ON sa upísal samotnému vládcovi pekla, pre ktorého loví zblúdilé duše. A potom mu do cesty vstúpi ONA. Príliš veľké pokušenie.
Poslať Diablovi čistú dušu nie je také... Čítať viac
Vychádzame z priemerného údaju o rýchlosti čítania 230 slov za minútu, od knihy ku knihe a čitateľa ku čitateľovi sa to však môže líšiť.
ON sa upísal samotnému vládcovi pekla, pre ktorého loví zblúdilé duše. A potom mu do cesty vstúpi ONA. Príliš veľké pokušenie.
Poslať Diablovi čistú dušu nie je také jednoduché. A už vôbec to nie je dovolené... Čítať viac
Túto knihu máme síce aktuálne na sklade, máme však už iba posledné kusy. Ak ju chcete mať rýchlo, ponáhľajte sa! Dodanie ďalších môže trvať dlhšie, zvyčajne do dvoch dní.
Chcete si túto knihu požičať z knižnice? Toto je zoznam knižníc, v ktorých ju majú. Po kliknutí na názov vás presmerujeme priamo na stránku knižnice, kde si môžete overiť jej dostupnosť a prípadne ju aj priamo rezervovať.
666 duší
Emily D. Beňová
ON sa upísal samotnému vládcovi pekla, pre ktorého loví zblúdilé duše. A potom mu do cesty vstúpi ONA. Príliš veľké pokušenie.
Poslať Diablovi čistú dušu nie je také jednoduché. A už vôbec to nie je dovolené...
Tento produkt momentálne nemáme na sklade, ale zvyčajne vám ho vieme zabezpečiť a odoslať do 1 – 3 dní. A posnažíme sa aj trochu rýchlejšie!
17,80 €
Naši škriatkovia odporúčajú
11,90 €
Na sklade 1 ks Posielame ihneď
Túto knihu máme síce aktuálne na sklade, máme však už iba posledné kusy. Ak ju chcete mať rýchlo, ponáhľajte sa! Dodanie ďalších môže trvať dlhšie, zvyčajne do dvoch dní.
Aby sa oslobodil, potrebuje poslať do pekla ešte 666 duší alebo jedinú, ktorá ho môže okamžite spasiť.
ON sa upísal samotnému vládcovi pekla, pre ktorého loví zblúdilé duše. A potom mu do cesty vstúpi ONA. Príliš veľké pokušenie.
Poslať Diablovi čistú dušu nie je také jednoduché. A už vôbec to nie je dovolené. Duše nevinných patria Bohu a kým nezhrešia, peklo nemá nad nimi nijakú moc. Chce to plán. Plán, vďaka ktorému ONA zhreší. Dokáže pred ním ochrániť svoju čistú dušu alebo podľahne pokušeniu, ktoré sa jej dotýka explozívnou silou? Začína sa vzrušujúca hra, kde odolať je až bolestivo nemožné.
Nechajte sa zviesť vzrušujúcim pokušením a podľahnite podmaňujúcim silám temnoty!
Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.
Kúpte spolu
17,60 €
Hodnotenia
4,5 / 5
249
19
14
6
21
Recenzie čitateľov
Zhrnutie recenzií
Zosumarizované pomocou AI, ktorá môže robiť chyby.
Kniha je pútavé dark‑romance fantasy, ktoré čitateľov okamžite vtiahne do deja. Autoričin štýl je emotívny a opisný, kombinácia temnoty, démonov a romantiky je hodnotená veľmi pozitívne. Mnohých čitateľov zaujal vzťah Adriena a Vivien a záver zostáva otvorený, čo podnecuje záujem o pokračovanie série. Z negatív si niektorí čitatelia všimli podobnosti s inými dielami a rýchly vývoj romantickej linky.
Čitatelia oceňujú
Pútavý dej, ktorý sa veľa čitateľov nedokázalo odtrhnúť.
Silná chémia medzi hlavnými postavami Adrienom a Vivien.
Dobre vyvážená kombinácia temného fantasy a romantiky/erotiky.
Živý, emotívny a opisný štýl písania, ktorý čitateľov vtiahne do príbehu.
Čitatelia ďalej hodnotia
Niektorí recenzenti upozorňujú na podobné motívy a pasáže pripomínajúce Twilight.
Pre niektorých je romantická linka príliš rýchla a miestami uspěchaná.
