Pozvánka

Hudson bol ženíchov hosť a pravdepodobne najúžasnejší muž, akého som kedy videla. Tancovali sme spolu a iskry medzi nami len tak lietali. Vedela som, že púšťať sa s ním do... Čítať viac

4,7 119 hodnotení
Vydavateľstvo
Ikar, 2022
344 strán
5-6 hodín čítania

Hudson bol ženíchov hosť a pravdepodobne najúžasnejší muž, akého som kedy videla. Tancovali sme spolu a iskry medzi nami len tak lietali. Vedela som, že púšťať sa s ním do rozhovoru nie je najlepší nápad ... Čítať viac

  • PDF EPUB MOBI
  • Slovenčina

10,40 €

Ihneď na stiahnutie
Ako čítať e-knihy?
Aj e-knihy môžete darovať
Ďalšie e-knižné vydania
Pozvánka - Vi Keeland, Ikar CZ, 2023
EPUB MOBI
Čeština, 2023
Ihneď na stiahnutie

15,09 €

Vianoční škriatkovia odporúčajú

Viac o e-knihe

S Hudsonom Rothschildom som sa zoznámila na svadbe. Nečakane som dostala pozvánku do najluxusnejšieho podniku v meste. Hudson bol ženíchov hosť a pravdepodobne najúžasnejší muž, akého som kedy videla. Tancovali sme spolu a iskry medzi nami len tak lietali. Vedela som, že púšťať sa s ním do rozhovoru nie je najlepší nápad, no nedalo sa mu odolať a skvele som sa bavila. Len čo Hudson zistil, že nie som tá, za ktorú sa vydávam, bolo po zábave. To nečakané pozvanie totiž nebolo adresované mne, ale mojej niekdajšej spolubývajúcej, ktorá zdúchla uprostred noci a na pamiatku mi nechala dvojmesačný dlh na nájomnom. Preto som cítila morálne právo ísť na svadbu namiesto nej. Hudson ma však odhalil, a tak som vzala nohy na plecia. A cestou aj zopár fliaš drahého šampanského. Naskočila som do taxíka a s búšiacim srdcom zmizla. Chvalabohu, bez ujmy. Aspoň som si to myslela, dokým som nezistila, že som si tam zabudla mobil. Môžete trikrát hádať, kto ho našiel.Takto som sa teda zoznámila s Hudsonom Rothschildom. A to bol iba začiatok.
Čítať viac
Originálny názov
The Invitation
Počet strán
344
Rok vydania
2022
Naše katalógové číslo
1409909
Štýl
erotický, romantický
Jazyk
slovenčina
Preklad
Pôvod
Spojené štáty
Vydavateľstvo
Ikar
Pre koho
pre ženy
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

4,7 / 5

119 hodnotení

93
19
6
0
1

Ako sa páčila e-kniha vám?

Recenzie čitateľov

Maja
Neoverený nákup
pred týždňom
Podľa mňa skvelá kniha. Prečítala som ju v priebehu víkendu, to ľahké, romantické čítanie, oddýchla som si pri nej. Nevedela som s čítaním prestať. Aj šteklivý text je tak akurát, predsa to nemá byť porno.
Odporúčam na 100%
Čítať viac
2.3.2023
Recenzia
Pozvánka mi padla práve vhod, nakoľko som hľadala niečo jednoduché a romantické. A zhodou okolností sa stala aj mojou prvou romantickou knihou v tomto roku.

Kniha začína naozaj zaujímavo - Stella sa so svojím najlepším kamarátom Fisherom prepašovali na svadbu. Háčik bol v tom, že neboli pozvaní a prišli pod cudzími menami. Už vtedy som vedela, že obaja budú veselá kôpka a ani som sa nemýlila.

Pri Vi mám rada, že vie svoje postavy zoznámiť naozaj originálne. Stella mala vynikajúci čuch, ktorý bol práve zdrojom stretnutia sa s Hudsonom Rothschildom. Nevestiným bratom. Hudson ju hneď prekukol, čo viedlo k ďalšiemu vývoju udalostí.

