Vianoce
Kubko u lekára - Marta Galewska-Kustra, Joanna Kłos (ilustrátor), Stonožka, 2023

7,90 €

Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo

Kubko u lekára

Kubko sa necíti dobre. Má horúčku, soplí, kašle a bolí ho hrdlo. Vôbec nemá chuť jesť a dokonca ani hrať sa! Musí preto ísť k lekárke. V ordinácii dostane Kubko dôležitú úlohu:... Čítať viac

Séria
Učím sa s Kubkom
Vek
3+
Vydavateľstvo
Stonožka, 2023
28 strán
24 minút čítania

Kubko sa necíti dobre. Má horúčku, soplí, kašle a bolí ho hrdlo. Vôbec nemá chuť jesť a dokonca ani hrať sa! Musí preto ísť k lekárke. V ordinácii dostane Kubko dôležitú úlohu: upokojiť draka, ktorý sa bojí vyšetrenia... Čítať viac

  • Pevná väzba
  • Slovenčina

7,90 €

Na sklade, posielame ihneď

Dostupné v dvoch knižniciach. Požičať v knižnici

Vianoční škriatkovia odporúčajú

Kubko u lekára - Marta Galewska-Kustra, Joanna Kłos (ilustrátor), Stonožka, 2023
7,90 €

Viac o knihe

Navštívte spolu s Kubkom ordináciu detskej lekárky

Kubko sa necíti dobre. Má horúčku, soplí, kašle a bolí ho hrdlo. Vôbec nemá chuť jesť a dokonca ani hrať sa! Musí preto ísť k lekárke. V ordinácii dostane Kubko dôležitú úlohu: upokojiť draka, ktorý sa bojí vyšetrenia. Zvládne to na jednotku a aj on sa dá vyšetriť. Teraz mu už stačí len brať lieky a používať inhalátor. O niekoľko dní bude zdravý ako ryba!

Cieľom knižky je pomôcť dieťaťu prekonať strach z návštevy lekára.

Leporelo má jednoduchú formu, obsahuje krásne ilustrácie a prirodzeným spôsobom zdokonaľuje detskú reč a rozvíja slovnú zásobu.
Čítať viac
Originálny názov
Pucio u lekarza
Počet strán
28
Väzba
pevná väzba
Rozmer
135×130 mm
Hmotnosť
187 g
ISBN
9788055189260
Rok vydania
2023
Vekové odporúčanie
3+
Naše katalógové číslo
1904899
Ilustrácie
Vydanie
1
Jazyk
slovenčina
Preklad
Pôvod
Poľsko
Séria
Učím sa s Kubkom
Vydavateľstvo
Stonožka
Pre koho
pre deti
Účel knihy
na rozvoj dieťaťa, logopedické
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

4,7 / 5

6 hodnotení

4
2
0
0
0

Ako sa páčila kniha vám?

Recenzie čitateľov

9
Mafiánsky hrobár - Philip Carlo, 2010
Práve čítam
Mafiánsky hrobár

Milujem knihy, pečenie a históriu. preferujem fantasy, koncentráky a skutočné príbehy.

Monika Jarábeková
Overený nákup
26.10.2023
Kubko knižky
Táto knižka je úžasné ako aj ostatné zo série Kubko. Kúpili sme ich malému a síce má len 16m veľmi rád počúva kubkove príbehy a pošli nich sa učí aj rozprávať.
Vrelo odporúčam každú z týchto knižiek
Čítať viac
Natália
Neoverený nákup
25.10.2023
Kubko u lekára
Ďalšia pekná knižka z mini série o Kubkovi, tentoraz o návšteve u lekára, pekným spôsobom ukazuje ako sa nechať vyšetriť u lekára a taktiež ako Kubko inhaluje. Čítať viac
12
Overený zákazník
8.10.2023
U nás máme radi knihy s podobnou tematikou, ktoré deťom pomáhajú zvládať a vysvetľovať bežné činnosti a situácie v živote, učí ich, ako sa správať a zvládnuť všetko, s čím sa denno-denne stretávame.

Toto leporelo má presne tú správnu veľkosť do detských rúk, je jednoducho a krásne ilustrované, s veľmi príjemnou farebnou kombináciou a deťom obohacuje slovnú zásobu.

Spolu s Kubkom zistia, ako choroba vznikne, aké sú príznaky, čo treba robiť a ako prebieha vyšetrenie u lekára. Pani doktorka a malý dráčik vám pomôžu vašim drobcom vysvetliť, čo všetko ich čaká v ordinácii. Čo je plus knihy, že sa tu spomína inhalátor, s čím sme sa doteraz v knihách ešte nestretli. Detičky tak zistia, že sa na chvíľku môžu stať aj “potápačmi”.

U nás sa kniha zapáčila, je jednoducho pekná, spĺňa svoj účel a deťom hravou formou pomôže prekonať strach.
Čítať viac
3

Milujem čítanie kníh, ktorých dej ma unáša do knižného sveta. Nájdete ma aj ako knihomolky_spod_tatier na ig.

Jana Imrichova
Overený zákazník
3.10.2023
Kubko u lekára
Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.
Návšteva u lekára.
Všetci ju dôverne poznáme. Deti z nej často majú strach a chorôbky sú pre nich zrazu nová neznáma.

No všetko sa dá ľahšie zvládnuť v láskavom náručí rodiča a pri podnetnej knihe v rukách :) Takou je rozhodne táto novinka z Mini série Učím sa s Kubkom.

Kubko má v škôlke chorého kamaráta, ktorý kýcha a bacilky onedlho začnú úradovať aj v Kubkovej imunite a Kubko ochorie.

Deti sa učia "postupnosti" choroby, ako vzniká, aké má príznaky, čo treba robiť, aby sme sa vyliečili.

Deti sa s Kubkom následne ocitajú v ordinácii Kubkovej pani doktorky, ktorá im ukazuje, že takejto návštevy sa netreba báť.
Pani doktorka má v ordinácii hračky a Kubko sa sám zahrá na pána doktora, keď so zdravotníckymi pomôckami, ktoré sú v knihe tiež krásne vysvetlené, vyšetrí plyšového dráčika.

Čo sa mi na knihe páčilo, a čo ju rozhodne robí inou medzi detskými knihami s lekárskou tematikou, bolo používanie inhalátora. U nás je to aktuálna téma a naša Terezka (ako iste aj všetky deti) s Kubkom zvládne všetko viac hravo :)

Kniha je milá, poučná, no hlavne motivačná!
Čítať viac

„Rozdiel medzi školou a životom je, že v škole sa najprv naučíte lekciu a potom dostanete test. No život vám najprv dá test a z neho si odnesiete lekciu.“