Knihy
E-knihy

Kráľovstvo podvodníkov

Román za sveta Griša

Slovart, 2018
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
8-9 hodín čítania
Vydavateľstvo
Slovart, 2018
2. diel série
Vrania šestka

Kaz Brekker síce zvládol zdanlivo nesplniteľnú misiu, no doplatil na svoju achilovku a nenahraditeľný člen Zberby padol do pazúrov jeho protivníka. Podarí sa prefíkanému vodcovi bandy zosnovať ďalší diabolský plán?

Čítaj viac

7,99 €

Bežná cena Bežne 11,95 €

Ušetríte 33%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Druhý a záverečný diel megaúspešnej fantasy od vychádzajúcej hviezdy Leigh Bardugo!Kaz Brekker síce zvládol zdanlivo nesplniteľnú misiu, no doplatil na svoju achilovku a nenahraditeľný člen Zberby padol do pazúrov jeho protivníka. Podarí sa prefíkanému vodcovi bandy zosnovať ďalší diabolský plán? A najmä, dokáže táto nevyspytateľná partia vyvrheľov prekonať samých seba, aby odvrátili katastrofu, čo hrozí svetu, ktorý ich odvrhol? Pokračovanie dobrodružstiev Vranej šestky prináša poriadnu dávku akcie a napätia v príbehu plnom nepredvídateľných zvratov, zamotaných vzťahov a výnimočných osobností týchto sympatických antihrdinov.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Kráľovstvo podvodníkov - Leigh Bardugo
Vrania šestka - Leigh Bardugo
14,98 €
Ušetríte 6,92 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
560
Vydavateľstvo
Slovart
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
307375
Rok vydania
2018

Čo si myslíme my

zamestnanec
25. júna 2018

Kaz a jeho Vrania šestka sú späť a to vo veľkom štýle. Autorka posunula príbeh na novú úroveň. Kniha je nabitá akciou, čitateľ sa určite nudiť nebude. Príbeh je prepracovaný do najmenších detailov a vyvolá v čitateľovi aj značnú dávku emócií. Musím priznať, že som si celý príbeh a najmä postavy zamilovala ešte viac: Skvelé čítanie!

Čítaj viac

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,8 / 5

68 hodnotení

44
4
0
0
0

Dodka.
20.12.2018
Perfektná kniha!
Toľko pocitov, koľko vo mne vyvolala táto kniha, to sa nepodarilo zatiaľ žiadnej, a to som ich prečítala už veľmi veľmi veľa. Príbeh o láske, zrade, nenávisti, priateľstve. Veselý, miestami vtipný, ale aj smutný. Zo všetkého niečo. Tak ako v prvej časti, aj v tejto druhej sa dej odohráva v autorkinom vymyslenom, pre tento druh knihy dokonalom, svete. Tento svet si každý môže predstavovať vlastným spôsobom, práve v takýchto príbehoch sa nekladú medze fantázii, to je na tom to krásne. Kto má rád fantasy knihy, nečakané zvraty alebo napätie, určite si príde na svoje.
Najviac ma na tejto knihe bavil dôvtip a um Kaza Brekkera. Vynikajúco premyslená postava, do detailov vycibrená so všetkými maličkosťami v napredovaní deja. Milovať ich ale budete všetkých: Kaza - zlodeja, Inej - Prízrak, Jespera - ostrostrelca, Wylana - zbeha a výrobcu výbušnín, Matthiasa - fjerdana, Ninu - grišu. Všetkých 6 podvodníkov :)
Koniec vás doslovne chytí za srdce. Odporúčam, kúpu nebudete ľutovať. Už navždy jedna z mojich obľúbených kníh.
Čítaj viac
Lucia Baluchová
1.12.2018
Táto séria sa po prečítaní tejto knihy stala jednou z mojich najobľúbenejších. Leigh Bardugo skvelo opísala dej a dramatizácia bola na jednotku. Veľmi som si knihy užila, prostredie bolo úžasné na predstavenie, postavy boli prepletené svojimi osudmi každý svojím spôsobom, knihu som doslova hltala. Každý milovník fantasy by si mal túto a prvú časť určite prečítať.
Čítaj viac
...
1.12.2018
Leigh Bardugo je jedna z mojich najobľúbenejších spisovateliek a verim že aj mnohých iných. Vrania šestka a kráľovstvo podvodníkov boli úžasné knihy a ja som ich hltala stranu za stranou. Ak má niekto záujem a nevadí mu čítať v angličtine na waterstones si viete predobjednat podpísanú knihu king of scars co si myslím že je úžasné.
Čítaj viac
Klára
5.9.2018
Neskutočná kniha,úžasná autorka,najlepší dej.Normálne ma mrzí,že tento príbeh nemôže pokračovať do nekonečna.Charaktery postáv sú neskutočne prepracované a dej nikdy nestráca pointu.Rôzne pasáže a momenty v knihe do seba dokonale zapadajú.Vrelo odporúčam!
Čítaj viac
Iveta
11.8.2018

