Knihy
E-knihy
Přízrak - Jo Nesbo

Přízrak

Jo Nesbo

Jo Nesbo je nórsky autor krimi románov. Iba v rodnom Nórsku sa predali vyše dva milióny jeho kníh, čo je pri počte 4,5 milióna obyvateľov neuveriteľné číslo. Nesbo je jeden z najpredávanejších a najoceňovanejších detektívnych autorov súčasnosti. Nesbove knihy vyšli už vo vyše 40 jazykoch a...

OneHotBook, 2016
MP3 na stiahnutie
Vydavateľstvo
OneHotBook, 2016
Interpret

Harry Hole se po třech letech strávených v Hong Kongu vrací do Norska, aby se ujal téměř uzavřené vraždy mezi feťáky – údajným pachatelem má totiž být Oleg, potomek jeho femme fatale Ráchel, kterého měl rád jako vlastního syna.

Čítaj viac

10,95 €

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o audioknihe

Harry Hole se po třech letech strávených v Hong Kongu vrací do Norska, aby se ujal téměř uzavřené vraždy mezi feťáky – údajným pachatelem má totiž být Oleg, potomek jeho femme fatale Ráchel, kterého měl rád jako vlastního syna. Případ je však složitější, než se na první pohled zdálo, a každý, kdo se v něm začne šťourat, přijde o život. Nejde jen o vyřizování účtů mezi závisláky, ale o korupční a drogovou kauzu sahající do nejvyšších pater společnosti. V zákulisí však tahá za nitky tajemný mafián nazývaný Dubajec, který se objevuje a mizí jako přízrak. Vyprávění se jako u předchozích „holeovek“ opět zhostil výtečný Hynek Čermák, ověnčený cenou Audiokniha roku 2013 coby Interpret roku.
„Nesbø se svrchovanou obratností ždímá napětí jedinečnými a bolestnými zvraty.“ - Sunday Express
„Přízrak pokračuje v Nesbøho nezadržitelném tempu.“ - The Independent
„Harry Hole je zpátky, Přízrak vás donutí číst až do rána“ - Oprah. com
Čítaj viac
Kúpte spolu
Přízrak - Jo Nesbo
Šlabikár šťastia 4 - Strachy, vzťahy, sloboda - Pavel Hirax Baričák
24,28 €
Ušetríte 0,66 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Dĺžka
14:00
Rozmery
8594169480350
Naše katalógové číslo
256547

Recenzie

Ako sa vám páčila audiokniha?

4,7 / 5

18 hodnotení

Čítaj viac
Kúpte spolu
Přízrak - Jo Nesbo
Šlabikár šťastia 4 - Strachy, vzťahy, sloboda - Pavel Hirax Baričák
24,28 €
Ušetríte 0,66 €

„Začiatok je vždy iný a prostriedok je vždy zložitý. No koniec je vždy jednoduchý a rovnaký. Na konci vždy niekto príde, niekto odíde, niekto zomrie a niekto zostane.“

Štyri hostiny - Meir Shalev
Štyri hostiny
Meir Shalev