Nebol si v pláne

Už ste počuli o láske na prvé počutie?

Michaela Zamari

Michaela Zamari je mladá autorka, ktorá na knižný trh vstúpila na jeseň v roku 2017 s dynamickým príbehom Šéf môjho šéfa. V lete 2018 vydala jeho pokračovanie s názvom Šéfom môjmu šéfovi a na jeseň si vydala novinku - príbeh inšpirovaný skutočnými udalosťami - Posledný džentlmen. V marci 2019...

Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
Vydavateľstvo
Michaela Zamari, 2022

Už ste počuli o láske na prvé počutie? Tea o tom vie svoje. Neznámy muž jej v mene mobilného operátora zavolá už po tretíkrát za šesť rokov, aby ju zlanáril ku konkurencii. Aj náhoda má svoje limity, nemyslíte? Vytrvalosť nie je... Čítať viac

Ďalšie formáty

Kniha 13,90 €

Už ste počuli o láske na prvé počutie? Tea o tom vie svoje. Neznámy muž jej v mene mobilného operátora zavolá už po tretíkrát za šesť rokov, aby ju zlanáril ku konkurencii. Aj náhoda má svoje limity, nemyslíte? Vytrvalosť nie je... Čítať viac

Ďalšie formáty

Kniha 13,90 €

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Už ste počuli o láske na prvé počutie?

Tea o tom vie svoje. Neznámy muž jej v mene mobilného operátora zavolá už po tretíkrát za šesť rokov, aby ju zlanáril ku konkurencii. Aj náhoda má svoje limity, nemyslíte?

Vytrvalosť nie je trestná, no tento muž sa nehanbí sfúknuť ju ako neposlušnú pubertiačku, keď mu zakaždým oznámi, že si predĺžila zmluvu u konkurencie.

Napriek tomu jeho príťažlivý a panovačný hlas prenikol do každej bunky jej tela už pri prvom telefonáte. Šialene túži priradiť si k nemu aj tvár, hoci morálny kompas namieta. Až dovtedy, keď sa z nej stane slobodná žena, ktorá si nikdy nemôže byť istá, kedy ten hlas počuje naposledy.

Dochádza jej trpezlivosť a možno aj čas. Tak spraví to, po čom túžia mnohí z nás, ale málokto naberie guráž. Odpovie vnútornému hlasu na otázku – Čo ak? Ibaže kontakt na toho druhého má iba jeden z nich.

Vyzvali by ste niekoho, aby vás zavolal na rande a zložili?

Práve tam sa začína rozbúrená cesta plná vzrušenia, nedorozumení a dobrodružstva.

A čo ak ani len netušia, že aj osud má svoju ponuku paušálov a nie všetky sa dajú predĺžiť? Dokážu napriek záväzkom zmeniť svojho operátora?
Čítať viac

Všetky formáty tohto titulu

Knihy

Kniha
2021
Posielame do 8 dní
13,90 €

E-knihy a audioknihy

E-kniha
2022
Ihneď na stiahnutie
PDF
EPUB
MOBI
9,69 €
Ďalšie
305 strán
Rok vydania
2022
Naše katalógové číslo
1543881
Jazyk
slovenčina
Vydavateľstvo
Michaela Zamari

Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti? Dajte nám o tom vedieť.

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

4,3 / 5

45 hodnotení

25
12
6
2
0

Ako sa vám páčila e-kniha?

Recenzie Martinusákov

Dovolím si tvrdiť že som knihomoľ, večne s nosom medzi stranami , dobrých kníh, kde hľadám svoje vlastné útočisko. Milujem knihy ktoré ma vtiahnu do deja už po pár stranách, a som ochotná pre ne obetovať aj spánok len aby som vedela ako skonči môj hrdina/ka. Avšak desať strán pred koncom už nechcem aby kniha skončila a pribudlo tam ďalších aspoň päťdesiat strán. Ak by sa ma raz niekto spýtal aký parfém ma vytvoriť určite by to bol parfém s vôňou knihy čerstvo prinesenej domov.

Natália Hruščová
Kníhkupec
10. mája 2022

Opäť perfektná kniha od autorky, podarilo sa jej preniesť čitateľa na krásne slnečné Tenerife. Okrem príjemného romantického príbehu na zahriatie srdca ( čo sa od autorky už očakáva) sa vyhrala aj s opismi prostredia v ktorom sa príbeh odohráva, vďaka čomu som mala pocit že sa aj ja nachádzam na slnečnej pláži. Za veľkú pochvalu stojí aj popis jednotlivých zaujimavosti ktoré sa dajú navštíviť na Tenerife.