Erotické scény alebo niektoré dialógy niektorým čitateľom prišli dlhšie alebo menej presvedčivé.
Sme len ľudské bytosti, ktoré vďaka duši cítia bolesť, lásku aj smútok. Náš čas na zemi je vopred určený a obmedzený. Dá sa to predstaviť tak, ako keby ste mali v rukách presýpacie hodiny. Tie sa začnú presýpať pri našom narodení, pokračujú počas celého života a keď nadíde náš osudný deň a odbije naša posledná hodina, presype sa aj posledné zrniečko piesku a hodiny sa zastavia.
Naša duša opustí telesné pozostatky a ocitne sa vo vzduchoprázdne. Tam sa rozhodne, či poputuje do neba k anjelom, alebo si ju do svojich pekelných priestorov prevezme samotný Lucifer. Záleží na tom, ako žiarila vaša duša. Či bola čistá a jedinečná, alebo menila svoje farby. Veľa o vás napovie aj aura, ktorú okolo seba máte. Snažte sa žiť bez hriechu, aby ste sa mohli dostať do neba. Každý z nás má v nebi prideleného svojho anjela. No tí nepoučiteľní dokážu v slabej chvíli zapredať svoju dušu samotnému diablovi.
Adrien sa upísal vládcovi pekla, pre ktorého zbiera temné duše. Táto úloha sa mu spočiatku zdá veľmi jednoduchá a verí si, že ju zvládne. Veď po svete chodí dosť temných duší. Lenže potom mu do cesty príde Vivien čistá, nepoškvrnená duša bez hriechu, ktorá patrí Bohu. Čistú a nepoškodenú dušu nie je dovolené poslať diablovi. Adrien si preto dá za úlohu prinútiť Vivien zhrešiť. Podarí sa mu ju zlákať na druhú stranu? Odolá Vivien temným silám?
Priznám sa, že som sa niekoľkokrát bála nielen o Vivieninu dušu, ale aj o svoju. Adrien predstavoval až priveľké pokušenie. Pomalými, no premyslenými krokmi sa vám dostával pod kožu. Bol až nadprirodzene krásny a príťažlivý. Stačilo, aby sa na mňa zahľadel svojimi temnými očami, a išla som z neho do kolien. Mal v sebe niečo zakázané a temné, čo ma neskutočne priťahovalo. Vedela som, že by som sa mu mala oblúkom vyhýbať, no nedalo sa. Občas som dokonca uvažovala, či mi nejako nepočaroval. Chcela by som mať niektoré jeho schopnosti. Napríklad sa jedinou myšlienkou obliecť, prikryť alebo zhasnúť svetlo.
Vivien bola krásna a čistá. No keď spozná Adriena, ocitne sa na rázcestí. Má podľahnúť hriechu a pokušeniu, alebo sa snažiť, aby jej duša zostala čistá? Bola pod neustálym tlakom, ktorý ju vyčerpával. Rozum jej hovoril jedno, no srdce druhé. Láska je mocný čarodej a sme pre ňu ochotní obetovať všetko, dokonca aj zapredať vlastnú dušu diablovi.
Páčilo sa mi, ako Vivien dokázala v Adrienovi vidieť aj dobro. Prebudila v ňom srdce aj city. Bolo to krásne, ale aj bolestivé. Občas som ani ja sama nevedela, čo je len zlý sen a čo realita. Tie nočné mory boli strašné. Vládcu pekla som nenávidela z celej duše.
Chémia medzi postavami bola skvelá, iskrivá a vášnivá. Naozaj je láska taká silná, aby prekonala zlo a temnotu sveta?
Fantasy linka bola famózne vyvážená vášňou, hriechom, temnotou a romantikou. Moja emocionálna stránka dostala poriadne zabrať. Raz som cítila vzrušenie a túžbu, o pár minút neskôr strach a neistotu.
„666 duší“ skončilo tak, že rozhodne potrebujem ďalšie časti. A to je už čo povedať, pretože fantasy a ja nie sme práve najlepší kamaráti. Emily sa však podarilo presvedčiť ma o opaku. Knihu rozhodne odporúčam všetkými desiatimi.
Stratenáknihomoľka
Neoverený nákup
28.5.2026
666 Duší
Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.
