Vianoce
Tá bolesť ťa prejde - Mia Žureková
Tá bolesť ťa prejde

10,00 €

Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Tá bolesť ťa prejde - Mia Žureková
Tá bolesť ťa prejde - Mia Žureková

Tá bolesť ťa prejde

Červené svetlá, džez, drinky a dvaja ľudia, ktorých k sebe pritiahla nevysvetliteľná sila a spojilo tajomstvo s fatálnymi následkami. Kto je ona a kto je on? Ich puto nemá... Čítať viac

Vydavateľstvo
NoMantinels, 2022
128 strán
2-3 hodiny čítania

Červené svetlá, džez, drinky a dvaja ľudia, ktorých k sebe pritiahla nevysvetliteľná sila a spojilo tajomstvo s fatálnymi následkami. Kto je ona a kto je on? Ich puto nemá obdoby, no speje k bodu, pred ktorým by mal každý zutekať.... Čítať viac

  • Brožovaná väzba
  • Slovenčina

10,00 €

Na sklade, objednávajte však rýchlo

Vianoční škriatkovia odporúčajú

Viac o knihe

Červené svetlá, džez, drinky a dvaja ľudia, ktorých k sebe pritiahla nevysvetliteľná sila a spojilo tajomstvo s fatálnymi následkami. Kto je ona a kto je on?
Ich puto nemá obdoby, no speje k bodu, pred ktorým by mal každý zutekať. V tejto novele však Mia Žureková nesmierne citlivo, občas kruto cynicky, no najmä veľmi ľudsky ukazuje, že kto nechce zažiť bolesti priateľstva, nemá právo ani na jeho radosti.
V denníkových zápiskoch vo forme listov okamžite strhne čitateľa do silného prúdu málo viditeľných vychýlení duše, tela, vzťahov i spoločnosti, v ktorej dnes žijeme a pre ktorú je skratka LGBT niekedy ešte stále tabu.
Čítať viac
Počet strán
128
Väzba
brožovaná väzba
Rozmer
115×185 mm
Hmotnosť
200 g
ISBN
9788097219512
Rok vydania
2022
Naše katalógové číslo
1399451
Štýl
romantický
Jazyk
slovenčina
Pôvod
Slovensko
Vydavateľstvo
NoMantinels
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

4,5 / 5

6 hodnotení

3
3
0
0
0

Ako sa páčila kniha vám?

Recenzie čitateľov

25
27.6.2022
Knižná listová autoterapia M. Žurekovej veľmi sugestívne otvára otázky inakosti v znamení zblíženia, ponára do hĺbky krehkej psychiky za odpoveďami pochopenia a vyrovnania, aby napokon mohla byť vypovedaná jasná správa o prejdení bolesti z bolesti inej, rázne ukončenej, z bolesti neuneseného života.
.
Intímne
Smutné
Citlivé
Výborné
!
Čítať viac
Lamony
31.3.2022
Čakala som veľa a dostala som ešte viac :)
Po prečítaní prvých strán vám obsiahnuté slová jednoducho nedovolia prestať - čítať, rozmýšľať, vedieť prapodstatu nosnej myšlienky. Útla kniha bojúca s ťažobou nevypovedaného, nepovie všetko čo chcete, ale iba to, čo potrebujete. Pre mňa osobne je to prvá kniha, ktorá prelomila čitateľský blok po prečítaní Malého života a nebojím sa povedať, že kvality oboch kníh predurčujú, že sú víťazmi svojich kategórii. Čítať viac

„The trouble is that things never get better, they just stay the same, only more so.“

Eric - Terry Pratchett
Eric
Terry Pratchett