Čítať viac

Recenzie čitateľov

19

Ďalšie knižné recenzie nájdete aj na mojom instagramovom profile - @knizny.svet :)

Knižný Svet
14.5.2022
Miškin štýl písania som chválila už nie raz a rovnako ho chcem pochváliť aj teraz... ALE ešte o čosi viac, pretože v tejto knihe ma zaujala úplne všetkým. Od názvu, cez anotáciu, originálnu zápletku, prepracované postavy až po brutálny záver.

Podľa môjho skromného názoru sa autorka od knihy ku knihe zlepšuje a zakaždým je vidieť obrovský posun, preto sa už teraz teším na to, s čím novým nás ešte prekvapí.

Osobne mi od tejto autorky viac sedia "kratšie" príbehy - ak porovnám napr. s knihou Krízový plán, kde som sa v príbehu občas nudila, no tu som na to nemala vôbec čas.

Celý dej je nabitý poriadnou dávkou energie, humoru, napätím a tajomstvami. Počas čítania som sa preniesla do iného sveta, toho dovolenkového, pri ktorom som bola naplno ponorená.

Vo svojich príbehoch ma vie zakaždým nadchnúť pútavým dejom a niečim novým, s čím sa v ostatných knihách často nestretávam. Jednou z týchto vecí je aj cestovanie a túto svoju lásku prenáša aj na čitateľa.

K postavám nemám čo vytknúť, pretože si ma získali od samého začiatku a milujem ich doteraz.

Knihu vám odporúčam všetkými desiatimi. de o fantastický príbeh, ktorý si zaslúži vašu pozornosť.
Čítať viac
4
6.4.2022
Nebol si v pláne
Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.
Na Miškine knihy sa teším, od kedy som prečítala jej sériu Šéfa. Dokúpila som si aj ostatné, ktoré chcem tento rok prečítať. Sú pre mňa oddychovým čítaním a cítim sa pri nich veľmi dobre :)
“Nebol si v pláne” bola moja “prvá” tento rok. Táto kniha bola neplánovaná aj od jej autorky :)
Príbeh sa odohráva v dovolenkovej destinácii Tenerife. Hlavní hrdinovia Tea a Tim sa prvý krát stretli na letisku. Tea hneď vedela kto to je ( bol to sexy hlas s call cetra, ktorý jej každé 2 roky volal o výhodnej ponuke). Tea ho vyzvala, aby ju pozval na rande. Nakoniec si spolu len písali pár týždňov a rande sa nekonalo.
Hlavné postavy mi boli od začiatku veľmi sympatické. Hneď to medzi nimi začalo iskriť.
Príbeh bol zaujímavý zápletkou a krásnym prirodzeným tetovaním. Má dynamický dej, nenútený humor, romantiku a šteklivé scény ( tie boli TOP ).

PS: príbeh si žiada pokračovanie. Som zvedavá, ako sa Tea rozhodne. Chytí sa príležitosti a bude pracovať na svojej kariére alebo ostane doma na Slovensku, aby mala bezproblémové tehotenstvo.

