Vystúpte z kolotoča diét - Michal Páleník, Michal Páleník, 2022

19,90 €

Pri nákupe nad 49 €
poštovné zadarmo

Vystúpte z kolotoča diét

8-týždňový návod ako pomocou správnych návykov vyhrať sám nad sebou

Kniha ponúka praktický návod, ako v priebehu ôsmich týždňov začať so zmenou životného štýlu. Hlavnou myšlienkou knihy je raz a navždy vyviesť ľudí zo začarovaného kruhu diét.... Čítať viac

4,6 53 hodnotení
Vydavateľstvo
Michal Páleník, 2022
Počet strán
264

Kniha ponúka praktický návod, ako v priebehu ôsmich týždňov začať so zmenou životného štýlu. Hlavnou myšlienkou knihy je raz a navždy vyviesť ľudí zo začarovaného kruhu diét. Graficky a slovne vysvetľuje čitateľovi, čo sa v tele pri diétach deje... Čítať viac

  • Brožovaná väzba
  • Slovenčina

19,90 €

Na sklade > 5 ks
Posielame ihneď

Dostupné v 19 knižniciach. Požičať v knižnici

Naši škriatkovia odporúčajú

Prašina: Kriedový panáčik - Vojtěch Matocha, Artforum, 2024
Vystúpte z kolotoča diét - Michal Páleník, Michal Páleník, 2022
19,90 €

Viac o knihe

Osobný 8-týždňový sprievodca k životnej zmene

Kniha ponúka praktický návod, ako v priebehu ôsmich týždňov začať so zmenou životného štýlu. Je písaná jednoduchým jazykom, aby ju pochopil každý a osvojil si základné princípy zdravého stravovania, pohybu a mentálnej odolnosti.

Prevediem ťa návykmi, úlohami a tipmi, ktoré vieš jednoducho a rýchlo zaradiť do každodenného života. Naučím ťa nastaviť si správne ciele, porozumieť svojmu telu a ukážem ti, čo robiť, keď prvotná motivácia vyprchá. V každom z 8-mich týždňov pripájam aj exkluzívne rozhovory s odborníkmi a tými, ktorí si danou cestou už úspešne prešli.

Špeciálny BONUS: 50 nutrične vyvážených a extrémne chutných receptov, aby sa ti ciele plnili ľahšie.

O čom je kniha a čo je jej cieľom?

Hlavnou myšlienkou motivačno-odbornej knihy je raz a navždy vyviesť ľudí zo začarovaného kruhu diét. Graficky a slovne vysvetľujem čitateľovi, čo sa v tele pri diétach deje a približujem, aký je správny prístup na splnenie stanoveného cieľa.
Postupne každý týždeň predstavujem kľúčové návyky, ktoré je potrebné vypestovať si, aby sme sa z bludného kruhu dostali. Ukážem ti návod, dám ti tipy a rady v knihe obsiahnuté podporujem aj rozhovormi s klientmi, ktorí dané návyky dodržiavali, alebo s odborníkom, ktorý sa k danému návyku/téme vyjadruje.

Dozvieš sa, aký je najdôležitejší a prvý krok pre životnú zmenu. Aké sú základné zložky stravy a prečo sú také dôležité. Zistíš, prečo pociťuješ hlad, ako vplýva pohyb na chudnutie a čo na to genetika. Získaš tipy, ako sa správať počas dovolenky alebo oslavy, v akej miere (ne)zapojiť alkohol a čo robiť v prípade, že váha stagnuje.
Pomôžem ti raz a navždy porozumieť ako naše telo funguje, čo je pre chudnutie kľúčové a čo ťa len vzďaľuje od často zdanlivo nemožného cieľa… schudnúť... navyše bez neustáleho zakazovania si a obviňovania sa.

V knihe nájdeš aj:
  • reálne príbehy ľudí zo života,
  • rozhovory s odborníkmi ako Boris Bajer, Maroš Molnár, Barbara Sviežená,
  • jednoducho navrhnuté grafy a ilustrácie, ktoré ti pomôžu lepšie pochopiť, čo sa deje v tvojom tele,
  • 50 nutrične vyvážených receptov, na ktorých sa podieľali odborníci ako: Jana Šimkovičová, Barbora Gamanová, Renáta Beláková a i.
Na ceste za lepším ja ti pomôže aj prakticky navrhnutá tabuľka, kde si môžeš zaznamenávať svoj progres a reálne vidieť, ako ti jednotlivé návyky menia život.
Čítať viac
Počet strán
264
Väzba
brožovaná väzba
Rozmer
165×235 mm
Hmotnosť
770 g
ISBN
9788097431907
Rok vydania
2022
Naše katalógové číslo
1639937
Jazyk
slovenčina
Pôvod
Slovensko
Vydavateľstvo
Michal Páleník
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

4,6 / 5

53 hodnotení

42
6
2
2
1

Ako sa páčila kniha vám?

