Tommi Štanci

3

Páči sa vám tento profil a chceli by ste mať podobný?

Založiť si profil
Obľúbené literárne žánre

Páči sa vám tento profil a chceli by ste mať podobný?

Založiť si profil
Obľúbené literárne žánre
Zobraziť viac

Moje odznaky

Moje aktivity

3
3

tomas stancel napísal recenziu

09.03.2024 17:14

Aaaale, nebolo to zlé.. naozaj. Nebudem rozpisovať pocity a pod. Mne osobne vadilo na knihe je stručné krátke vety.. všade som videl bodky za vetou. Pomaly som sa prichytil že ich rátam. Ja viem blbosť ale naveky si budem pamätať z tejto knihy bodky :)
Ale pribeh dobrý. Na slovenského autora nadpriemer.. určite lepší ako Priepasť

Čítať viac

3
3

tomas stancel napísal recenziu

27.10.2023 10:57

No v prvom rade je to moja prvá Nesbovka, takze nemôžem porovnávať.. ale nikto by nemal, keďže je to jeho prvá hororvka. Mne sa dej veľmi páčil , pútavo napísané , pribeh má spád, dej a celkom pekný záver . Kľudne mohla byť hrubšia , pretože sa skvelo čítala. Za mna plný počet.

Čítať viac

3
3

tomas stancel napísal recenziu

20.03.2023 20:44

Fúha, mal som ju doma v poličke asi pol roka , čítal som dosť ťažké knihy, tak som sa rozhodol, že teraz je ten pravý čas na Davea. No a ešte raz napíšem , bola to jazda ! Krásny úprimný príbeh jedného z najväčších rockerov súčastnosti . Dave je v knihe milý úprimný a na nič sa nehrá , teraz ho mám ešte radšej . Krásne spomienky ktoré ma zobrali na výlet od Virgínie cez Seatle až po LA. Veľká vďaka za covid, svet sa síce zastavil , ale Dave mal aspoň priestor napisat túto prekrásnu knihu . Veľká vďaka Dave.

Čítať viac

3
3

tomas stancel napísal recenziu

07.10.2021 07:16

V tejto knihe by sa našla nejedná čitateľka románov o láske. Pre mňa ako čitateľa krimi , hororov a podobných žánrov sa kniha plná erotických detailov vôbec nedotkla. Prečítal som ju rád a pokračujem ďalej cestou k temnej veži spolu s hlavnými hrdinami. ( aj keď vtejto časti knihy nebolo o nich ani chýru ani slychu ) no všetko je ako má byť. Dozvedel som sa veľa vecí o minulosti Ronalda - pištoľníka.
Skvelá práca pán King.

Čítať viac

3
Tommi Štanci

tomas stancel získal odznak Máte čitateľský profil

21.10.2020 10:34

Váš čitateľský profil je na svete! Odteraz sa môžete každému pochváliť, aký úžasný(á) čitateľ(ka) ste!

Máte čitateľský profil
3
3

tomas stancel napísal recenziu

21.10.2020 08:30

Knižka pekná, príbeh zaujímavý, ale málo rozpísaný, mohlo sa ísť viac do detailov, na aj napriek tomu, sa mi príbeh páčil, absolútne som nevedel, čo môžem očakávať., a do čoho idem. Milé, pohodlné čítanie. Ako jednohubku do vlaku doporučujem.

Čítať viac

3
Tommi Štanci

tomas stancel získal odznak Horúce novinky

21.10.2020 08:26

Ďakujeme za prihlásenie sa do newslettera. Keďže naša ponuka sa stále rozširuje a nové skvelé tituly pribúdajú, radi vám pomôžeme zorientovať sa v nich a nezmeškať najlákavejšie knižné ponuky.

Horúce novinky
3
Tommi Štanci

tomas stancel získal odznak Plány do budúcnosti

21.01.2020 16:53

Wishlist plný kníh je znakom cieľavedomého knihomoľa! Alebo pomaly píšucich autorov (pozdravujeme Georgea R.R. Martina) :-)

Plány do budúcnosti

„Vo formičke. To je ten typ splynutia, keď si pritúlite druhú bytosť chrbtom k svojmu telu. Schúlite ju tak do seba, uzavriete v objatí niekde tam, kde sa telá dotýkajú celým povrchom. Ako vlhký piesok, ktorý deti naberajú do formičiek a vzápčtí vyklápajú vytvarovaný.“

Honeymoon - Jana Beňová, 2015
Honeymoon
Jana Beňová