charlie's lives that together make up something larger, which speaks to all of us.
Čítať viac
Počet strán
320
Väzba
brožovaná väzba
Rozmer
150×232 mm
Hmotnosť
406 g
ISBN
9781444951400
Rok vydania
2019
Vekové odporúčanie
14+
Naše katalógové číslo
658579
Štýl
romantický
Jazyk
angličtina
Pôvod
Spojené kráľovstvo
2. diel série
Heartstopper
Vydavateľstvo
Hodder and Stoughton
Pre koho
young adult, pre chlapcov
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

4,6 / 5

85 hodnotení

61
13
4
0
3

Ako sa páčila kniha vám?

Recenzie Martinusákov

Povedala by som, že táto séria je závislosť, nedá sa prestať čítať diel za dielom. Títo chlapci, mladí muži, sú tak rozkošní, srdeční a dobrí. Veľmi si užívam tieto komixy.

Čítať viac

Recenzie čitateľov

Adra
Neoverený nákup
2.1.2023
Koľko roztomilosti a ťažkých tém sa dá skombinovať do pár kníh?
Koľko len chcete a Heartstopper je toho dôkazom, že to vôbec nemusí byť silené a prehnané.
Nebudem klamať, že aj mňa dostala začínajúca láska Nicka a Charlieho. Pri veľa scénach som sa usmievala a neskutočne si priala, aby im všetko vyšlo. Neskôr som napäto čakala, ako to všetko zoberie ich okolie, priatelia, spolužiaci, rodina, ale najsilnejšia bola pre mňa posledná kniha.
Tá totiž obsahovala všetko. Zamilované kjut scény, coming out, neporozumenie rodičov, psychické problémy.
Za mňa Hearstopper patrí do knižnice každého mladého človeka, pretože o týchto témach by sa malo rozprávať.
Čítať viac
35
Sexkomiks - Philippe Brenot, 2017
Práve čítam
Sexkomiks

Som knihomoľka, ktorá číta súčasne aj 5 kníh. Ako prvú knihu som prečítala Pána prsteňov a odvtedy milujem fantasy a čítam, čítam a čítam. Najviac milujem fantasy a non-fiction, ale čítam všetky žánre. Rôzne prečítam 120-160 kníh. Tak ako to ja hovorím, každá kniha má svojho čitateľa len si ho musí nájsť, preto píšem odporúčania, nie recenzie. Viac z môjho sveta nájdeš na Instagrame @denny_medziriadkami @_dennyto

Denisa Tomíková
Overený zákazník
31.12.2022
Keď si knihy zaobstaráš, nájdeš v nich realistickú romantiku, drámu a super ilustrácie. Áno, príbeh je zo žánru LGBT komunity, ale myslím, že je to nepodstatné. Láska je vždy L-Á-S-K-A.
Kniha obsahuje milý a nenáročný príbeh, ktorý je vytvorený najmä pre mladšieho čitateľa.
Čítať viac
Tímea Tita Stanová
Overený nákup
21.6.2022
Milujem tuto sériu, začala som ju najprv citát online, potom som zistila, že vychádza serial, s ním som až tak spoko nebola, no 2 diel tejto serie je pre mňa asi najviac taký, že “awwwwww” Čítať viac
17

A book is a dream, that you hold in your hands. Bookstagram - @mdnight.reads

Midnight reads
Overený zákazník
21.5.2022
Skvelá jednohubka
Sériu odporúčam : ak máte radi komixy, romantiku, prostredie strednej školy a ľahké čítanie

Neodporúčam : ak nemáte radi lgbtq+ knihy

Charlie sa na škole netají tým, že je gay, no na lásku nemá šťastie. Nenašiel nikoho, kto by na strednej dokázal neskrývať svoju orientáciu a tak sa zamotáva iba do neúprimnych vzťahov. Jedného dňa sa mu na triednickej hodine skríži cesta so zaujímavým chlapcom Nickom. Stanú sa z nich veľmi blízki priatelia a Charlie si musí opäť dávať pozor na svoje city. Veď Nick je predsa na baby… ale čo keď je to inak ?

V prvom rade by som vám sériu týchto komixov odporúčila ako veľký liek na čítaciu krízu. Príbeh je absolútne nenásilný, pútavý a veľmi milý. Knižku máte rýchlym tempom prečítanú za 10 min a po skončení jedného dielu budete chcieť čítať hneď ďalší.

Téma lgbtq+ je úplne prirodzená, číta sa skvelo a postavy si okamžite zamilujete. Na príbehu sa mi páčilo aj to, koľko emócii vo mne vyvolal. Motýliky totižto nie sú iba o stredoškolskej láske, ale aj o zmiešaných citoch, falošných vzťahoch, hľadaní samých seba a o tom, byt proste šťastný nech sa deje čo chce .

Komix veľmi odporúčam, kresby sú úžasné a ja sa neviem dočkať seriálu :-)
Čítať viac
22

Žijem si perfektný život, aj keď som ešte len na začiatku svojej cesty. Plním si sny a pracujem v knižnom vydavateľstve. Knihy sú a predpokladám, že už aj navždy budú, moja vášeň. Ľúbim ľúbiť, usmievať sa a cestovať. Popri knihách si vždy rada nájdem čas na prechádzky a dobré jedlo. O svoje knižné pocity sa delím aj na Instagrame na profile @adulkacitulka

Adriána Grečnárová
Overený zákazník
26.4.2022
<3
Reálne, môže niekto túto sériu aj NEMILOVAŤ?
Myslím že moje jamky v lícach sú dvakrát tak hlbšie ako boli z toho všetkého usmievania. Veľmi sweet to bolo <3
Čítať viac
7.3.2022
Prvý diel Motýlikov bol takým úvodom do série týchto komiksov, no a v tomto dieli sa to všetko rozbehlo, čím mi prišiel aj dej príbehu zaujímavejší. O kúsok viac sme spoznali postavy a do príbehu pribudli aj nejaké nové, pričom väčšina je tak neuveriteľne sympatická, že sa ich nedá nemať rado.

Tak ako prvý diel aj tento pobaví, rozosmeje, dojme a po jeho prečítaní zanechá dobrý pocit a úsmev na tvári. Opäť sa v knihe rozoberá sexualita, jej akceptovanie sebou a okolím, ale aj typické stredoškolské životy a tínedžerské problémy. Dej výborne doplnili ilustrácie, ktoré opäť dokonalo vystihli dané situácie.

Odporúčam, rovnako ako aj prvý diel. Ja len dúfam, že sa vydavateľstvo rozhodne vydať aj ďalšie pokračovania.
Čítať viac

„Alice stála uprostred kruhu a hľadela na tváre, ktoré ju obkolesovali tak tesne ako lupene nový púčik. Hoci narodeniny mala ona, tým, že sa podelila o svoj hlas, obdarovala všetkých naokolo.“