Všetky tvoje prednosti - Colleen Hoover, Lindeni, 2023

17,99 €

Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo

Všetky tvoje prednosti

Jeden starý sľub môže všetko zachrániť

Quinn a Graham si navzájom prisahali lásku, veriac, že všetky nepriazne osudu prekonajú spoločne. Dokonalú lásku však ohrozuje nedokonalé manželstvo. Životy manželov sa od seba... Čítať viac

4,4 100 hodnotení
Vek
18+
Vydavateľstvo
Lindeni, 2023
320 strán
4-5 hodín čítania

Quinn a Graham si navzájom prisahali lásku, veriac, že všetky nepriazne osudu prekonajú spoločne. Dokonalú lásku však ohrozuje nedokonalé manželstvo. Životy manželov sa od seba vzďaľujú, sny o založení rodiny sa stávajú... Čítať viac

  • Pevná väzba
  • Slovenčina

17,99 €

Na sklade, posielame ihneď
Kniha je dostupná v 6 knižniciach. Pozrieť dostupnosť v knižniciach
Ďalšie knižné vydania
Všetky tvoje prednosti - Colleen Hoover, Lindeni, 2019
Brožovaná väzba
Slovenčina, 2019
Vypredané

Naši škriatkovia odporúčajú

Diár mojej premeny - Planeat, Michal Páleník, Planeat, 2023

Viac o knihe

Môže prežiť veľká láska s dokonalým začiatkom medzi dvoma nedokonalými ľuďmi? Román o krachujúcom manželstve a jednom zabudnutom sľube, ktorý by ho mohol zachrániť.

Quinn a Graham si navzájom prisahali lásku, veriac, že všetky nepriazne osudu prekonajú spoločne. Dokonalú lásku však ohrozuje nedokonalé manželstvo. Životy manželov sa od seba vzďaľujú, sny o založení rodiny sa stávajú nedosiahnuteľnými. Obaja začínajú pochybovať o význame svojho vzťahu. Prestať či neprestať bojovať za spásu manželstva, ktoré malo trvať večne? Spomienky, chyby a tajomstvá, ktoré si vybudovali v priebehu rokov, ich trhajú od seba. Budúcnosť závisí od plnenia sľubov z minulosti.
Čítať viac
Originálny názov
All your perfects
Počet strán
320
Väzba
pevná väzba
Rozmer
130×200 mm
Hmotnosť
451 g
ISBN
9788056634318
Rok vydania
2023
Vekové odporúčanie
18+
Naše katalógové číslo
1920877
Vydanie
2.
Štýl
filozofický, romantický, napínavý
Jazyk
slovenčina
Preklad
Vydavateľstvo
Lindeni
Pre koho
new adult, pre ženy
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

4,4 / 5

100 hodnotení

66
15
14
3
2

Ako sa páčila kniha vám?

Recenzie Martinusákov

Martinus
10

som hrdý Martinusák, ktorý okrem čítania tiež behá a pečie:) Mám rada svoju prácu, dlhé letné večery, zmrzlinu, kávu, potulky po neznámych mestách....a tiež pozitívne naladených ľudí:)

Lucia Janišová
Exekutívny špecialista
7. novembra 2019

Na novú “Hooverovku” som sa už neuveriteľne tešila a opäť sa mi len potvrdilo, že v autorkinom štýle je niečo vysoko návykové, čo nikomu nedovolí prerušiť čítanie. Všetky tvoje prednosti prináša srdcervúci pohľad na manželstvo, ktoré bolo narušené niečím, čo sa jednoducho nedalo ovládať. Collen sa zameriava na odvrátenú stranu lásky, na tvrdú prácu, ktorá je potrebná na to, aby manželstvo fungovalo, hoci nič nie je dokonalé… pri tom všetkom však netreba strácať nádej.
Kniha vás emociálne zasiahne a nebudete schopní identifikovať, či vo vašom vnútri prevláda viac šťastie, hnev, láska alebo smútok. Hoci sa môže na prvý pohľad zdať, že ide o úplne obyčajný príbeh a tému, ktorá bola obsiahnutá už v množstve kníh, verte, že na záver budete ohromení autorkinkou schopnosťou prezentovať tému manželstva spôsobom, akoby žiadny iný príbeh ani neexistoval. Vzžijete sa i s postavami a situáciami, ktoré sa budú zdať skutočne a budú vo vás ešte dlho rezenovať... presvedčte sa sami!

