Hudson bol ženíchov hosť a pravdepodobne najúžasnejší muž, akého som kedy videla. Tancovali sme spolu a iskry medzi nami len tak lietali. Vedela som, že púšťať sa s ním do rozhovoru nie je najlepší nápad ...

Čítať viac

Ďalšie formáty

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

S Hudsonom Rothschildom som sa zoznámila na svadbe. Nečakane som dostala pozvánku do najluxusnejšieho podniku v meste. Hudson bol ženíchov hosť a pravdepodobne najúžasnejší muž, akého som kedy videla. Tancovali sme spolu a iskry medzi nami len tak lietali. Vedela som, že púšťať sa s ním do rozhovoru nie je najlepší nápad, no nedalo sa mu odolať a skvele som sa bavila. Len čo Hudson zistil, že nie som tá, za ktorú sa vydávam, bolo po zábave. To nečakané pozvanie totiž nebolo adresované mne, ale mojej niekdajšej spolubývajúcej, ktorá zdúchla uprostred noci a na pamiatku mi nechala dvojmesačný dlh na nájomnom. Preto som cítila morálne právo ísť na svadbu namiesto nej. Hudson ma však odhalil, a tak som vzala nohy na plecia. A cestou aj zopár fliaš drahého šampanského. Naskočila som do taxíka a s búšiacim srdcom zmizla. Chvalabohu, bez ujmy. Aspoň som si to myslela, dokým som nezistila, že som si tam zabudla mobil. Môžete trikrát hádať, kto ho našiel.Takto som sa teda zoznámila s Hudsonom Rothschildom. A to bol iba začiatok.
Čítať viac

Všetky formáty tohto titulu

Knihy

Na sklade, posielame ihneď
13,45 €
-10 %

E-knihy a audioknihy

E-kniha
Okamžite na stiahnutie
Ako čítať e-knihy?
PDF
EPUB
MOBI
10,40 €
Ďalšie
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
The Invitation
Počet strán
3445-6 hodín čítania
Rok vydania
2022
Naše katalógové číslo
1409909
Jazyk
slovenčina
Preklad
Vydavateľstvo
Ikar

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,6 / 5

53 hodnotení

39
10
3
0
1

Nikol
13.5.2022
Za mna ano :)
Moja prvá kniha od autorky. Bol to veľmi príjemný zazitok na 3 dni čítania. Mne sa kniha páčila, nepresladený pribeh, postavy fajn, zaujímavé hobby hl.postavy (netusila som o takom niečom). Žiadne nudné pasáže, otravné momenty, prehnané sexuálne aktivity, ja som to "žrala celé cákum prásk". Pohodové a pútavé čítanie, oddych s úsmevom. Ja odporúčam ku kavu, k caju, do postele, na terasku a pod. Čítať viac
12
4.5.2022
Vi nesklamala
Ide o príjemné, oddychové čítanie, presne ako sme od autorky zvyknuté. Romantický náboj je prítomný od začiatku a postupne sa stále zintenzívňuje a prehĺbuje. Nechýbajú ani erotické scénky a "obľúbené" broskynky. Čo už, keď sú také sladké a šťavnaté. Čo chýba, sú premotivované dramatické scénky a práve to pridalo celému príbehu na kvalite, no zápletka ako taká samozrejme neabsentuje. Bola originálna, veľmi hĺbavá a citovo ma zasiahla. Celý dej tak dotiahla k ukážkovému záveru a ukončila krásne dielko, ktoré si rada opäť niekedy prečítam. Čítať viac
4
2.5.2022
Kvôli predchádzajúcej knihe od autorky som nemala od tohto príbehu vysoké očakávania, no chcela som ju vyskúšať a príjemne ma prekvapila.
Od začiatku na mňa zapôsobila hlavná hrdinka Stella, ktorá bola skromná a cieľavedomá. Veľmi sa mi páčila jej záľuba a povolanie, pre ktoré robila čo najviac, aby sa jej podarilo to, čo chcela.
Hudson mi bol takisto sympatický aj napriek jeho zaslúženému sebavedomiu.
Príbeh sa začal veľmi dobre a zaujímavo, hneď som skočila do deja. Páčilo sa mi, ako sa hlavní hrdinovia spoznali a ako ich osud spájal dokopy. Bolo vidieť, že to nebol ten typ vzťahu, že spolu hneď skončili v posteli, ale vzájomne sa spoznávali viac a viac, odhaľovali tajomstvá a pracovali na sebe.
Nenápadné situácie na seba nadväzovali a na konci z toho všetkého vznikol veľmi pekný zvrat, ktorý som naozaj nečakala. V deji sa nachádzalo aj pár klišé scén, no mne to vôbec nevadilo. Všetko bolo krásne rozpísané a veľmi dobre sa to čítalo.
Druhá časť knihy bola občasne dosť emotívna, vďaka čomu bol príbeh hlbší. Veľmi vám knižku odporúčam a verím, že aj ďalšie knihy od autorky budú takéto dobré.
Čítať viac
14
30.4.2022
Netradičné zoznámenie hlavných hrdinov mi vyvolal úsmev na tvári,no verím, že Stella, hlavná hrdinka,by dala aj obličku aby sa dokázala v momente, keď mala predniesť prejav pred plnou sálou svadobčanov,vypariť. Podotýkam,bola na svadbe,kde nikoho nepoznala a POZVÁNKA ani nebola adresovaná jej. Ale zasiahne vyššia moc a zoznámi sa s Hudsonom. Autorka vie opísať chémiu medzi postavami uveriteľne, takže Hudsona to k Stelle od začiatku ťahalo ako magnetku z dovolenky na chladničku. Čo ma však zaujalo,bol Stellin "dar",to,ako sa ho snažila využiť a založiť originálnu firmu na výrobu parfumov. Zápletka s bývalým bola veľmi dobrá, až šokujúca a spomínam to najmä preto, že Stella poctivo makala na svoj sen,odkladala časť každej výplaty,no na rozbeh biznisu nemala peniaze. A aj vďaka debilnému EX sa cesty H a S skrížili. Musím spomenúť Stellinu zaľúbu s denníkmi. Za celú túto linku a zápletky autorku chválim. Vymyslela to famózne,rovnako ako celý záver,pri ktorom som ledva absorbovala nejaký kyslík. Ale aby to nebolo celé len o Stelle,Hudson bol skvelý mužský hrdina. Javil sa ako mrzút,frfloš,negativista,ale správanie k dcérke Charlie len dokazovalo, že má láskavé srdce. Pre mňa (zatiaľ) najlepšia Keelandovka. Čítať viac
14
27.4.2022
Príjemná kniha od Vi, ktorá opäť raz nesklamala. Príbeh pekne plynul a ja som si Stellu a Hudsona zamilovala. Boli tým krásnym párom, pohodovým, a aj keď si toho obaja z predošlých vzťahov priniesli naozaj veľa, ich vzťah dá sa povedať plynul naozaj pokojne.

Čo ma však naozaj upútalo bolo zamestnanie Stelly a takisto jej koníček, parfumérka so záľubov v kupovaní a čítaní cudzích denníkov. Kam až ju táto záľuba privedie si prečítajte.
Čítať viac
Eni
24.4.2022
Jednoduchá romantika
Taká pekná knižka na dovolenku. Od začiatku vieš, ako sa to skončí, ale aj tak sa ti to páči a čítaš do konca. Čítať viac

Čítať viac
Čítať viac

„Táňa všetkému rozumela a nebála sa mlčať.“

Džin - Martin M. Šimečka
Džin
Martin M. Šimečka