Naše kníhkupectvá sú zatvorené :(
Stále sme tu však pre vás na webe. Viac info
Knihy
E-knihy

KradnemKnihy

2

Páči sa vám tento profil a chceli by ste mať podobný?

Založiť si profil
Obľúbené literárne žánre

Páči sa vám tento profil a chceli by ste mať podobný?

Založiť si profil
Obľúbené literárne žánre
Zobraziť viac

Moje odznaky

Moje aktivity

2
2

patricia hunkova napísala recenziu

05.08.2020 19:44

Keď som si knihu sťahovala nečakala som od nej nič. Nečítala som si recenzie ani som nevedela o čom bude... Poviedka ktorá drsne ale reálne opisuje týranie a krehkú psychiku ženy/dieťaťa.
Kľudne by som uvítala pokračovanie. Miestami mi behal mráz po chrbte.

Čítaj viac

2
2

patricia hunkova napísala recenziu

24.07.2020 13:38

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

Milé prekvapenie ktoré sa v príbehu skrýva je spojitosť s prvou knihou, veľmi ľahko a jednoducho sú prepojené ale aj napriek tomu ich nemusíte čítať obe (ale určite odporúčam prečítať aj prvú knihu).
Tentokrát sa väčšina príbehu odohráva v Iráne a v minulosti hlavnej hrdinky Sabiny. Veľmi sa mi páči ako podrobné spoznáme obe hlavne postavy.
Celkovo kniha pôsobí super, je čítava nemá veľa strán a spríjemní jeden letný podvečer. Mne osobne sa nepáčila len jedna vec. Pri vášnivých scénach si opakovali aký je kto nádherný, úžasný ako ho potrebuje ako ho chce ako on potrebuje ju a ona jeho.. Jednoducho toto šlo mimo mňa.

Čítaj viac

2
2

patricia hunkova napísala recenziu

16.07.2020 10:51

Príbeh plný lásky, priateľstva a osudu. Neskutočne som si užila čítanie, prežila som všetky možné emócie s hlavnou hrdinkou Lindou. Príbeh má niečo okolo 470 strán, a ja by som potrebovala ďalšie. Autorka nesklamala práve naopak, toto dielo je pre mňa lepšie než placebo. Žiadne hluché miesta v deji, zvraty ktoré boli zvládnuté na jednotku. A mágia ktorá je v príbehu, všetko spolu dokonalo ladilo. Odporúčam

Čítaj viac

2
2

patricia hunkova napísala recenziu

10.07.2020 20:14

Kniha ktorá vás ľahko vtiahne do deja, rýchlo a sviežo sa číta a obsahuje pár pekných vášnivých scén.

Čítaj viac

2
2

patricia hunkova napísala recenziu

10.07.2020 20:08

Autorka opäť nesklamala! Jej príbehy sú známe vďaka cestovaniu v čase, a v tejto knihe vám autorka priblíži všetky zverstvá ktoré sa diali počas vojny, ukáže nám strach a bolesť ktorou si musel každý prejsť. Romantická linka je vyvážená historickými faktami.
Príbeh vyvoláva množstvo emócií a dovolím si tvrdiť že patrí medzi autorkine najlepšie diela

Čítaj viac

2
2

patricia hunkova napísala recenziu

02.05.2020 07:37

Jednoduchý príbeh dvoch mladých ľudí. Príbeh o tom aké ťažké je zapadnúť a ešte ťažšie báť sa že už viac nezapadnete do partie. Čo všetko by ste obetovali len aby vás ľudia nazývali normálnymi? Connell je mladý muž, príťažlivý s chudobnejšej rodiny, ktorého môžme nazvať normálny. Naopak Marianne je dievča ktoré všetok svoj voľný čas trávi sama, nedokáže nikam zapadnúť, ludia o nej hovoria že je divná.Žiadne zbytočne zápletky v knihe nie sú, všetko plynie jednoducho nekomplikovane - realistický.
Obe postavy majú dušu, a je veľmi ľahké uveriť autorke všetko čo píše.Okolo tejto knihy je veľký ošiaľ, ja sama som sa nechala strhnúť davom, a po knihe som siahla. Nemôžem žiaľ povedať že by som z nej bola nadšená, páčila sa mi, rýchlo sa čítala ale zhruba v polovici ma nadšenie prešlo, nič zvláštne sa neudialo. Kniha je oddychovka na pár dní, pri ktorej vypnete a budete relaxovať.

Čítaj viac

2
2

patricia hunkova napísala recenziu

28.10.2019 13:03

Patrícia
dnes
Táto kniha ma veľmi zaujala, známy autor John Eldredge,
ktorý viem písať ale z tejto knihy som bola mierne sklamaná. Narozdiel od iných kníh z kumran.sk mi táto prišla veľmi chaotická. Úvahy ktoré prerušovali dej mi naozaj vadili. Ako som sa dočítala veľa ľudí má rovnaký názor ako ja. Táto kniha nie je úplne zlá ale určite je vhodná skôr pre čitateľov ktorí ešte nemajú prečítaných veľa kníh v tomto žánri od kumran.sk.

Čítaj viac

2
2

patricia hunkova napísala recenziu

19.09.2019 08:03

Vzala si mi všetko. Táto kniha vzala všetko mne.
Je neskutočne aké pocity dokáže táto kniha vo vás vyvolať hneď pri prvej kapitole. Matka ktorá pije a ubližuje svojej dcére, otec ktorý ani nevie ako dcéra vyzerá, kamarátka ktorá je ochotná pomáhať. Všetko ma táto kniha.
Veľa krát som bola z knihy nervózna nesvoja, bolo mi do plaču, chcela som hlavnú hrdinku vyťahať za vlasy.
.
Knihu odporúčam ľuďom ktorý chcú od knihy viac než len jednoduchú zápletku. Určite siahnem aj po druhej autorkinej knihe. Neskutočne mi sadol autorkin štýl písania.

Čítaj viac

2
2

patricia hunkova napísala recenziu

31.07.2019 09:29

Úžasná kniha pardon ekniha, naozaj je škoda že nieje v tlačenej forme. Kniha sa mi veľmi páčila ma všetko čo má mať.

Čítaj viac

2
KradnemKnihy

patricia hunkova získala odznak Máte čitateľský profil

16.04.2019 10:09

Váš čitateľský profil je na svete! Odteraz sa môžete každému pochváliť, aký úžasný(á) čitateľ(ka) ste!

„Začiatok je vždy iný a prostriedok je vždy zložitý. No koniec je vždy jednoduchý a rovnaký. Na konci vždy niekto príde, niekto odíde, niekto zomrie a niekto zostane.“

Štyri hostiny - Meir Shalev
Štyri hostiny
Meir Shalev