Stella aj Hudson mali medzi sebou skvelú chémiu a ich vzťah napredoval veľmi pomaličky. Páčila sa mi aj postava Charlie, ktorá bola rozkošná. Veď kto by nemal rád detskú úprimnosť? A ešte, keď to bol Hudson, ktorý sa k ňu tak krásne a s láskou staral, no samozrejme, že som šla do kolien.

Páčil sa mi aj nezvyčajný koníček hlavnej hrdinky, zbieranie cudzích denníkov, kde bol práve jeden významný a i keď som zápletku uhádla, neubralo to na kvalite, pretože som si chcela oddýchnuť.

Vi ponúka krásny príbeh, v ktorom nájdete lásku, vášeň pracovať, nezvyčajné prostredie voňaviek, kamarátstvo, kde ho neočakávate, zradu, veľa pekných momentov a potom jeden závažný, pri ktorom mi puklo srdce. Z toho momentu som sa naozaj dlhšie spamätávala, ale aj keď to nedopadlo podľa predstáv, páčila sa mi tá myšlienka. Ak si chcete oddýchnuť, toto by mohla byť tá správna voľba.
Čítať viac
8.2.2023
Oddychovka
Príjemné, pohodové čítanie s romantickým príbehom dvoch ľudí Stelly a Hudsona. Nemalo to dej ktorý by som nevedela predvídať alebo by sa stalo niečo nečakané, ale oddýchla som si pri tejto knihe. Páčili sa mi prvky ktoré autorka použila (napríklad čítanie denníkov u Stelly alebo jej zanietenosť do vlastnej tvorby parfumov a podobne) bola to moja prvotina od tejto autorky a určite nie posledná. Čítať viac
27.1.2023
Chýbala mi štipka pikantnosti
V podstate autorka neklamala, len mi chýbali v príbehu trošku pikantnejšie scény. Kompenzovala to však zaujímavou zápletkou v živote jednej z hlavných postáv.
Pekný príbeh, nenáročné, zábavné čítanie na vyplnenie voľného času.
Čítať viac
2

Milujem knižky od detstva.Kupovala som si ich pravidelne za svoje ušetrené peniaze,dostávala a napriek elektronickej čítačke,ktorú som dostala od mojej dcéry na narodeniny,si občas kúpim knihu.Knihy sme si darovali s mojím bratom,knihy si prajem na Vianoce a občas aj sama objednám.A teraz kupujem knižky pre môjho vnučika. Myslím si,že čítanie je moje hobby od malička,aj keď som si to vtedy ešte veľmi neuvedomovala. Konečne mám teraz dostatok času na čítanie a strávim s ním hodne času.Citam nájme v angličtine,ale aj v slovenčine a češtine.Milujem detektívky,ale najmä psychologické thrilery,severského rázu. Nedá sa povedať,že iné knihy nečítam,ale začínala som s pani Ruth Rendell a to je majster crimi a ľudskej duše.mam od nej skoro všetky dostupné knihy v angličtine a myslím,že by som ich mohla čítať všetky znovu.

Magda Horakova
Overený zákazník
8.1.2023
Pozvánka
Začala som čítať túto autorku na odporúčania čitateliek.
Jednou vetou zhrniem:je to čítanie ľahké a romantické oddychové,nemyslím si že niečo navyše dáva čitateľovi.
Zaujal ma stereotypný opis krásnej mladej ženy a sexi muža,obaja úspešní a bohatí.
Aspoň zatiaľ po druhej knihe mám ten dojem,že aj tie ďalšie budú obdobne.
Odporúčam ako veľmi veľmi oddychové čítanie po náročnom dni.Ziadne veľké očakávania .
Čítať viac

Vydavateľstvo Ikar

Čítať viac

„Chlap musí občas v živote aj prehrať, aby si potom vedel vychutnať víťazstvá. Bez prehier to v živote jednoducho nejde, len sa nimi netreba dať zlomiť.“

Riman - Dávid Winkler, 2018
Riman
Dávid Winkler