Recenzie čitateľov

Dominik
Neoverený nákup
11.1.2024
Šikovná a jednoduchá kniha
Kniha polopatisticky opisuje postupnú nenásilnú zmenu na zdravší životný štýl. Nikoho do ničoho nenúti, iba ponúka vhodné nástroje ako sa sebarealizovať. Určite doporučujem ako štart do nového štartu. Čítať viac
5.1.2024
Neskutočne ma bavil jeho štýl písania.. Jednoducho, ale i odborne , trefné komentáre, pravdivo vystihujúce myslenie a konanie ľudí v určitých chvíľach :-D Dobré rady a tipy ako na sebe pracovať aj popri práci a frmole počas dňa...a k tomu recepty ktoré si veľmi jednoducho dokážete pripraviť...mám ich už niekoľkooo vyskúšaných a sú skvelé...Ku knihe sa teda pravidelne vraciam...samozrejme knihu odporúčam :) Čítať viac
30.8.2023
Návod krok za krokom
Super zostavený návod ako pomalými postupnými krokmi a zavádzaním malých zmien sa dopracujeme k očakávaným výsledkom. Kniha je napísaná jazykom, aby jej rozumeli všetci laici. Rady sú postavené tak, aby to bolo udržateľné, nejde o striktné obmedzovanie. Pre tých, čo chcú schudnúť, najmä z vyššej váhy, určite odporúčam. Čítať viac
Beata Salvová
Overený nákup
12.7.2023
Rezencia ku knihe Vystúpte z kolotoča diét
Knihu som si objednalo len nedávno a preto nemôžem hodnotiť celý obsah knihy. Kniha je postavená tak, že si čitateľ má prejsť každý týždeň určitý úsek, motivovať sa a plniť zadanú úlohu (úlohy) týždene. No už po pár stranách viem, že kniha je pre mňa, ktorá chce urobiť niečo so svojou váhou, veľmi motivujúca a správne zostavená. Postupy pri docielený vytúženej váhy sú vysvetlené jednoducho a zrozumiteľne, p. Páleník vie o čom hovorí. Teším sa na ďalšie týždne. Po dvoch týždňoch so sprievodom tejto knihy je to u mňa -2 kg. Pán Páleník moc ďakujem. Čítať viac
28.2.2023
Veľmi dobrá kniha, hlavne pre začiatočníkov. Alebo tých, ktorí napriek tomu, že si myslia, že robia všetko správne, ale aj tak nevedia schudnúť alebo ich trápia nejaké zdravotné problémy kvôli zlému jedálničku.
Kniha obsahuje konkrétne rady, ktoré môže človek dodržať a tým pomaly zmeniť svoje návyky a naučiť sa zdravému životnému štýlu. Zároveň vysvetľuje veľa vecí, ktoré priberanie a chudnutie ovplyvňujú.
Autor píše veľmi príjemným spôsobom, veľmi dobre sa to čítalo. Jedna z najsympatickejších kníh o životnom štýle, čo som čítala.
Myslím, že je to vhodný návod pre všetkých, čo chcú žiť zdravšie alebo schudnúť, len nevedia ako. Tí, čo zdravo už žijú a majú veci naštudované, tých to asi až tak nezaujme.
Čítať viac
Anna Rozkosova
Overený nákup
19.1.2023
Kniha má neoslovila,očakávala som niečo iné,tým,že Michal spolupracuje s Marošom,skôr by som očakávala nejaké príklady zostavených jedálničkov. Čítať viac
Ľubica
Neoverený nákup
5.1.2023
Vynikajúca kniha
Kniha poskytne veľmi veľa užitočných rád. Čítam si opakovanie niktoré kapitoly. Kniha vhodná pre mladých i nás skôr narodených. Potešila som i kamošku knihou ako darčekom Čítať viac

Michal Páleník

Čítať viac

„Predstavivosť je dôležitejšia ako poznanie. Poznanie má svoje hranice, no predstavivosť obsiahne celý vesmír.“

Mysli ako génius - Philippe Brasseur, 2021
Mysli ako génius
Philippe Brasseur