Náhodný gól
E-kniha

„SOM TEHOTNÁ.“ To mi povedala švagriná môjho spoluhráča po spoločne strávenej noci. Nepočítal som s tým, že Hollis opäť uvidím, a ani vo sne by mi nenapadlo, že s ňou nakoniec... Čítať viac

4,6 50 hodnotení
3. diel série
Carolina Comets
Vydavateľstvo
Zelený kocúr, 2024
244 strán
3-4 hodiny čítania

„SOM TEHOTNÁ.“ To mi povedala švagriná môjho spoluhráča po spoločne strávenej noci. Nepočítal som s tým, že Hollis opäť uvidím, a ani vo sne by mi nenapadlo, že s ňou nakoniec budem vychovávať dieťa... Čítať viac

  • PDF EPUB MOBI
  • Slovenčina

9,49 €

Ihneď na stiahnutie
Ako čítať e-knihy?

Naši škriatkovia odporúčajú

Angie Argalášová:Skutočné prázdniny.Branislav Argaláš,2024
Náhodný gól - Teagan Hunter, Zelený kocúr, 2024
E-kniha
9,49 €

Viac o e-knihe

„SOM TEHOTNÁ.“
To mi povedala švagriná môjho spoluhráča po spoločne strávenej noci. Nepočítal som s tým, že Hollis opäť uvidím, a ani vo sne by mi nenapadlo, že s ňou nakoniec budem vychovávať dieťa. Dohodli sme sa na niekoľkých základných pravidlách – dieťa vychováme spoločne, no to je všetko. Žiadny vzťah, žiadna budúcnosť a rozhodne žiadne bozky. Čím viac času však spolu trávime, tým sú hranice medzi nami nejasnejšie. Na ľade som známy svojimi strelami z prvej a mimo neho známosťami na jednu noc, lenže táto hra s Hollis sa práve poriadne skomplikovala...

NÁHODNÝ GÓL je samostatný ľúbostný príbeh z hokejového prostredia. Nechýba v ňom známosť na jednu noc, neplánované tehotenstvo, humor, vzrušenie a kopec zábavy!
Čítať viac
Počet strán
244
Rok vydania
2024
Naše katalógové číslo
2419381
Štýl
romantický, humorný
Jazyk
slovenčina
3. diel série
Carolina Comets
Vydavateľstvo
Zelený kocúr
Pre koho
pre ženy, new adult
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

4,6 / 5

50 hodnotení

35
13
0
2
0

Ako sa páčila e-kniha vám?

Recenzie čitateľov

4
Overený zákazník
8.5.2024
3.časť zo série Carolina Comets
.
Tretia časť sa začína svadbou Collina a Harper z prvej časti.
Zoznámenie Camerona a Hollis nebolo práve idylické, no určite naň ani jeden nezabudne.
Po príjemnom večeri a bližšom zoznámení sa neubránia chémii a spravia ,,jednorazové zlé rozhodnutie''.
. . No bude tomu tak?
Niekedy aj maličkosť neostane bez následkov, no toto si ponesú už navždy.
.
Nechcem prezrádzať viac aj keď z opisu knihy je určite veľa vecí jasných, no jedno vám napísať musím, máte sa na čo tešiť !
.
Hollis práve prežíva najťažšie obdobie svojho života. O to viac,že sa musí pozerať na šťastné zamilované páriky, aj keď jedným z nich je jej najmilšie sestra Harper (z 1.časti).

