Hněv kejklíře

Okamžitý download
EPUB
MOBI
Vydavateľstvo
Baronet, 2022
2. diel série
Půlnoční běsnění
368 strán
5 hodín čítania

Killian Cornelii je okouzlující kejklíř a šejdíř bez srdce, jemuž se ženy vrhají k nohám. Saskia je však jiná. Vyhýbá se mu a odolává jeho šarmu. Jako nová posila v Půlnočním běsnění si zvyká na divoký život mezi karavany... Čítať viac

Ďalšie formáty

Kniha 18,75 €

Killian Cornelii je okouzlující kejklíř a šejdíř bez srdce, jemuž se ženy vrhají k nohám. Saskia je však jiná. Vyhýbá se mu a odolává jeho šarmu. Jako nová posila v Půlnočním běsnění si zvyká na divoký život mezi karavany... Čítať viac

Ďalšie formáty

Kniha 18,75 €

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

„Vítejte v Půlnočním běsnění. Nejsme cirkus, nejsme lunapark. Nemusíte se však ničeho bát – jen toho, že vás připravíme o rozum.“

Killian Cornelii je okouzlující kejklíř a šejdíř bez srdce, jemuž se ženy vrhají k nohám. Saskia je však jiná. Vyhýbá se mu a odolává jeho šarmu. Jako nová posila v Půlnočním běsnění si zvyká na divoký život mezi karavany. Brzy se ovšem stane hvězdou představení, protože má v srdci nejen tanec, ale i oheň.
Killian po Saskii touží a její zničená duše v jeho krutých rukou pomalu nachází útěchu. Oba si myslí, že jeden druhého znají, oba však mají vlastní démony a temnou minulost. Jejich příběh možná vypadá jako pohádka o dvou spřízněných duších, které se do sebe neodvolatelně zamilují. Jejich láska je však plná bolesti, která ničí všechno kolem, včetně nich samotných.
A zatímco Killian v manéži předvádí kejkle, největším trikem je právě Saskia.
Čítať viac

Všetky formáty tohto titulu

Knihy

Na sklade, posielame ihneď
18,75 €

E-knihy a audioknihy

E-kniha
Okamžite na stiahnutie
Ako čítať e-knihy?
EPUB
MOBI
11,90 €
Ďalšie
Originálny názov
In Fury Lies Mischief
368 strán
5 hodín čítania
Rok vydania
2022
Naše katalógové číslo
1455407
Jazyk
čeština
Preklad
2. diel série
Půlnoční běsnění
Vydavateľstvo
Baronet

Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti? Dajte nám o tom vedieť.

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

4,9 / 5

9 hodnotení

8
1
0
0
0

Ako sa vám páčila e-kniha?

Recenzie čitateľov

17

Všetky moje recenzie nájdete na instagrame @luckylady.stories :)

Luckylady. Stories
3.6.2022
Killian ako postava ma zaujal už v prvej časti o Kingovi. Bol to taký badboy, ktorý mal charizmu a šmrnc a svojimi hláškami dokázal vytvoriť iskry. V tejto časti sa autorka bližšie zameriava na neho, a preto ho môžeme bližšie spoznať a pozorovať jeho správanie. Na mňa pôsobil ako stelesnený chaos, ktorý sa ešte hľadá, ešte nevie, čo presne chce, ale vie čo nechce. Považuje sa za veľmi hriešneho, a taký aj je. Je to obrovský sukničkár a vyspí sa s hocikým, kto ho zvedie, pretože má rád ženy. A to sa mi nepáči. Pre mňa nebol až taký oslnivý a skôr by mi asi v skutočnosti bol nesympatický. V Pulnočným besnení sa však na morálku nehrá. Je jasné, že tam mal už všeličo každý s každým, a preto aj Saskia sa nehanbí častokrát odhaliť. Sex medzi Killianom a Saskiou je živočíšny, dravý až zhýralý. Táto dvojica pre mňa v súčasnosti nebola až taká zaujímavá, skôr ma zaujal až koniec, kde sa odhalil ich príbeh a odhalili sa rôzne skutočnosti a tajomstvá. Kniha sa čítala dobre, tento svet je zaujímavý, Amo Jones vytvorila opäť zvýralý svet, ale prvá časť sa mi páčila viac. Som rada, že Persy zasadila autorka aj do tejto knihy, King sa tu vyskytol iba okrajovo. Kniha je pre dospelých, je plná sexuálnych scén, temnosti. Nebolo to zlé, ale určite to nie je pre každého. Čítať viac
18
13.5.2022
famozne dielo!
,,Krása iba vyrovnáva zlo ukrývajúce sa v človeku. Oslepuje ľudí zovňajškom, aby zakryla temnotu vo vnútri."