Čítať viac

„Ak budeš neustále poukazovať na svoje nedostatky, všetky tvoje dokonalosti zostanú nepovšimnuté.“ – C.H.
Všetky tvoje prednosti je ďalší silný a emotívny príbeh od spisovateľky Colleen Hoover. Príbeh sa odohráva v dvoch dejových líniách, vtedy a dnes. Vtedy je romantický príbeh stretnutia dvoch ľudí, medzi ktorými sa rodí láska. Dnes je príbeh o krachujúcom manželstve a nedosiahnuteľnej túžbe. Podarí sa Quinn a Grahamovi ich manželstvo zachrániť? A čo sľub, ktorý si dali? To zistíte, ak si Všetky tvoje prednosti prečítate.
Autorka túto knihu napísala naozaj perfektne. Vystihla v nej všetko, čo tento emotívny príbeh potreboval k svojej dokonalosti. Ak radi čítate aj smutnejšie, ťažšie príbehy, ktoré majú v sebe aj kus citu, lásky a nádeje a nesú so sebou aj nejaké to posolstvo, dajte tomuto príbehu určite šancu.

Čítať viac

Recenzie čitateľov

2

Som fulltime pracujúci človek, ale čas na čítanie si nájdem vždy. Knižky si kupujem skôr v angličtine ale na poličke mám samozrejme aj slovenské alebo české kamošky.

Katarína Balašková
Overený zákazník
22.8.2023
Very nice reading
Not long I finished the emotional rollercoaster called "All Your Perfects" by Colleen Hoover, and whoa, talk about a wild ride! This contemporary romance had me laughing, crying, and clutching my heart all at once. It's like a love story on steroids, filled with enough twists and turns to rival a rollercoaster.
What I loved most about this book is how it tackles the messy side of love. It's not all sunshine and rainbows, folks. Nope, it's messy fights, shattered expectations, and hard-won compromises. But amidst the chaos, there's hope and a reminder that even imperfect love can be absolutely perfect in its own way.
Čítať viac
19.8.2023
Veľmi som rada, že som si to prečítala. Nádherná, úprimná a dojímavá kniha, ktorá je ako vystrihnutá zo skutočného života. Každý si v nej nájde to svoje a najmä vo vás zanechá obrovský dojem. Napriek tomu aká smutná a chvíľami ťaživá môže byť sa číta až neskutočne ľahko a rýchlo. Striedanie časov perfektne funguje a núti vás čítať príbeh stále ďalej. Prečítate to rýchlo, ale bude vám to za to stáť :)! Čítať viac
15
Overený zákazník
17.7.2023
Ach, ďalšia smutno - krásna kniha od Colleen Hoover, ktorú by ste si mali prečítať. Rozdrvila ma, no aj napriek tomu ju milujem. Ukázala mi iný pohľad na šťastný koniec.

Prvá kapitola začína hneď skončením vzťahu, kedy hlavná hrdinka Quinn prichytí svojho snúbenca v posteli s inou. Zároveň pri tejto nešťastnej udalosti spozná Grahama, ktorý pre ňu predstavuje nový začiatok.
Myslela som si, že s ťažkým začiatkom príde časť radostného ľúbostného deju…Omyl! Autorka hneď pokračuje s ťažkými životnými situáciami. Kapitoly sa tak delia na dve časové línie: Vtedy a Teraz.

Autorka sa zameriava na vnútorné prežívanie Quinn, čím umožňuje čo najskôr sa k nej priblížiť a prežívať všetko s ňou. Jej strach a smútok, sa vám zaryje až do srdca.

