Skrotenie jastraba

Magické pokračovanie série o Havraních chlapcoch!

Voľné pokračovanie úspešného Havranieho cyklu, ktorý si svojou neopakovateľnou snovou atmosférou získal srdcia fanúšikov tajomna a magického realizmu na celom svete... Čítať viac

1. diel série
Snová trilógia
Vydavateľstvo
Slovart, 2021
432 strán
6 hodín čítania

Voľné pokračovanie úspešného Havranieho cyklu, ktorý si svojou neopakovateľnou snovou atmosférou získal srdcia fanúšikov tajomna a magického realizmu na celom svete... Čítať viac

  • PDF EPUB MOBI
  • Slovenčina

9,09 €

Ihneď na stiahnutie
Ako čítať e-knihy?

Naši škriatkovia odporúčajú

Julie Smith: Prečo mi to nikto nepovedal?. Ikar, 2023

Viac o e-knihe

Voľné pokračovanie úspešného Havranieho cyklu, ktorý si svojou neopakovateľnou snovou atmosférou získal srdcia fanúšikov tajomna a magického realizmu na celom svete.

Ronan Lynch je zlodej snov. Zo sna do svojej prapodivnej reality dokáže zhmotniť nielen všakovaké zvláštnosti, ale aj pohromy. Jordan Hennessyová je zlodejka. Čím bližšie je k svojmu vysnívanému cieľu, tým nemožnejšie je sa od neho odpútať. Carmen Farooq-Laneová je lovkyňa. Jej brat bol zlodej snov... a zabijak. Na vlastné oči videla, čo dokáže snívanie spraviť s človekom a akú spúšť vedia napáchať zlodeji snov. No to je nič v porovnaní so skazou, do ktorej sa rúti svet.
Čítať viac
Originálny názov
Call Down the Hawk (Dreamer Trilogy 1)
Počet strán
432
Rok vydania
2021
ISBN MOBI
978-80-556-5416-4
ISBN EPUB
978-80-556-5417-1
ISBN PDF
978-80-556-5415-7
Naše katalógové číslo
1229421
Štýl
dobrodružný, napínavý
Jazyk
slovenčina
Preklad
Pôvod
Spojené štáty
1. diel série
Snová trilógia
Vydavateľstvo
Slovart
Pre koho
young adult
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

4,1 / 5

8 hodnotení

1
3
1
0
0

Ako sa páčila e-kniha vám?

Recenzie čitateľov

18.4.2022
Skvelá kniha a výborný rozjazd novej série.
Skvelá kniha a výborný rozjazd novej série. Malo to trochu inú atmosféru ako Havraní cyklus. Bolo to o niečo temnejšie a akčnejšie. Mimochodom okrem spomínaných postáv v anotácií sa stretneme aj s ďalšími veľmi zaujímavými aktérmi. Najmä istá Hennessy.

Ak sa vám páčila séria Havraní cyklus, ktorú z celého srdca odporúčam, tak Skrotenie Jastraba ako voľné pokračovanie, by ste si rozhodne nemali nechať ujsť.

Maggie Stiefvater je umelkyňa celou svojou dušou. Jej neobyčajné vízie prenáša na stránky svojich kníh. Jej rozprávanie je trochu abstraktné, tajomné, postavy sú rôznorodé a neobyčajné.
Čítať viac
23.11.2021
Skrotenie jastraba je vlastne most medzi Havraními chlapcami a zlodejmi snov. Autorka stavia na predtým vytvorenom svete, no rozširuje ho. Predstavuje nové postavy, ich motiváciu a tiež ukazuje, o čom táto trilógia bude. Čo spôsobilo, že prvá polovica knihy je o čosi rozpačitejšia a rozvláčnejšia. Príbeh skutočne ožije až v tej druhej. Vtedy začne všetko dávať zmysel. Epickým záverom Stiefvater potvrdila, že si čitateľa dokáže získať. A tiež ho ním navnadila na ďalšie pokračovanie. Čítať viac

Vydavateľstvo Slovart

Čítať viac

„Všetko reaguje so všetkým. Tak ako každý jeden hlt, ktorý zjeme, mení naše telo, tak aj každá informácia mení náš mozog.“