Prečítate na zariadeniach:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartfón či tablet s príslušnou aplikáciou
  • Počítač s príslušnou aplikáciou

Nie je možné meniť veľkosť písma, formát je preto vhodný skôr pre väčšie obrazovky.

Viac informácií v našich návodoch

Prečítate na zariadeniach:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartfón či tablet s príslušnou aplikáciou
  • Počítač s príslušnou aplikáciou

Viac informácií v našich návodoch

Prečítate na:

Neprečítate na:

Ako čítať e-knihy zabezpečené cez Adobe DRM?

Zuzana Rudy

Páči sa vám tento profil a chceli by ste mať podobný?

Založiť si profil
Obľúbení autori

Páči sa vám tento profil a chceli by ste mať podobný?

Založiť si profil
Obľúbení autori

Moje srdcovky

Moje aktivity

Zuzana Rudy napísala recenziu

21.10.2025 20:13

Vtipná, poučná. Ako vždy od dr. Dobiáša. Odporúčam do každej domácnosti, aby ľudia vedeli, čo robiť.

Zuzana Rudy napísala recenziu

01.02.2025 20:45

Kniha zmenila môj prístup k výchove ako takej. Často sa nezamýšľame nad tým ako by sme to mali robiť. Odporúčam všetkými desiatimi

Zuzana Rudy napísala recenziu

01.02.2025 20:44

Zaujímavá kniha, dozvedela som sa veľa nových vecí. Núti sa zamyslieť nad kultúrami, nad životom a smrťou, a mení pohľad na svet.

Zuzana Rudy

Zuzana Rudy prečítala knihu

01.02.2025 20:43

Zuzana Rudy napísala recenziu

01.02.2025 20:42

Kniha fajn, no ja som sa ju neprinutila docitat dokonca. Je strašne opakujuca sa, rozťahaná na milión strán, a podľa mňa zbytočne.

Zuzana Rudy napísala recenziu

01.02.2025 20:35

Kniha je napísaná tak pútavo, že ju zhltnete za pár hodín. Krásne zamyslenie sa nad tým, čo nás všetkých čaká ale i nad tým čo práve žijeme.

Zuzana Rudy napísala recenziu

01.02.2025 20:32

Zamyslenie sa nad životom a smrťou. Úžasne napísané, rovnako ako druhá kniha od tohto autora. Prijala by som od neho i ďalšie. Ešte ju prečítam veľa krát.

Zuzana Rudy napísala recenziu

01.02.2025 20:30

Po knihe Do No Harm som si kúpila i túto, že budem rovnako nadšená. Snažím sa a snažím, no knihu som stále nedočítala. Za mňa sa pán Marsh priveľmi venoval každodenným, bežným, nezaujímavým témam. Ako keď silou mocou chcete niečo ešte napísať, ale už veľmi nie je o čom

Zuzana Rudy napísala recenziu

01.02.2025 20:28

Trochu mi doktor Marsh liezol na nervy občasným až chválenkarstvom a cynizmom, ale i to dodávalo knihe isté zafarbenie. Príbehy boli veľmi zaujímavé a ku knihe sa určite ešte vrátim

Zuzana Rudy napísala recenziu

01.02.2025 20:26

Kniha sa číta ťažko. Je to spleť poznatkov a filozofických úvah, v čom sa čitateľ občas stráca. Čo je fakt, a čo je len zamyslenie sa autora?
Prečítala som dokonca ale vracať sa k nej už nebudem

Niektoré veci máme iba dovtedy, kým sú stratené.
Kniha: Sprievodca strácaním sa (Rebecca Solnit), 2019
Sprievodca strácaním sa
  • Rebecca Solnit