Cameron Lowell je kapitánom tímu Komét. Po tom čo si prežil, je nedostupný, samotársky a stráži si svoje súkromie. No, taký sa žiaľ zdá len navonok, nedobitný. Vo vnútri je to jeden milujúci a srdečný človek.
.
Mne budú títo chlapci chýbať a neviem sa dočkať ďalších častí série Carolina Comets.
Komu by neprirástli k srdcu?
Mne sa veľmi páči štýl písania autorky. Každá kniha opisuje iný príbeh, no zároveň sa prelína s postavami z minulých dielov, ktorých je stále viac.
Autorka sa s týmto pekne pohráva a vždy tam perfektne západnú.
Po skončení jednej časti nemusí čitateľ smútiť,pretože v ďalšej autorka odhalí veľa zo životou minulých hlavných postáv, čo si myslím,že poteší nejedného čitateľa.
Čítať viac
11

Som vášnivý čitateľ čo číta aj 4 knižky naráz. Žijem knhami. Milujem knihy. Už od 10 yeas som začala chodiť do knžnice a požičiavala si aj 11 knih.

Lover Love
Overený zákazník
26.4.2024
Iste
Autorka má slabšie ale aj lepšie diela.
Náhodný gól je titul ,ktorý už tu taký podobný námet bol. Nebudem určite menovať autorku ale bolo.

Kniha je skôr na také vypnutie od práce. Escape reality ako sa povie.
Kto hľadá aj menšie predohry, môže byť.

Napriek tomu som si knihu chcela prečítať. Prvá polovica bola pre mňa magická. Fungovala iskra medzi postavami.
Nečakane tehotenstvo bola taká "záchrana " knihy.
Bolo to sweet ako jej pomáhal. Ale aj po intímnej stránke.

Druhá polovica už mi prišla pomalá a už tam nebola tá iskra.
Na dva večery bola kniha fajn na vypnutie. Ale o týždeň by som si asi na ňu nespomenula.
Ale určite som zvedavá na ďalšie autorkine diela.
Nič nové čo tu ešte nebolo.
Čítať viac
19
Overený zákazník
10.4.2024
Ďalšia úžasná dvojica :)
Zamilovala som sa do nich úplne od začiatku. Perfektne vymyslená zápletka, aby to malo hlavu aj pätu - kde obaja bojujú v hre osudu s mizernými kartami a nakoniec v jednorázovke nájdu svoje šťastie. Ale bude to chcieť čas.
Hollis ukončila nefungujúce manželstvo a Lowell o manželstve nechce ani počuť, pretože tiež zažil zradu, ktorá bolela. Aaale, keď po jedinej strávenej noci s Lowellom Hollis otehotnie, obom to prevráti život naruby.

-,,Bola to vtedy čertovská noc, však?"
"Najlepšia noc môjho života."-

Toto je zaručene topková jednohubka a oddychovka, ktorá vtiahne do deja a nepustí. Vtipná, fresh, sarkastická, zaláskovaná, pekne hot a taká milá a sladká...že odpadnete.
Áno, Cameron sa občas pekne kreténsky vyfarbil, ale väčšinou to bol fajnový a správny chlap. A Povedzme si úprimne, bez nejakej tej drámy, by to nemalo žiadnu šťavu.

-Nikdy som nemal pobozkať Hollis.
Nikdy som sa s ňou nemal vyspať.
Nikdy som v tom nemal pokračovať.
A rozhodne, na sto percent, som sa do nej nemal
zamilovať.
Ale zamiloval som sa, zamiloval som sa, zamilo-
val som sa, a to neskutočne.-

Parádne slovné prestrelky sú presne to, čo vyčarí permanentný úsmev.
Proste a jasne, je to dokonalosť.

A odkaz pre všetky ženy: Ste nádherné! Nikdy na to nezabudnite.
Čítať viac
8.4.2024
Teagan Hunter:Nahodny gol.
Pribeh krasny.Hollis a Cameron boli utrapení minulymi zlymi rozhodnutiami(vstahmi),poznacilo ich to,aj to zo zaciatku zasahovalo do ich "vstahu",nastastie im nenarodene babatko dodavalo rozum a odhodlanie pozerat sa do buducnosti pozitivnejsie..Sice to Cameronovi trvalo trosicku dlhsie,ale vschopil sa a bol nakoniec skvely vo vsetkych ohladoch.Klobuk dole pred nim,ako pocas celeho tehotenstva Hollis pomahal,staral sa o nu,ako sa k celemu problemu postavil,ako sa patri na poriadneho chlapa a velmi sa obaja na babatko tesili:-) Čítať viac
4.4.2024
Tretia časť série Carolina Comets znovu prekonala moje očakávania. Tuším, mám novú obľúbenú knižnú sériu. Ja som jej úplne podľahla a neviem sa dočkať ďalších častí. Ale späť k Náhodnému gólu.