Mám rada také tie paranormálne témy, námet anjelov, démonov, nadprirodzených síl
Kniha sa mi páčila, prvé kapitoly sa mi čítali síce pomalšie, až tak ma to nevtiahlo do deja, a chýbalo mi aj označenie kapitol z hľadiska dvojitého pohľadu, no po pár kapitolách prišiel zlom a potom to už išlo naozaj rýchlo.
Veríte v osud? Boha? Lucifera? V lásku, ktorá prekoná všetko? Myslím, že v tejto knihe nájdete všetko.
Temný a predsa romantický príbeh o neustálom boji medzi nebom a peklom, o krasnej, silnej, ale zakázanej láske.
Niektoré časti mi pripomínali film Constantine alebo seriál Lucifer, iné možno Twilight, ale akosi mi to nevadilo.
On sa upísal samotnému diablovi pred mnohými rokmi, Ona sa narodila vďaka anjelskej pomoci a má dušu čistú a nepoškvrnenú... predsa ich to k sebe ťahá neskutočnou a neporaziteľnou silou. Jeden pre druhého sú ochotní zriecť sa aj vlastnej duše. Bude to však stačiť?
Páčilo sa mi ako sa Adrien postupne vyvíjal, ako sa menil jeho charakter a aj vo svojej najtemnejšej chvíli vďaka Vivien dokázal nájsť kúsok svetla a bojovať za ňu a za ich lásku.
Vivien mi sem tam prišla dosť naivná, čo ma miestami rozčuľovalo, ale koniec-koncov to celkom aj pasovalo k jej čistej duši a napriek tomu sa nakoniec prejavila ako silná hrdinka.
Zaklincované to bolo napínavým záverom, ktorý má núti siahnuť po ďalšej časti, pretože som neskutočne zvedavá ako sa to ešte vyvinie, pretože som si istá že diabol sa tak ľahko nevzdá a tiež bude bojovať za to čo chce.
A musím podotknúť, že Aj keď mi vulgarizmy nevadia, bolo celkom osviežujúce, že napriek téme a spicy scénam tu neboli použité žiadne nadávky ani otrepané frázy opisujúce "posteľové scény".
Zaujímavý romanticko-eroticko-fantasy príbeh, v ktorom autorka čerpala motív z Twilight, 50 odtieňov a Titaniku. Príbeh ktorý je plný temnoty, tajomna, lásky a erotiky. Fascinujúca postava démona, ktorý sa zamiluje do čistej ľudskej duše a ich láska je sprevádzaná zlosťou a pomstou Diabla. Páčilo sa mi ako to medzi hlavnými postavami iskrilo a aj sprievodný dej bol celkom zaujímavý, v knihe sa stále niečo deje a autorským štýl je prudko čitateľný. Trošku ma zarazil fakt 24 ročnej panny, ktorá sa odovzdá ako prvému démonovi, neviem či väčšie fantasy bolo to oddanie démonovi, či to že v 24 rokoch bola hlavná hrdinka ešte panna, doslova ma tento detail v knihe vyrušoval, ale asi autorka čerpala nápady z vyššie spomenutých diel a jej to tak zapasovalo do deja, čo mi presne tieto diela počas čítania opakovane pripomínalo a to ma mierne vyrušovalo, ale keďže je na túto tému už množstvo kníh, je asi pre autorov aj problém sa vyhnúť nejakým klišé častiam, no v konečnom dôsledku bol tento príbeh dobrý a v podstate celkom nápaditý.
3,5*
Rozhodla som sa, že aj tento rok budem pokračovať v mojom záväzku a budem skúšať ďalších slovenských autorov. Vystúpim tak zo zóny mojich komfortných žánrov a skúsim tak niečo nové. Ktovie, motyka možno predsa len vystrelí. Ako prvá voľba v tomto roku padla na autorku Moniku D. Beňovú. Jej tvorbu registrujem už dlhšie, ale nejako som jej knihy obchádzala, keďže to neboli tie žánre, ktoré bežne vyhľadávam.. 666 duší je mojou prvou knihou od nej a teda aj bližším zoznámením s jej tvorbou.
