Knihy
E-knihy

Zloba: Královna černé magie

  Magicbox, 2014
  Výrobca
  Magicbox, 2014

  Snímek Zloba – Královna černé magie vypráví dosud nezpracovaný příběh legendární zlé královny z klasického snímku společnosti Disney Šípková Růženka z roku 1959, a seznamuje diváky s její zradou, která nakonec způsobila...

  Čítaj viac

  7,61 €

  Bežná cena Bežne 7,99 €

  Ušetríte 5%

  Posielame do piatich dní

  Odporúčané tituly a kolekcie

  7,61 €

  Viac o titule

  V našej ponuky aj ako darčeková Disney kolekcia

  Snímek Zloba – Královna černé magie vypráví dosud nezpracovaný příběh legendární zlé královny z klasického snímku společnosti Disney Šípková Růženka z roku 1959, a seznamuje diváky s její zradou, která nakonec způsobila, že se její kdysi čisté srdce proměnilo v kámen.
  Královna Zloba, hnaná touhou po pomstě a urputnou snahou udržet si trůn, uvrhne na novorozenou dcerku lidského krále, Auroru, krutou kletbu. Jak princezna roste, ocitá se přímo v samém středu narůstajícího konfliktu mezi lesním královstvím, které si zamilovala, a lidským královstvím, ze kterého pochází.
  Zloba si uvědomuje, že princezna může být klíčem k míru mezi oběma říšemi a je tak nucena k nemilosrdným činům, které oba světy navždy změní.

  Čítaj viac
  Kúpte spolu
  Zloba: Královna černé magie - Robert Stromberg
  Bohemian Rhapsody - Bryan Singer
  19,04 €
  Ušetríte 0,94 €
  Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
  Dajte nám o tom vedieť.

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

  Recenzie

  Ako sa vám páčil film?

  5,0 / 5

  3 hodnotenia

  3
  0
  0
  0
  0

  12
  8.3.2019
  Pôvabné.
  Najskôr film nechá diváka v domnienke, že to gro je zaužívaný a overený "akt" muža pobozkať ženu a hotovo - žili šťastne až do smrti. Ale nie. Jedná sa o zradu medzi nevšednými kráľovstvami. Odkrýva nádherný vzťah, ktorý si hlavná postava k dieťaťu chtiac, nechtiac vybuduje. Dej o tom ako môže byť zloduch tiež dobrák. Obsahuje veľa špeciálnych efektov, ktoré len pridávajú na zážitku. Prichystajte si veľa popcornu na toto pôsobivé spracovanie klasického filmu.
  Čítaj viac
  Elena Tanglmayerova
  29.11.2015
  Veľmi pekný film,som ním očarená
  Veľmi dobre spracovaný film aj dobre vybratí herci! Bolo by dobré, keby sa tak sfilmovali aj ostatné rozprávky.Su nielen poucné pre deti, ale aj pre dospelých!
  Ďakujem...
  Čítaj viac
  Filip Novák
  17.11.2015
  Názor
  Tento film je zaujímavý ako každý film od Disneyho. Vznikol na základe klasickej animovanej rozprávky Waltha Disneyho ale v tomto filme nečakane záporná postava sa stáva tou dobrou a zase kladná postava sa stáva tou zlou preto vám vrelé odporúčam tento film je zábavný ale miestami aj dojímavý. Upozornenie! Nie sú tam BONUSY (škoda).
  Čítaj viac

  Kúpte spolu
  Zloba: Královna černé magie - Robert Stromberg
  Bohemian Rhapsody - Bryan Singer
  19,04 €
  Ušetríte 0,94 €

  „Nakoniec som si spisovateľov rozdelil do dvoch kategórií: tých, ktorí vás nechajú prísť načas, a tých, ktorí spôsobujú meškanie.“

  Klub nenapraviteľných optimistov - Jean-Michel Guenassia
  Klub nenapraviteľných optimistov
  Jean-Michel Guenassia