Hneď na začiatku sa ocitáme na svadbe Collina a Harper, ktorých už poznáme z prvej časti. Hlavnú rolu si však berie Hollis, Harperina sestra, ktorá je čerstvo rozvedená. Zúčastniť sa na sestrinej svadbe pre ňu predstavuje obrovskú skúšku ovládania svojich pocitov. Nielenže jej pocity dostanú voľný priebeh ešte pred svadbou, ale aj Hollisina pravačka. Náhodou vrazí päsťou do tváre kapitánovi tímu, Lowellovi. Zrejme ani jeden z nich si zoznámenie takto nepredstavoval, ale Hollis sa tak postarala o vtipný úvod.

Lowell sa rozhodol po nevydarenom vzťahu zanevrieť na lásku. Postavil si okolo seba múr, aby svoje srdce ochránil pred ďalšími sklamaniami. Na svadbe však nevie spustiť oči z Hollis. Rozhodnú sa stráviť spolu jednu noc. IBA jedna spoločná noc. Trochu bláznivé, trochu neuvážené rozhodnutie, ale hovorí sa, že spontánne rozhodnutia sú tie najlepšie. Platí to aj v prípade Lowella a Hollis? Ani jeden z nich nečakal, že po jednej spoločnej noci budú musieť niesť následky.

Lowellovi sa podarilo streliť gól na prvú. Ako zareaguje keď sa to dozvie? Je 9 mesiacov dostatočne dlhá doba na to, aby sa pripravili na novú kapitolu vo svojich životoch? Každopádne sa k celej situácii obaja postavili veľmi rozumne. Z Lowella som išla často krát do kolien. A Hollis tiež!

Páči sa mi, že autorka do deja stále zakomponuje aj postavy z predchádzajúcich častí. Tak aspoň máme možnosť nahliadnuť do životov ostatných hokejistov. Chémia medzi hlavnými postavami bola neskutočná. Erotické scény autorka aj tento krát zvládla bravúrne. Bola to opäť príjemná, romantická oddychovka, od ktorej sa nebudete vedieť odtrhnúť.
Čítať viac
3.4.2024
Recenzia
Náhodný gól je treťou časťou série Carolina Comets. Tentokrát sú hlavnými hrdinami Hollis Kellyová, sestra Harper z prvej časti, a Cameron Lowell, kapitán Komét.

Hollis bola zo začiatku smutná, zlomená, nakoľko si prechádzala rozvodom a do toho ešte sestrina svadba. Lowell bol veľmi zameraný na hokejovú kariéru, odkedy sa popálil v láske.

Hollis s Lowellom nemali šťastné prvé stretnutie, ale bolo vtipné. A keďže boli obaja osamelí, zaplietli sa spolu a to, čo malo byť jednou nevýznamnou nocou, zmenilo ich život. Hollis zostala tehotná.

Reakcia oboch postáv bola adekvátna, i keď Lowell mohol voliť lepšie slová. Napokon ma však veľmi prekvapil, pretože sa z neho stal vzorný budúci otecko. Naozaj bol roztomilý, ako si všetko zisťoval a snažil sa.

Kniha sa prevažne zameriava na nečakané tehotenstvo, ale samozrejme aj na hokej, tréningy, zápasy. Páčilo sa mi, ako všetci podporovali Hollis a hneď na začiatku ukázali Lowellovi, čo si myslia.