Ďakujem Miške za takéto oddychové čítanie, ktoré proste milujem.
Čítať viac
13
30.3.2022
Myslela som si, že príbeh bude skôr o tých hovoroch a komunikáciach cez telefón a nie, že sa tak rýchlo stretnú.
V deji sme skákali v súčasnosti a do minulosti, kde sme sa dozvedeli, čo sa stalo medzi Teou a záhadným mužom pred mesiacom. Tie pasáže "pred mesiacom" sa mi páčili viacej, keďže práve tam prebiehala tá ich komunikácia cez mobil.
Postavy som nevedela kde zaradiť, o Tei sme vedeli akurát, že má nezvyčajné tetovanie, ale inak jej osobnosť sme veľmi nespoznali. A vlastne ani Timovú. Akurát sme zistili, že nie je taký, ako si Tea myslela. Čo bolo podľa mňa dobré, no aj tak som ho celý čas podozrievala.
Dej mi prišiel rýchly, povedala by som, že patril medzi tých jednoduchších, kde sa neočakáva žiadny veľký zvrat, ktorý vás zaskočí a nebudete vedieť ani dýchať, ale čítalo sa to veľmi dobre, by som povedala, že je to taká jednohubka, na vypnutie, na oddych. Miestami som cítila, že knižka nebola v pláne, a keby na nej autorka pracovala dlhšie, určite by to dopadlo lepšie. Niektoré veci mi prišli absurdné, iné boli opísané dosť rýchlo.
Nemôžem zase povedať, že sa mi knižka nepáčila. Skôr z nej mám zmiešané pocity.
Padla mi do ruky práve vhod, dokázala som sa pri nej vypnúť a nemyslieť na nič iné, len čítať a užívať si slnko na Tenerife. Opisy miesta boli úchvatné, až som dostala chuť ísť na dovolenku. A určite dám šancu aj ostatným knihám, ktoré boli v pláne, určite budú prepracovanejšie.
Čítať viac
17
24.3.2022
príjemná oddychovečka!
Každý aspoň raz za život zažil lásku na prvý pohľad ale čo tak láska na prvé počutie? Pre mňa nepredstaviteľné, no nie nemožné! Takýto príbeh spojený s cestovaním sa dozvedáme z poslednej Miškinej knihy.
Ja musím povedať že mne sa to veľmi páčilo! Príjemné oddychové, vtipné, romantické a samozrejme s dávkou erotična! Miška nás opäť zaviedla do ďalšieho kúska Zeme a tu musím chváliť - opisy boli výborné, ani málo ani veľa!
Príbeh Tei a Tima som si maximálne užívala. Cítiť tam chémiu, to napätie ktoré sa stále stupňovalo. Veľmi sa mi páčilo že sa postupne odhaľovali tajomstvá jednotlivých postáv. Striedanie pohľadov mi pomohlo namrknúť aj do Timovej hlavy a tým som sa viac dokázala s ním stotožniť. Jeho sa nedá nemilovať. To aký mal vzťah k malej Oli.. Och, moje srdce sa roztápa ešte teraz! :D
Oddychový príbeh s dávkou humoru, lásky, nedorozumenia s chuťou exotiky. Zápletka bola originálna a jej spracovanie vyšlo!
Musím sa priznať, táto kniha mi od autorky sadla najviac. Miška, prosím si viac takýchto príbehov!
P.S to spracovanie knihy je nádherné!
Čítať viac
Jana
16.3.2022
Michaela Zamari-Nebol si v pláne
K nižka bola super, tak ako všetky knihy od tejto spisovateľky. Doposiaľ som prečítala všetky jej tituly.Kniha sa veľmi dobre číta, ťažko ju odložiť, kým ju človek neprečíta.Určite ju odporučam aj ostatným čiteteľom. Budem sa tešiť na dalšiu knižnu novinku od tejto spisovateľky. Dakujem. Čítať viac
Natt
10.2.2022
Milé vtipné čítanie
Bola to moja prvá kniha od autorky, takže to bolo pre mna trochu neznáme teritórium. Príjemne ma však prekvapila ľahkosťou štýlu, príjemným príbehom, ktorý okorenilo zopár zvratov i možno trochu absurdných situácií, a humorom, ktorý udrel na správne struny.
Za mňa fajn pohodové čítanie, pri ktorom človek môže vypnúť.
Čítať viac
18
31.1.2022
Letné čítanie
Letná oddychovka v januári? No pravdaže! A rovno spoločne s desiatim titulom od Michaeli Zamari. Nebol si v pláne, už beriem ako záruku dobrej knihy. Ak som totiž fanúšikom slovenskej autorky, tak jednoznačne Zamari. Jej najnovšia kniha, ma nijak neprekvapila ani nesklamala. Jednoducho, som šla do istoty. Stále, ale u mňa boduje najviac Krízový plán,čo aj beriem ako vrchol slovenskej tvorby, ktorý som doposiaľ prečítala. Čítať viac
16

Všetky moje recenzie nájdete na instagrame @akika_knihomolka_z_liptova :)

Martina Fuziová
30.1.2022
Nebol si v pláne
Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.
Desiata kniha autorky Michaela Zamarti je taká veľmi príjemná letná jednohubka. Síce som ju čítala v decemberi, pri čítaní som sa preniesla na pláž Kanárskych ostrovov. Miška opäť raz bravúrne opísala prostredie a zužitkoval jej cestovateľské zážitky. Nad tým skutočne klobúk dolu, pretože pridá aj niekoľko faktov a zaujímavostí z danej krajiny alebo miesta a človek sa tak dozvie veľa nových informácií :)

Teu a Tima som si hneď obľúbila. Už Prológ pobaví a naladí na typický Miškin humor a šteklivé doťahovanie medzi postavami. A veru párkrát sa mi už stalo, že mi volal kuriér, ktorý mal príjemný hlas a nebránila by som sa, keby moje číslo zneužil tak ako Tim :D

Páčilo sa mi, ako sa až postupne odhaľovalo, čo všetko už o sebe vedeli prostredníctvom správ, ktoré si písali. Tušila som, že v tom bude nejaký háčik, keď ho zablokovala, lebo nič nenasvedčovalo tomu, že je to nejaký hulvát. To, ako sa Tim venoval neterke, bolo úplne roztomilé a pri čítaní som sa veru pousmievala.

Och a ten záver. Predpokladala som, že ak sú ich city ozajstné a bude happy-end, jeden z nich sa bude musieť ( aspoň čiastočne) vzdať svojich snov. Napriek tomu, som nečakala, že to skončí takto a máte sa rozhodne na čo tešiť! :)
Čítať viac

Čítať viac

„Samozrejme že sa to deje v tvojej hlave. Ale prečo by to nemalo znamenať, že je to skutočné?“