Presne toto vystihuje druhú časť série - Polnočné besnenie. Hlavne postavy Killian, diabol s krásou démona a kráska ako modelka z Viktora Secret, Saskia.

Killianova postava má uchvátila najviac z celého bratstva už v prvej knihe. Ženy, tento chlap vám tak pomoce hlavu, že v skutočnom živote by ste nie len roztiahli pred ním nohy, ale aj prosili o jeho prítomnosť. Killian je totiž stelesnenie mužskej dokonalosti a zvrhlosti! Že taký, sú všetci z bratstva? Okej súhlasím, no k tomuto frajerovi si pridajte ešte niečo navyše. Najhriešnejšiu dušu najpokúšanejšieho démona a obraz zhýralosti.

Milujem to temné prostredie cirkusu. Uchvátilo ma Saskiino tancovanie s ohňom, doplnené autorkiným úžasným playlistom. Zvykla som si už na to, že na žiadnej strane nechýba kúsok dynamiky. Fascinovali ma zbrane, ktoré neboli len hmatateľnými zbraňami. Sex, ktorý nie je len akt, ale najdivokejšie a najsurovejšie umenie.
@thatcrazykiwiauthor zase predviedla v plnom prevedení svoju inakosť a výnimočnosť v písaní. Keď som sa v čítaní blížila ku koncu povedala som si, či je toto vôbec možné a chytala sa za hlavu. Pre mňa táto autorka napísala fenomén medzi knihami. Takúto knihu si nemôžete odložiť do červenej knižnice, ale rovno do najčiernejšieho rohu.

Ale na záver dodám, že toto môžu čítať len najväčšie hriešne mysle.
Čítať viac
13
9.3.2022
Temné, hlboké, plné tajomstiev. Skvelé
„Vítejte v Půlnočním běsnění. Nejsme cirkus, nejsme lunapark. Nemusíte se však ničeho bát – jen toho, že vás připravíme o rozum.“
.
Stále platí, že Amo buď milujete, alebo nenávidíte. Už v prvej časti sme sa dostali do sveta plného iných pravidiel, drsného sexu a zvláštneho cirkusu, no v pokračovaní Amo posunula svoje hranice ešte o niečo ďalej, a tak dostanete viac. Viac sexu, viac zvrhlostí, viac zvrátenosti a viac tajomstiev. Odpovedí však len niekoľko.
.
Amo opäť spracovala príbeh perfektne a predstavila nám hlavnú hrdinku, ktorá bola naozaj silná žena. Zo začiatku sa tak možno nejavila, ale mne sa veľmi ľúbila. Odolávala Killianovi (kto mu chcel, do pekla, odolávať?) a išla si svoje. Neskôr však už do jeho spárov spadla a nevedela ako von. Killian bol skvelý, úžasný, neskutočný, a tak mi skutočne občas liezol na nervy. Pri knihách od Amo si musíte uvedomiť, že správanie hlavných hrdinov nejde ruka v ruke so zdravým rozumom a to, že sme celý čas v "inom" svete dopĺňajú ich tajomstvá, ktoré len veľmi ťažko odhaľujú. A tak by som Killiana občas rada prefackala, čo robil, čo hovoril.
.
Čítanie je naozaj pre dospelých. Chémia a to iskrenie, opis sexuálnych scén, náznak pokračovania... to všetko proste spolu dokonale ladí a preto sa neviem dočkať ďalšieho dielu. Mne sa napríklad veľmi páči, ako dokáže Amo vykresliť temnú myseľ a pri sexuálnych scénach zachádzať až veľmi ďaleko. Po sladkej romantike je Amo ako vyšitá na to, aby ste posunuli svoje hranice.
Čítať viac

Čítať viac

„Ak by som bola priateľka, povedala by som lož. Ak nepriateľka, tak pravdu. A ak špiónka, mlčala by som.“

Hrobár z Paríža - Barbora Šedíková
Hrobár z Paríža
Barbora Šedíková