Veronika Siklenková

2

Páči sa vám tento profil a chceli by ste mať podobný?

Založiť si profil
Práve čítam
Obľúbené literárne žánre

Páči sa vám tento profil a chceli by ste mať podobný?

Založiť si profil
Práve čítam
Obľúbené literárne žánre
Zobraziť viac

Moje srdcovky

Moje odznaky

Moje aktivity

2
2

Veronika Siklenková napísala recenziu

27.04.2024 21:32

Kniha ma upútala natoľko, že som pri jej čítaní zabúdala na okolitý svet ako už toľkokrát samotná Anna. Dej bol pútavý a naozaj ma nenechal sa od neho čo i len na moment odtrhnúť. Postavu Anny som si veľmi obľúbila, veľakrát som sa v nej dokonca našla a možno práve to bolo tým spojivom medzi nami. Ku koncu som vyronila nejednu slzu a s poslednou vetou som si vydýchla. Uvedomila som si, ako dobre som sa pri čítaní tejto knihy cítila. Som šťastná, že mi túto knihu odporučila kamarátka a teraz ju odporúčam aj ja vám. Príjemné čítanie ;)

Čítať viac

2
Veronika Siklenková

Veronika Siklenková získala odznak Horúce novinky

28.03.2024 09:58

Ďakujeme za prihlásenie sa do newslettera. Keďže naša ponuka sa stále rozširuje a nové skvelé tituly pribúdajú, radi vám pomôžeme zorientovať sa v nich a nezmeškať najlákavejšie knižné ponuky.

Horúce novinky
2
Veronika Siklenková

Veronika Siklenková prečítala knihu

06.03.2024 22:13

2
2

Veronika Siklenková napísala recenziu

06.03.2024 22:03

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

Tretia kniha zo série Harryho Pottera opäť nesklamala. Ako veľký fanúšik čarodejníckeho sveta ma kniha upútala hneď od začiatku, pričom ma držala až do úplného konca.

Autorka nám opisuje príbeh trinásť ročného chlapca menom Harry Potter, ktorý sa už po tretí raz chystá do Rokfortu. Prežíva zlé chvíle s Dursleyovcami, jeho jedinými príbuznými, a preto uteká z domu. Cestou do sveta čiar a kúziel sa prvý krát vezie Rytierskym autobusom, spoznáva nové miesta a ľudí, pričom sa dozvedá o znepokojivých novinkách prichádzajúcich priamo z Ministerstva mágie a to, že z najprísnejšie stráženého čarodejníckeho väzenia, obklopeného dementormi, ušiel nebezpečný vrah Sirius Black. Harry je zo všetkých strán obklopený príkazmi o jeho bezpečnosti, ktorá je ohrozená. Bojuje za spravodlivosť, zastáva si svojich priateľov a naopak bojuje proti svojim nepriateľom, aj keď musím povedať, že veľmi dobre zamaskovaným. Prvý krát sa dozvedáme o záškodníkoch a o minulosti Harryho rodičov. Harry je vystavený mnohým bolestivým spomienkam, ktoré mu však dodávajú silu bojovať za stratené životy jeho rodičov a snaží sa odhaliť pravého vinníka za ich smrť.

Tajomstvá a tajné chodby, skrytá minulosť a odkrytá budúcnosť, sila priateľstva a spravodlivosti, rodinné puto, zrada a odpustenie, to všetko obsahuje táto kniha a s každou stránkou vám odkrýva nečakané udalosti zo života Harryho Pottera, ktorý je plný šťastných spomienok, no odkrýva aj tie plné bolesti.

Ak siahnete po akejkoľvek knihe z tejto série verím, že neoľutujete a sila kúziel vás do príbehu vtiahne rovnako, ako vtiahla aj mňa.

Čítať viac

2
Veronika Siklenková

Veronika Siklenková získala odznak Máte čitateľský profil

05.03.2024 00:42

Váš čitateľský profil je na svete! Odteraz sa môžete každému pochváliť, aký úžasný(á) čitateľ(ka) ste!

Máte čitateľský profil
2
Veronika Siklenková

Veronika Siklenková získala odznak Plány do budúcnosti

11.04.2022 20:03

Wishlist plný kníh je znakom cieľavedomého knihomoľa! Alebo pomaly píšucich autorov (pozdravujeme Georgea R.R. Martina) :-)

Plány do budúcnosti

„Ľudia niekedy pracujú viac, ako potrebujú, aby mali veci, po ktorých túžia, a niektoré veci, po ktorých túžia, nepotrebujú.“

Revolúcia jednej slamky - Masanobu Fukuoka
Revolúcia jednej slamky
Masanobu Fukuoka