Anděl smrti
E-kniha

Robert Bryndza se vrací s dalším případem Eriky Fosterové a jejího týmu! Dokáže Erika odhalit všechny tváře zla? Čítať viac

8. diel série
Erika Fosterová
Vydavateľstvo
Grada, 2024
432 strán
6 hodín čítania

Robert Bryndza se vrací s dalším případem Eriky Fosterové a jejího týmu! Dokáže Erika odhalit všechny tváře zla? Čítať viac

  • PDF EPUB MOBI
  • Čeština

17,52 €

Ihneď na stiahnutie
Ako čítať e-knihy?
Ďalšie e-knižné vydania
Anjel smrti - Robert Bryndza, Grada, 2024
PDF EPUB MOBI
Slovenčina, 2024
Ihneď na stiahnutie

16,99 €

Naši škriatkovia odporúčajú

Viac o e-knihe

Robert Bryndza se vrací s dalším případem Eriky Fosterové a jejího týmu! Dokáže Erika odhalit všechny tváře zla?
Čítať viac
Originálny názov
Lethal Vengeance
Počet strán
432
Rok vydania
2024
Naše katalógové číslo
2483633
Štýl
psychologický, napínavý, dobrodružný
Jazyk
čeština
Pôvod
Spojené kráľovstvo
8. diel série
Erika Fosterová
Vydavateľstvo
Grada
Pre koho
pre dospelých
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

4,9 / 5

11 hodnotení

10
1
0
0
0

Ako sa páčila e-kniha vám?

Recenzie čitateľov

4.6.2024
Robert Bryndza opäť vytvoril fantastický prípad, ktorý vás nenechá spávať

Erika Fosterová opäť rieši zamotaný príbeh nepekných vrážd, ktoré má na svedomí 5 identických žien. Ktorá z nich je však tá ktorú hľadáme?

Naša detektív šéfinšpektorka je presne ten typ postavy, ktorú si obľúbite vďaka svojráznosti, inteligencii a spôsoboch vyšetrovaní, ktoré vedie podľa seba nehladiac na to čo chcú vplyvní ľudia.

Napriek tomu, že sa tu vyskytujú kapitoly z pohľadu páchateľky, z minulosti ale aj prítomnosti, je to tak geniálne premyslené, že nabudete mať šancu uhádnuť jej spojenie s obeťami. Musím priznať, že som pracovala s niekoľkými teóriami ale naša vrahyňa je tak prešpekulovaná, že som nemala šancu. Zároveň vám poviem pravdu, že po rozuzlení si sama nie som istá kto je v skutočnosti obeť …

Koniec opäť ukázal zvrátenú tvár našej spoločnosti. Najmä vysoko postavených ľudí, ktorým prejde v živote toho naozaj veľa.

O knihe by som vedela toho narozprávať mnoho ale nechcem prezrádzať. Ak však hladáte originálne, čtivé, nepredvídateľné krimi čítanie sériu s Erikou Fosterovou, pochadzajúcou zo Slovenska, môžem len a len odporučiť.
Čítať viac
21.5.2024
Do kníh od Roberta Bryndzu sa stále púšťam s veľkými očakávaniami, lebo jeho krimi romány ma ešte nikdy nesklamali. Inak to nebolo ani v tomto napínavom trileri s nečakanými zvratmi.

Autor nás vtiahne do Londýna a staneme sa súčasťou vyšetrovania spolu s detektívkou Erikou Fosterovou, ktorá je už čitateľom určite známa ako silná a nezávislá žena, ktorá je pre spravodlivosť ochotná urobiť aj nemožné a v tomto prípade dolapiť sériového vraha, ktorý terorizuje Londýn. Kniha je plná napätia a dychberúcej temnej atmosféry, ktorú vie autor majstrovsky vytvoriť prostredníctvom nečakaných zvratov, dynamiky deja a mätúcich indícií na základe ktorých sa čitateľ snaží odhaliť vraha. Štýl písania Roberta Bryndzu je zároveň aj ľahko čitateľný takže nie je problém knihu zhltnúť na posedenie, do čoho vás bude určite poháňať aj samotná zvedavosť. Ľahko uveriteľné, reálne postavy dodali deju hĺbku rovnako aj práca polície a samotné vyšetrovanie či poukázanie na aktuálne problémy korupcie, čím bol román ešte viac autentickejší a nepôsobil ako fikcia. Aj keď som sa snažila predvídať, čo by sa mohlo diať ďalej, autor mi v tom pomyselne zabránil a držal v napätí. Nedal mi vydýchnuť až do samotného konca a presne tak si predstavujem kvalitné krimi.

Anjel smrti je napínavý triler, ktorý odporúčam všetkým krimi nadšencom, ktorých určite nesklame. Ja som s knihou nadmieru spokojná a budem sa tešiť na ďalšiu z pera autora @robertbryndza
Čítať viac
Marian
Neoverený nákup
8.5.2024
detektivka
Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.
Dobrá detektívka z radu dobrých detektívok pána Bryndzu ktoré majú čo povedať čitateľovi. Mne sa páčila. Čítať viac
Viera Kútiková
Neoverený nákup
1.5.2024
Robert Bryndza Anjel smrti
Stojí za prečítanie :-) Pravda, pre toho, kto uprednostňuje knihy takéhoto žánru. Pre mňa sú relaxom... pravda, tie najdrsnejšie scény zväčša čítam len s prižmúreným okom :-) Roberta Bryndzu každopopádne odporúčam, dobrý štýl, zaujímavý námet. Čítať viac
40

Som mama malej slečny, s ktorou rady čítame. Snažím sa na IG písať svoj názor na mnou čítané knihy formou recenzií. Pri knihách si výborne oddýchnem, len keby toho času bolo viac :)

Beáta Kiselová Bileková
Overený zákazník
29.4.2024
Opäť výborné čítanie
Ôsma časť krimi série s Erikou Fosterovou so sebou prináša vraždy známych osobností, ktoré spájajú rovnaké znaky. Aký motív môže mať sériový vrah, ak zavraždí politika i obľúbeného futbalistu? Budú ešte mŕtve telá pribúdať? Erika s tímom budú hrať preteky s časom a ona sa ešte bude musieť vysporiadať aj so svojím súkromím. Hra na mačku s myšou sa začína.
Ak ste ešte nečítali autorove knihy, kľudne môžete začať aj touto, i keď ide o sériu. Dej je dynamický od prvých strán, samozrejmosťou sú zvraty a napätie. Krátke kapitoly bez hluchých miest vás budú posúvať v príbehu rýchlo. Ja som niečo odhalila pomerne skoro, preto sa pre mňa na konci wow efekt nekonal, ale aj napriek tomu to bolo výborné čítanie. Raz darmo, Bryndza je už stávkou na istotu a ja sa už teraz teším na jeho ďalšie knihy :) 9*/10*
Čítať viac

Robert Bryndza

Čítať viac

Vydavateľstvo Grada

Čítať viac

„Nemusíš to všetko pochopiť. Len buď so mnou.“

Chatrč - William Paul Young, 2009
Chatrč
William Paul Young