Knihy
E-knihy
451 stupňů Fahrenheita - Ray Bradbury

451 stupňů Fahrenheita

Plus, 2018
MP3 na stiahnutie
Vydavateľstvo
Plus, 2018

451 stupňů Fahrenheita je teplota, při níž papír hoří. V Bradburyho temné vizi budoucnosti nejsou hasiči vybaveni vodními stříkačkami, ale plamenomety, které ničí poslední svědectví svobodného myšlení – knihy.

Čítaj viac

9,85 €

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o audioknihe

451 stupňů Fahrenheita je teplota, při níž papír hoří.V Bradburyho temné vizi budoucnosti nejsou hasiči vybaveni vodními stříkačkami, ale plamenomety, které ničí poslední svědectví svobodného myšlení – knihy. Až do dne, kdy si hasič Guy Montag začne klást znepokojivé otázky… Román vychází v nově revidovaném překladu s úvodním slovem Raye Bradburyho. Kniha je doplněna původním doslovem Josefa Škvoreckého k prvnímu českému vydání a esejem Františka Novotného k současnému aktualizovanému vydání.
Čítaj viac
Kúpte spolu
451 stupňů Fahrenheita - Ray Bradbury
Lídři jedí poslední - Simon Sinek
23,37 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Dĺžka
5:31
Rozmery
8594050425064
Naše katalógové číslo
327121

Recenzie

Ako sa vám páčila audiokniha?

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
451 stupňů Fahrenheita - Ray Bradbury
Lídři jedí poslední - Simon Sinek
23,37 €

„Začiatok je vždy iný a prostriedok je vždy zložitý. No koniec je vždy jednoduchý a rovnaký. Na konci vždy niekto príde, niekto odíde, niekto zomrie a niekto zostane.“

Štyri hostiny - Meir Shalev
Štyri hostiny
Meir Shalev