Uhádneš, komu patria Tajomné knižnice?   Súťažiť

Nabijak

Keď sa Caroline nasťahuje do svojho úžasného prenajatého bytu v San Franciscu, hneď v prvú noc jej dôjde, že sa bude musieť dozvedieť viac o nočných dobrodružstvách svojho... Čítať viac

4,4 134 hodnotení
Vydavateľstvo
Aktuell, 2019
336 strán
5-6 hodín čítania

Keď sa Caroline nasťahuje do svojho úžasného prenajatého bytu v San Franciscu, hneď v prvú noc jej dôjde, že sa bude musieť dozvedieť viac o nočných dobrodružstvách svojho suseda. Steny sú tenké ako papier a ten chlap má dobrý... Čítať viac

  • PDF EPUB MOBI
  • Slovenčina

8,99 €

Ihneď na stiahnutie
Ako čítať e-knihy?

Naši škriatkovia odporúčajú

Viac o e-knihe

Alice Claytonová ponúka horúci a vtipný príbeh, plný zábavných aj erotických situácií.

Keď sa Caroline nasťahuje do svojho úžasného prenajatého bytu v San Franciscu, hneď v prvú noc jej dôjde, že sa bude musieť dozvedieť viac o nočných dobrodružstvách svojho suseda. Steny sú tenké ako papier a ten chlap má dobrý výkon, takže Caroline počuje nielen búchanie do steny, ale aj nadšené reakcie naň (všetko sa do tichej noci ozýva poriadne hlasno), a uvedomí si, že k susedovi pravidelne prichádzajú jeho tri priateľky. Caroline sa momentálne s nikým nestretáva, takže jej vlastné fantázie ju budia hádam ešte viac ako hluk od suseda.
Keď sa hluk vystupňuje tak, že sexuálne frustrovaná Caroline takmer spadne z postele, stretne sa zoči-voči v romantickom ružovom negližé so susedom Simonom Parkerom, ktorého nikdy predtým nevidela. Napätie medzi nimi by sa dalo krájať a výsledkom sú zmiešané pocity. No Caroline si zrazu uvedomí, že možno objavila novú definíciu susedských vzťahov...
Čítať viac
Originálny názov
Wallbanger
Počet strán
336
Rok vydania
2019
Naše katalógové číslo
655023
Štýl
erotický, romantický
Jazyk
slovenčina
Vydavateľstvo
Aktuell
Pre koho
pre ženy
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

4,4 / 5

134 hodnotení

49
16
5
4
5

Ako sa páčila e-kniha vám?

Recenzie Martinusákov

Táto knižka ma milo prekvapila. Živý štýl ju predurčuje najmä pre mladšie ročníky, ale nájdu sa v nej aj všetci s veselým srdcom.
Život hlavnej hrdinky vnímame prirodzene, až na problém so susedom, ktorý vyústi do otvorenej vojny. Každopádne, nesúď knihu podľa obalu. Sused nemôže mať iba zlé stránky a zakopanie vojnovej sekery by prospelo obom stranám. A ako to už býva, mier znamená zblíženie...
Vrelo odporúčam, je to olympionik svojho žánru.

Čítať viac

Recenzie čitateľov

3
Overený zákazník
7.10.2022
Veľká dávka humoru
Tak toto bola pecka! Brilantne opísané skutočne vtipné situácie, nasmiala som sa. Každú jednu scénu som si vedela dokonale predstaviť a až na pár, mi to prišlo vcelku uveriteľné. Za čo strhávam jednu hviezdičku- miestami mi snaha o humorné vykreslenie prišla silená. Inak odporúčam každému, kto hľadá vtipnú oddychovku, pretože tým táto kniha zaručene je! Čítať viac
3.3.2022
Nabijak má pre mňa len jeden význam a v podstate sa zhodnem s názorom hlavnej hrdinky zo začiatku knihy. Až na to, že z Nabijaka sa vykľul roztomilý, slušný romantik :| žiadny porno kráľ, sexuálny maniak či nymfoman(=správne slovo je satyr, povedal múdry google).
No ale pekne poporiadku.
Caroline, hlavná hrdinka, nebola ničím výnimočná, aspoň v mojich očiach. Ja však nie som Nabijak :D Simon bol,ako každý hlavný hrdina,kus chlapa na pohľadanie. Spolu tvorili susedské kombo, ktoré sa slovne doťahovalo pri každej príležitosti. Áno, príbeh bol veľmi svieži, vtipný a romantický (aj keď podľa názvu a obálky by asi každý s chochmesom očakával skôr erotický príbeh). Čo ale bolo na škodu v tejto knihe, tak jednoznačne spád. Občas som mala pocit, že namiesto svižého zjazdu šliapem do strmého kopca...Dej dosť dlho stagnoval. Nehýbal sa. Aj keď autorka robila čo mohla,aby vzájomné iskrenie postáv čo najviac oddialila, podľa mňa to príbehu škodilo. "Slow burn romance" najvyššieho kalibru. Netvrdím, že 34 knihy bola nuda,ale naozaj, celý vzťah Caroline a Simona nemusel byť až taký odkladaný. Moja prvá kniha od autorky a aj keď to v konečnom dôsledku nebolo zlé, až taká nadšená som nebola.
Čítať viac
Anonym
Neoverený nákup
4.2.2022
Sklamanie
Napriek veľmi kladnému hodnoteniu ja túto knihu kladne zhodnotiť nemôžem. Strašne ma dejom nudila, prvé 3 kapitoly som čítala až týždeň, čo niektoré knihy nemám problém prečítať za 1 večer na posedenie. Táto kniha zaujme nejaké teenegerky určite nie, skúsenejšieho čítatela, ktorý má už toho viac načítané. Čítať viac
17.1.2022
Slnko, lehátko, v jednej ruke studený drink a v druhej Nabijak. Takto si ja predstavujem ľahké, svieže, letné čítanie. No s tým drinkom opatrne, pretože sa budete pri čítaní pomerne často zadúšať smiechom, tak aby ste nepŕskali všade naokolo. Áno, kniha je plná vtipných hlášok, doťahovačiek, prekáračiek, dvojmyslov aj trojzmyslov, no a nesmiem opomenúť ani veľmi horúcu atmosféru (poviem to rovno - určite vám pri čítaní napadne nejedna prasačinka )
Čo sa týka deja, prvá polovica knihy bola výborná, no druhá pre mňa už stratila trocha na rytme a uveriteľnosti.Zdalo sa mi, že od polovice sa stále vezieme na jednej vlne a pritom by mal príbeh aspoň podľa mňa ešte eskalovať. Bolo tam aj neskôr mnoho vtipných momentov, no akosi mi to potom už prišlo málo. Podľa mňa to bolo treba ešte trošku zamotať, no nič to nemení na tom, že je to dobrá oddychovka pre všetky nenapraviteľné romantičky.
.
A najviac bodov za mňa má posledná kapitola - jedna z najmilších a najlepších, aké som kedy čítala. Taký záver som rozhodne nečakala.
Čítať viac
3