Kniha je naozaj precítená, emočne nabitá, odokrýva správanie, ktoré je intímne a v príbehu dôležité. Je to silné čítanie, ktoré vás vtiahne a nepustí ani po dočítaní. A ja naozaj neviem, čo mám ďalej o nej napísať, pretože stále ju v sebe cítim…
Vynikajúce!
Čítať viac
Natália
Neoverený nákup
24.3.2023
Srdcervúci a nadčasový príbeh
Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.
Začnem asi tým, že sa mi veľmi páčilo striedanie minulosti a prítomnosti, kde sa výrazne menila moja mimika tváre. Bolo smutné čítať ako sa ich vzťah zmenil v porovnaní s minulosťou. Autorka zvolila citlivú tému, pričom vierohodne opísala pocity ženy, ktorá zúfalo túži mať dieťa.
Ako kľúčový element v tejto knihe vnímam komunikáciu, ktorá sa medzi postavami vytratila. Hoci chápem prečo nechceli určité veci riešiť, práve to ich od seba vzďaľovalo, priepasť medzi nimi sa prehlbovala a vznikali vážne nedorozumenia. Takisto psychicky ich to oboch veľmi ničilo.
Napriek všetkému bolo jasné, že sú skutočne spriaznené duše. Ich láska sa nevytratila ani po toľkých rokoch. Najväčším dôkazom ich lásky bolo pre mňa to, že obaja boli ochotní vzdať sa jeden druhého v domnienke, že možno potom bude ten druhý šťastnejší.
Graham bol pre mňa ukážkový manžel, stál vždy pri nej, bojoval za nich a v konečnom dôsledku zachránil ich vzťah. Samozrejme, to čo urobil nebolo správne, ale dokázala som to pochopiť. Jeho listy boli veľmi úprimné, dojímavé, s krásnymi vyznaniami, pri ktorých som si poplakala.
Celkovo je to veľmi podnetná kniha s hodnotnými odkazmi do života, s uplatnením hlavne v dnešnej dobe. Po dočítaní sa mi okamžite vryla do srdca a určite si ju ešte minimálne raz prečítam.
Čítať viac
1.3.2023
i still need to read some of CoHo books but it will need to be a really good book to change my mind about the fact that this is her best book. I LOVED IT!!! so easy to read, i forgot about the world around me. CoHo’s writing is so good that she made me like the character I was supposed to hate and vice versa.
I think I’m in love with Graham now, even tho there are so many hating on him, but I just couldn’t, not for a single moment. Thank you CoHo for another masterpiece!!


a little spoiler: it mentions a puppy so even if it wouldn't be a 5 stars read, it would still have 5 stars
Čítať viac
26.2.2023
„Vyhýbať sa niekomu alebo niečomu – toto na prvý pohľad nevinné slovné spojenie dokáže vo vzťahu narobiť nepredstaviteľné škody.“

Vtedy a teraz.
Dvaja ľudia a jeden osudný – neskutočne posratý deň, ktorý ich dal dokopy.
Dve srdcia, jedna drevená krabička a jeden zabudnutý sľub, ktorý má silu zmeniť aj nezvratné.

To, že Colleen nepíše sladké romantické príbehy sme si už všimli. Každý príbeh sa spája s láskou, s manželstvom, s deťmi. Ale nie len v tej šťastnej rovine. Ale poväčšine v tej smutnej. Píše o tom bolestivom, čo sa nám v živote môže stať. O tých polenách, ktoré nám osud, Boh, alebo ktokoľvek v koho veríme dáva pod nohy. Píše o tom, o čom mnohí nechcú počuť.