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

Túto knihu robia úžasnou postavy. Zachytáva príbeh šiestich rôznych charakterov, ktoré si človek zamiluje od prvého dielu série. Sú momenty, kedy nerobia najsprávnejšie rozhodnutia a aj preto, pôsobia tak reálne. Autorka ich nádherne vykresluje, ich charaktery nie sú plytké ako sa to neraz pri knihách stáva, ale naopak. Čo sa mi naozaj páčilo, bolo, že autorka ich charaktery držala. Aj keď si človek praje krásny romantický koniec v kútiku svojej duše (aspoň ja pre Kaza a Inej), neprekvapí ho, že pri tom čo si zažili to nie je ako z rozprávky.

Dej je pútavý, pre mňa druhý diel oveľa viac ako prvý. Tie neuveriteľné plány Kaza, žartíky od Jespera...človek začne čítať a ani nevie ako, je tu koniec.

A nemôžem nespomenúť scénu, ktorá sa absolútne dotkla môjho srdca aj napriek tomu že romantická literatúra nepatrí k môjmu bežnému čítaniu. Scéna, keď Kaz zložil rukavice aby išiel ošetriť Inej, mala v opise takú emóciu, že ani nejaký bozk či čokoľvek iné by ju neprekonalo.
Čítaj viac
Tomáš Demovič
8.6.2018
Prvý diel ma veľmi oslovil a tak som neodolal a kúpil aj toto pokračovanie. Ešte som to nedočítal, no je to super, rovnako ako prvý diel :) Som zvedavý, ako to celé skončí :)
Čítaj viac
Ema
24.5.2018
Fantastická!
Včera som knihu dočítala a stále sa neviem spamätať...Je úžasná! Naozaj je premakaná. Každý detail je podstatný. Najviac si na nej vážim to, že vo mne vyvolala emóciu. Jeden večer som strávila plakaním, ale čo už :D naozaj odporúčam!
Čítaj viac
Natália Báleková
14.5.2018
Kráľovstvo podvodníkov
Ja nemám slov...tak prepracovaná a napínavá kniha sa mi dostala do rúk iba málokrát. Po vynikajúcom prvom dieli som nevedela čo čakať,ale musím povedať že som bola veľmi prekvapená.Má to všetko,čo by dobrá kniha mala mať. Dej aj celkový svet a nápad napísať knihu o záporných postavách je výborný. Kniha sa rýchlo číta,nedokážete ju pustiť z rúk. Postavy som si hneď na začiatku veľmi obľúbila. No život vo svete tejto knihy je naozaj veľmi ťažký. Možno sú všetci neohľaduplný zlodeji,ale prešli si niečím čo by málokto zvládol. Ich detstvo bolo veľmi kruté. Veľmi sa mi páčilo, ako keď postupne čítate tieto knihy tak zisťujete ako sa všetky postavy dostali až k bande zlodejov. Musím povedať,že na konci som si aj poplakala. No naopak celé dejstvo knihy bolo veľmi vtipné. Táto kniha patrí medzi moje TOPky a rozhodne túto knihu veľmi doporučujem!! Určite stojí za prečítanie :)
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Kráľovstvo podvodníkov - Leigh Bardugo
Vrania šestka - Leigh Bardugo
14,98 €
Ušetríte 6,92 €

„Nakoniec som si spisovateľov rozdelil do dvoch kategórií: tých, ktorí vás nechajú prísť načas, a tých, ktorí spôsobujú meškanie.“

Klub nenapraviteľných optimistov - Jean-Michel Guenassia
Klub nenapraviteľných optimistov
Jean-Michel Guenassia