ON je démon. Kedysi upísal svoju dušu samotnému diablovi. Keď zomieral rozhodol sa, že mu bude slúžiť. Loví pre neho duše hriešnikov. Už mu ich ostáva len 666 aby bol konečne voľný. ONA je krásna mladá žena, ktorej duša je tak neuveriteľne čistá. Ich osudy sa pretnú v jeden deň a rozbehnú tak kolotoč udalostí. Získať jej dušu pre diabla by znamenalo pre Adriena konečné zmazanie dlhu. Musí ju teda primeť zhrešiť, ale to nebude také ľahké. Medzi Adrienom a Vivien to od začiatku iskrí a vzájomnú príťažlivosť nemôžu poprieť. Podľahne Vivien Adrienovi a pokušeniu, ktoré predstavuje alebo dokáže odolať?
Mám rada fantasy, mám rada romantasy, mám rada dark fantasy a rada skúsim aj dark romance. Anotácia ma svojím spôsobom zaujala, tak prečo to neskúsiť a nedať knihe šancu. Veď dopadnúť to môže dobre. Do čítania som vstupovala s miernym rešpektom. Po prečítaní sa musím priznať, že moje pocity z nej sú rozpačité. Nejdem tvrdiť, že kniha je zlá. To zase nie, čítanie som si svojím spôsobom užila. Len už som asi rozmaznaná inými sériami a od týchto žánrov čakám už akoby niečo viacej. Ešte predtým ako som knihu začala čítať som zachytila také, že je to sk napodobenina Twilight ságy. Kedysi som ju milovala, teraz je môj vzťah k nej komplikovaný. Ako som už mala v hlave tohto chrobáka, tak som to tam videla. A nie len v jednej scéne či dvoch, troch ale tak v tretine ak nie polovici určite.
Do príbehu nás autorka vhodila hneď. Žiadne pomalé oťukávanie a zoznamovanie sa so svetom, ktorý v tejto sérií vytvorila. Ale spoznávali sme ho za chodu ako príbeh plynul. Za mňa osobne príbeh mal veľký potenciál, aj napriek tomu, že pripomínal inú vyššie spomínanú sériu. Boli v ňom rozbehnuté dobré, silné a zaujímavé linky. Čo však z toho ak autorka skáče od jednej k druhej, k tretej, k prvej atď. Človek mal pocit, že sa tam toho deje naraz veľa a zároveň, že sa nedeje nič. Stačilo by to trochu preškrtať a príbehu by sa nič nestalo. Možno by mu to aj pomohlo. Pri žiadnej linke autorka bohužiaľ nešla do nejakej väčšej hĺbky, nerozvinula plne jej potenciál. Stále len niečo naznačovala. Tak ako rýchlo záver prišiel, tak aj odišiel. Posledných pár strán pred koncom to celé zrýchlilo a šup šup nech sme na konci.
Všetko sa sústreďovalo na Vivien s Adrienom a ich postupne rodiaci sa vzťah v štýle zblížia sa- niečo sa stane- pohádajú sa- nechce ho vidieť- uvidí ho a neodolá mu- chvíľu sú šťastní- zas im to niečo pokazí a tak dokolečka dokola celú knihu. Ich vzťah pôsobil ako na hojdačke, raz hore raz dole. Keď už si povedali, že odolávať tomu druhému nebudú tak boli ako králici. Ozaj nič iné nerobili, dobre možno tak na pár minút sa venovali inej činnosti kým sa neocitli znova jeden druhému v náručí. Práve pri týchto scénach autorka mohla trochu ubrať, keďže sa často diali na úkor príbehu a iných dejových liniek. Chápem je to príbeh o nich dvoch, ale niekedy je menej viac. Veď pozrite takú Maasovú a ACOTAR sériu.
Teraz k postavám. Vivien bola stelesnením dobra, čistoty, nevinnosti. Ako nám prvú tretinu príbehu dookola opakoval Adrien. Za mňa nepatrí teda medzi najostrejšie ceruzky v peračníku. Jej rozhodnutia často nedávali zmysel a myslela skôr niečím iným ako hlavou a srdcom. Tiež až moc skoro podľahla Adrienovi na to ako sa zaprisahávala, že nebude mať jej telo či dušu. Jej posledné rozhodnutie tomu dodalo čerešničku na torte.
Adrien bol príjemnou postavou. Zo začiatku nám autorka aj poskytla pár kapitol z jeho pohľadu a bolo by zaujímavé keby to vydržalo dlhšie. Bolo na ňom vidieť aký vplyv má na neho Vivien a ako si postupne uvedomuje chyby, ktoré narobil.