Ani si len neviem predstaviť tú bolesť, ten strach a tú osamelosť, ktorú Quinn cítila, keď zistila že to, po čom najviac túži nemôže mať. Mala úžasného muža, ktorý by jej zniesol aj modré z neba. Mali krásny život, dom, rodinu, no neboli schopní vytvoriť si vlastnú, hoci nesmierne chceli. Vzdialili sa jeden druhému. Trpeli, smútili a uzatvárali sa do seba. Nedokázali sa tým preniesť spoločne. Nekomunikovali. Nemilovali sa. A nakoniec sa už ani nevedeli pozrieť jeden druhému do očí. Robili presne to, čo by sme robiť nikdy nemali. Pretože nech je akokoľvek zle, nemôžme od seba odoháňať človeka, ktorý nás miluje najviac na svete. Vždy je lepšie spolu dvom.

Tento príbeh bol neskutočne krásny, silný, bolestivý. Bol dokonalý. Mňa chytil tak neskutočne za srdce, ako tento rok hádam žiaden iný. Absolútne nerozumiem tomu, prečo som ho čítala až teraz.
Čítať viac
L
Neoverený nákup
16.2.2023
Dojímavé
Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.
Od Colleen Hoovervej som prečítala takmer všetky dostupné knihy a musím povedať, že táto patrí k tým slabším. To však nemení jej kvalitu. Je to hlavne romantická kniha, ktorá bola vyvážená veľmi ťažkou témou neplodnosti. Tieto dva protiklady k sebe veľmi išli a to spôsobovalo ľahké a návykové čítanie. Bola som mierne sklamaná z konca knihy. Prišlo mi, že autorka to vyriešila veľmi jednoducho a nemyslím si, že by sa postavy dokázali vrátiť k ich osobnostiam ako na začiatku ich vzťahu. Oceňujem však reálnosť emócii a uzatvorený happyend, ktorý poteší nadšencov romantiky. Čítať viac
16.12.2022
Hodnotím 4.5*, zaokrúhľujem nahor
Po dočítaní tejto knihy som musela spracovať svoje myšlienky a emócie.
Toto je kniha, ktorá vás nenechá chladnými, zaryje sa vám do duše, emočne vás vyšťaví a donúti sa zamýšľať nad vzťahmi a zmyslom života. Perfektne ukazuje ako dôležitá je komunikácia medzi partnermi.
Ako aj všetky ostatné knihy od Colleen, písané je to skvelým štýlom, číta sa to ľahko napriek ťažkej téme a je to plné super myšlienok a citátov.

Príbeh je krásny a smutný zároveň. Páči sa mi, že je rozdelený na kapitoly "Vtedy" a "Teraz" a postupne sa odkrýva príbeh Quinn a Grahama.
Časť Vtedy je extrémne sladká, romantická, šťastná.
Časť Teraz je extrémne smutná, zúfalá a ťažká.
Našťastie sa do situácie Quinn neviem úplne vžiť a dúfam, že sa ani nikdy nebudem musieť, no i tak som to s ňou (s nimi) celé prežívala a aj som si poplakala. Miestami mi však Q išla na nervy, ale aj to patrí k dobrému príbehu :) Naopak Graham... To je moja nová knižná láska.
Keby mám definovať dokonalého chlapa, je to Graham. Autorke sa podarilo vykresliť nereálne úžasného chlapa a napriek tomu realistického. Jeden z najlepších knižných hrdinov, akých som čítala.

Pol boda strhávam za to, že nie som úplne stotožnená s Quinn na konci knihy (ale so samotným koncom som veľmi spokojná). Nebudem sa rozpisovať aby som nevyspoilerovala.

Určite odporúčam romantickým dušiam, ktoré majú radi srdcervúce príbehy s ťažšími osudmi hrdinov.
Čítať viac
12.12.2022
Silné
Silnh dojímavý príbeh kde dokknalý začiatko ale neprejde do dokknalého vzťahu. Sú spolu podľa môjho názoru len pár rokov a už sa obchádzajú hladajú sa. Začiatok knihy a ich vzťahu bol naozaj super. Nevera náhodné stretnutie a však potom sa auyorka trošku akoby spomalila a stratila ale celkový dojem 4. Čítať viac

Vydavateľstvo Lindeni

Čítať viac

„Ľúbi sľuby“

Je taký - Tomáš Janovic, 2004
Je taký
Tomáš Janovic