Čítaniu som úplne prepadla po čitateľskej súťaže na základnej škole a od vtedy sme ja a knihy nerozluční!

Soňa Cabanová
Overený zákazník
31.12.2021
Príjemná oddychovka
Kniha bola pekná, začiatok bol výborný veľmi som sa nasmiala. Dej ďalej pokračoval podobne, plný zábavných momentov, dvojzmyselných rozhovorov,… Postavy som si veľmi obľúbila, Caroline si ma úplne získala svojou cieľavedomostou a Simon svojim humorným postojom k životu. Kniha skvela na oddych, keď nechcete nad ničím rozmýšľať len si prečítať daku sladkú romantiku. Čítať viac
15
Overený zákazník
10.11.2021
Mám pocit, že v poslednej dobe narážam skôr na knihy, ktoré majú veľmi dlhý a pomalý rozjazd. A žiaľ to nastalo aj pri tejto knižke, ktorá je tak veľmi ospevovaná na bookstagrame. A i keď k nej mám určité výhrady, tak musím povedať aj to, že ma nesklamala až tak ako by sa mohlo zdať. Ale poďme pekne postupne.
Takže, prejdime k tomu začiatku, ktorý som už trochu načrtla vyššie. Pretože ten rozbeh bol pre mňa naozaj veľmi, ale veľmi ťahavý. Caroline mi pri tomto dlhom začiatku občas liezla na nervy, pretože jej myšlienky sa točili iba okolo jednej jedinej veci. Pokiaľ ste to čítali tak možno viete a ostatným to moc nechcem spoilerovať i keď to nevidím ako obrovský spoiler. Príbeh sa pre mňa rozbehol až vo chvíli kedy začala väčšia interakcia medzi Caroline a Nabijakom. Táto časť ma veľmi bavila a zhltla som ju za jeden večer. Áno, za jeden večer, pretože táto časť netrvala až tak dlho ako som dúfala. Zas to prešlo do pre mňa nudnejšej časti a tiahlo sa to až k úplnému koncu. Čo sa týka Nabijaka, tam som nemala veľké nádeje, že by sa mi ako postava páčil. Ale opak bol pravdou. Zamilovala som sa do neho. A aj do jeho vzťahu s Caroline, ktorý sa mi veľmi páčil. Sadol práve preto, lebo mali medzi sebou presne ten typ humoru, ktorý ja priam zbožňujem. Tieto prvky humoru sa tiahli naprieč celou knihou, čo veľmi oceňujem. Bolo to príjemné osvieženie pri dlhých a nepodstatných častiach. A tu sa dostávam k časti, kde musím povedať, že autorka mohla kľudne ubrať zo strán v knižke. Pretože autorka píše naozaj veľmi pekne a pútavo, len by mohla naozaj trošku ubrať zo scén, ktoré mi nič nedajú a príbehu nič hodnotné nepridajú.
Čítať viac
@knizkomolka
Neoverený nákup
31.10.2021
Vtipné, ironické, dvojzmyselné, oddychové...Kombinácia, ktorú ja mám rada.

Vydarený príbeh, ktorý vďaka autorkinmu humoru a nadhľadu prekypuje usmevnými momentami a trochu sa odlišuje od iných príbehov. Žiadne veľké drámy, srdcervúce príbehy z minulosti ale pohodový usmevný príbeh o dvoch sympatických susedoch.

Autorka mala originálny pohľad na ich zbližovanie hoci je to téma taká bežná. Mne sa to dobre čítalo a aj páčilo. Vidieť do hlavy hlavnej hrdinky bolo úsmevné a zamilovala som si jej kocúra (a áno aj suseda :-) ).

Napriek tomu hroznému názvu je kniha viac romantická ako erotická a ak hľadáte niečo na oddych toto je ideálne.
Čítať viac

„Okrem toho, podobne ako konzervované mäso, aj svet uchovaný v knižkách bol akýsi bohatší a zaujímavejší než každodenná realita. “

Pomaľované vtáča
Jerzy Kosinski