A aj keď to vyzerá, že knihu skôr kritizujem ako chválim. Svojím spôsobom som si ju užila, aj keď som nad niektorými scénami prevracala očami. Už som z nej nebola tak odvarená akoby som bola asi pred pár rokmi, aj tak som bola zvedavá ako to celé dopadne. Stále si stojím za svojím, že kniha potenciál mala a má, uvidím ako ho autorka rozvinie ďalej. 666 duší sa dá brať akoby taký pomalší úvod do celej série. Ale ako vypnutie medzi tými všetkými krimi, trillermi, fantasy a spol. ideálne.
Prvá časť série 666. Počula som šum a šepot ako sa príbeh podobá na Twilight. Ja som ho nečítala ani nevidela, tak to neviem posúdiť. To čo napíšem je teda len moje cítenie z príbehu a ako sa mi čítal.
Začiatok sa rozbiehal pomalšie. Stále som dúfala, že tam bude nejaký impulz, iskra, ale nemala som ani nutkanie obracať strany. Až na jeden moment, ktorý bol zaujímavý a napínavý to bolo o nechcem ťa, pomiluj ma.
Pár strán na konci nevyváži celý príbeh a nezlepší hodnotenie. Ale áno na konci bola akcia a rada by som vedela odpoveď na jednu otázku.
Ja teda len dúfam, že to bol začiatok niečoho skvelého. Mám doma aj ostatné časti a pokračujeme v spoločnom čítaní.
Čo je veľké plus príbehu je pohľad z oboch strán. Príbeh sa čítal dobre a rýchlo.
3
Tak táto kniha.. fuh to teda bolo niečo. Nevedela som sa od nej otrhnúť. Čítala som ju v jednom kuse. Toto bola fakt že pecka. Bolo to hriešne, temné s kúskom romantiky. Je to proste dokonalé dielo. Ja som takéto niečo čítala prvý krát a musím za seba povedať, že to bola pecka. Všetko to temno, prostredie, postavy, dej. Nemám slov
ON sa upísal samotnému vládcovi pekla, pre ktorého loví zblúdilé duše. A potom mu do cesty vstúpi ONA. Príliš veľké pokušenie.
Ak milujete temnotu, kúzla, démonov a anjelov, tak toto rozhodne musíte čítať. Ja som sa do toho totálne zamilovala. A neverila som, že mňa takýto temný príbeh bude tak neskutočne baviť.
Adriena som si obľúbila hneď na začiatku. Slúži samotnému diablovi v pekle. A Vievien je jeho pravým opakom. Má čistú dušu a hodí sa jej čistá duša pre Adriena?
Asi sa budem opakovať, ale toto bolo fakt niečo. Démoni, peklo, nebo, romantika., láska, pikantné scény. Veľmi ma to bavilo a knihu určite odporúčam každému. Ešte že mám doma pokračovanie, ktoré začínam aj hneď čítať. Neviem ako by som to vydržala bez pokračovania.
Emily D. Beňová moja prvotina od Vás a ja som z tejto knihy naozaj nadšená. Ďakujem za takýto skvostný zážitok z čítania. A to ja rozhodne takéto fantasy knihy nečítam, ale asi teda začnem vo veľkom
Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.
Vďaka bohu som tento skvost len požičala. Keby za toto zaplatím asi požadujem vrátenie peňazí. Niekedy rada čítam knihy, ktorými sa nemusím zamýšľať, ale ...Pani autorka je evidentne fanúšička Twilight ságy a na knižke je to teda poriadne vidieť.
Zlý chlapec sa zaľúbi do dobrého dievčaťa, vyššie moci im v tom bránia....jedine, čo ma prekvapilo bol sex medzi súrodencami a smutný koniec. Ale proti gustu žiaden dišputát.
Prosím si viacej takejto literatúry. Toto bolo také krásne a čítala som to s takým nadšením a zanietením, že odložiť knihu a ísť si plniť povinnosti bežného života bolo ako pekelný trest...
Adéla
Neoverený nákup
19.9.2024
Kniha se mi libila a uz se tesim na dalsi sily, ktere snad take budou v Češtině. Mohu doporučit těm co nečetli.
Lucie Svobodová
Neoverený nákup
9.9.2024
Příběh, který se pohybuje na pomezí čistoty a hříchu, s výraznými prvky vášně, pokušení, touhy a erotiky.
