20,92 €

Pri nákupe nad 49 €
poštovné zadarmo
Audiokniha
Dvacet tisíc mil pod mořem - Jules Verne, Tympanum, 2022
Audiokniha
Audiokniha
Dvacet tisíc mil pod mořem - Jules Verne, Tympanum, 2022
Audiokniha

Dvacet tisíc mil pod mořem
Audiokniha

Jeden z nejúspěšnějších románů od průkopníka fantastické literatury Julese Verna. Legendární kniha sleduje osudy tří statečných mužů, které kapitán Nemo zachránil před smrtí a... Čítať viac

4,5 28 hodnotení
Vydavateľstvo
Tympanum, 2022
Interpret

Jeden z nejúspěšnějších románů od průkopníka fantastické literatury Julese Verna. Legendární kniha sleduje osudy tří statečných mužů, které kapitán Nemo zachránil před smrtí a potom uvěznil ve své podmořské lodi Nautilus... Čítať viac

  • MP3 na CD
  • Čeština
21,95 €

20,92 €

-5 %
U dodávateľa > 5 ks
Posielame do 4 – 9 dní

Naši škriatkovia odporúčajú

Dvacet tisíc mil pod mořem - Jules Verne, Tympanum, 2022
Audiokniha
20,92 €

Viac o audioknihe

Jeden z nejúspěšnějších románů od průkopníka fantastické literatury Julese Verna. Legendární kniha sleduje osudy tří statečných mužů, které kapitán Nemo zachránil před smrtí a potom uvěznil ve své podmořské lodi Nautilus. Nemo na své lodi vybudoval dokonalou výzkumnou laboratoř a zároveň děsivý nástroj pomsty. Napínavý příběh doprovází líčení tajemných mořských hlubin, zprávy o rozvoji techniky a varování před nebezpečím zneužití výsledků vědeckého pokroku. Autorova bohatá fantazie se drží v mezích technické pravděpodobnosti a proto román působí i dnes velmi přesvědčivě. Znalec a sběratel „verneovek“ Ondřej Neff příběh nově převyprávěl tak, že vyniká spád děje plného záhad a napětí, a svým pojetím odpovídá rytmu jednadvacátého století.
Čítať viac

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

4,5 / 5

28 hodnotení

18
6
4
0
0

Ako sa páčila audiokniha vám?

Recenzie čitateľov

18
Kněz - Ken Bruen, 2011
Práve čítam
Kněz

Milovník rocku, spoluzakladateľ hudobnej stránky ROCKOVICA.com ... Po dlhom čase návrat ku knihám ...

Pito Rockovica
Overený zákazník
5.3.2024
Záhadný kapitán Nemo!
Záhadný kapitán Nemo!
Vo svetových moriach a oceánoch dochádza k poškodzovaniu a ničeniu plavidiel. Je za tým obrovská príšera, alebo bude pravda niekde úplne inde?

Opäť som sa začítal do príbehu francúzskeho spisovateľa, s ktorým som sa tentokrát ponoril do poriadnej hĺbky. Nakoľko zvedavosť býva silnejšia ako strach, jeho hrdinovia sa snažia prísť na koreň záhade, ktorá máta celý svet. Prečo k tomu dochádza a z akého dôvodu sú vlastne napádané lode?

Vedecko-fantastický román, nielen pre mladých čitateľov. Podmorský svet, rozmanitá fauna i flóra, k tomu záhadný kapitán Nemo a ja som si čítanie opäť užil. Už teraz sa teším na ďalšie stretnutie s Julesom Vernem.
Čítať viac

Jules Verne

Čítať viac

„Ak by som bola priateľka, povedala by som lož. Ak nepriateľka, tak pravdu. A ak špiónka, mlčala by som.“

Hrobár z Paríža - Barbora Šedíková, 2019
Hrobár z Paríža
Barbora Šedíková