Obe postavy som si veľmi obľúbila, pretože boli nútení popasovať sa s vlastnými démonmi a nájsť si k sebe cestu, nakoľko ich už niečo do konca života bude spájať. Nechýbalo tu veľa drámy, lásky, vášnivých scén, vtipných momentov, ale aj tých vážnejších. Už teraz sa teším na ďalšie časti, keďže som si hokejistov z Komét veľmi zamilovala.
Čítať viac
16.3.2024
Mnohí z tých, ktorí čítali Náhodný gól, tvrdia, že toto je zatiaľ najlepší diel série. Ja si to nemyslím a držím sa toho, že všetky autorkine knihy sú rovnako skvelé. Každá svojím vlastným a jedinečným spôsobom, ale zatiaľ boli všetky vynikajúce oddychovky, ktoré sa nezabudli zaoberať aj komplikovanejšiu témou.

Od samého začiatku je jasné, že tentoraz touto témou bude neplánované tehotenstvo. A autorka túto tému zvládla bravúrne. Strach z rodičovstva a budúcnosti, strach zo vzťahov, ale zároveň iskrenie medzi Lowellom a Hollis.

Užila som si to celé, dokonca aj ranné nevoľnosti a Lowell bol ako budúci otecko dokonale vzorný a mohol by sa živiť nie ako hokejista, ale ako ,,tehotenský sprievodca” .

Záver trochu rýchly, ale našťastie dopadol podľa mojich predstav. A čo teraz? Teraz len dúfam, že aj to nemehlo Miller dostane vlastnú knihu, lebo aj keď sa tam mihol len párkrát, stihla som si ho obľúbiť.
Čítať viac
15.3.2024
Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.
3. diel zo série o hokejistoch tímu Komét.

Prvý diel sa mi páčil asi najviac, druhý najmenej a niečo medzi tým je tento príbeh.

Hlavnými postavami tohto príbehu sú Hollis a Lowell, ktorí spolu strávili noc a Hollis otehotnela. Hneď bola rozhodnutá dieťa si nechať, nech sa k tomu Lowell postaví akokoľvek.

Bolo jasné ako príbeh skončí, bolo jasné, že sa H.a L. aj pohádajú či rozídu… no mne tam viac vecí prišlo nelogických, príliš pritiahnutých za vlasy a nereálnych a to mi troška kazilo dojem z čítania.

Ak autorka bude pokračovať v písaní tejto série, ostatné knihy asi oželiem. Zápletka je síce vždy iná, no inak je to všetko na jedno kopyto.
Čítať viac
12

Som závislá na knihách a veľká romantická duša ❤️‍ Ak máte záujem vidieť moje recenzie nájdete ma na bookstagrame - @reading_with_nataly

reading_with_ nataly
Overený zákazník
15.3.2024
Wau. Nikdy by som nepovedala, že si tak užijem tróp nečakaného tehotenstva. Ale užila som si…Táto kniha je taká rýchla jednohubka, ktorá keby aj dlhšia bola, tak by mi to neprekážalo, pretože postavy ma zaujali od samého začiatku.

Ich prvé stretnutie bolo vtipné a originálne. Nečakala som takýto začiatok a veľmi sa mi páčil. Z jednorazovky vzniklo tehotenstvo a ja som si túto jazdu užila. Za mňa táto séria je oveľa lepšia ako Texting. Síce sú stále krátke, ale sú tu hokejisti a ešte aj s hot zadkami.

Postavy si ma získali. Za mňa hlavný hrdina bol riadne zlatíčko. Žeby ideálny potencionálny otecko? Páčilo sa mi aj, že ich vzťah nebol hneď oficiálny len kvôli dieťaťu. A po tejto knihe mám chuť na nejaké ďalšie knihy s tehotenstvom.

Teším sa na ďalšie časti a určite vám túto sériu môžem odporučiť.

Hodnotenie: 4,5/5
Čítať viac

„A aby sme to zamotali ešte viac; niečo môže vyzerať skutočné, ale v skutočnosti to vôbec neexistuje, zatiaľ čo pravda nezávisí od toho, čo je skutočné alebo vnímané ako skutočné.“

Rázcestia - William Paul Young, 2013
Rázcestia
William Paul Young