Hlavní mužská postava (Adrien) se upsala peklu, funguje jako sběrač duší pro samotného ďábla. Jeho úkolem je hledat a svádět zbloudilé duše, které už nejsou pod ochranou nebes.
V tomto procesu však narazí na hlavní ženskou postavu (Vivien), čistou duši, kterou není možné jen tak získat. Duše nevinných totiž patří Bohu.
Muž, který loví duše pro peklo, stojí před složitým úkolem jak dostat čistou duši na stranu temnoty, když nad ní peklo nemá žádnou moc? Odpovědí je plán, jak hrdinku svést k hříchu, což se stává hlavním hnacím motorem děje.
Hra začíná. Nebo to bude úplně jinak?
On je zosobněním temnoty, vášní a svůdných sil, zatímco ona představuje nevinnost a čistotu. Jakmile však mezi nimi začne vznikat chemie, vše směřuje k tomu, že bude stále těžší odolat pokušení.
Adrien je „temný svůdce“ postava, která nás okamžitě zaujme svou nejednoznačností a nebezpečnou přitažlivostí.
Na jedné straně je věrný peklu, na druhé straně je fascinován čistotou a nevinností ženy, kterou by měl zkazit. Tento vnitřní konflikt ho činí zajímavou postavou, která osciluje mezi absolutním zlem a lidskými emocemi.
Vivien je zosobněním čistoty a nevinnosti, avšak neustálý tlak pokušení, kterému je vystavena, postupně odhaluje její lidské slabosti. Svádí vnitřní boj mezi tím, zda podlehnout silné přitažlivosti a erotickému pokušení, nebo si udržet svou čistou duši.
Emily D. Beňová píše velmi čtivě, její styl je živý, plný emocí a detailů, které nás rychle vtáhnou do světa, kde jsou morální hranice nejasné a touha může přehlušit i zdravý rozum.
Napětí mezi hlavními postavami postupně graduje, což nás udržuje v neustálém očekávání, kam se děj posune dál.
Kniha zobrazuje, jak tenká je hranice mezi chtíčem a zlem, a klade otázky, zda jsou morální hodnoty absolutní, nebo se mohou měnit pod tlakem okolností.
Jak snadno může člověk sklouznout do temnoty, když je konfrontován s neodolatelným pokušením?
A jak daleko je ochoten zajít, aby uspokojil své touhy?
Emily D. Beňová je slovenská spisovateľka, ktorá žije so svojou rodinou v malebnej dedinke na východe Slovenska. Je vydatá, má dve krásne dcérky, miluje sladké, prírodu a čítanie kníh. Vo voľnom čase sa venuje svojej rodine a písaniu romantických ženských, ale aj fantasy románov. Písať začala už v 13 rokov. Začínala skladaním básni, neskôr tvorbou krátkych poviedok, a keď dovŕšila 19 rokov, napísala prvú upírsku fantasy sériu TEMNÍ ANJELI, ktorá v roku 2017 vyšla v reedícii. V rokoch 2013-2014 vydala fantasy tetralógiu DVA KROKY DO PEKLA. V roku 2015 debutovala 1.časťou tetralógie V OBJATÍ GENTLEMANA. V roku 2016 sa zapojila do projektu s ďalšími 11 autorkami a spolu napísali tri zbierky poviedok. V ZAJATÍ VÁŠNE, V ZAJATÍ STRACHU a V ZAJATÍ HRIECHU. V roku 2017 prispela svojou poviedkou aj do zbierky poviedok MUŽI vs ŽENY. V roku 2017 na jej konto pribudla kniha DOTYK TÚŽBY. V roku 2018 bodovala záverečnou častou zo série V objatí - V OBJATÍ MANŽELA. V roku 2019 jej vyšiel český preklad knihy DOTEK TOUHY (Dotyk túžby) a novinka NAVŽDY MOJOU.
Kúpte spolu
17,60 €
Poznáte nový čitateľský profil?
Máte chuť pozrieť si všetky svoje recenzie na jednom mieste a podeliť sa o ne aj s ostatnými používateľmi? Aktivujte si čítateľský profil, kde si môžete zvyšovať svoju knihomoľskú úroveň.
Chcel somsa len zahrať, na divoký západ a zmiznúť v jednom z nich. Vypadnúť na pláž, popíjať rum a sledovať, tú dokonalú Božiu prácu, pri chôdzi v plavkách.