

Moje srdcovky Prečítate na zariadeniach:
Nie je možné meniť veľkosť písma, formát je preto vhodný skôr pre väčšie obrazovky.
Viac informácií v našich návodoch
Prečítate na zariadeniach:
Viac informácií v našich návodoch
Prečítate na:
Neprečítate na:
Páči sa vám tento profil a chceli by ste mať podobný?
Založiť si profil
Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.
"Určite nechcem prísť o to, ako kradneš kozu, blázonko"
Táto kniha, to Vám bolo niečo... prečítaná za dva dni.
"Si nebodaj diabol? Máš rohy, chvost a podlých prisluhovačov?"
Takéto knihy mam veľmi rada. Text v podobe sms správ je také obzvlášnenie a bratia Čokoládový boli super.
Už sa teším na ďalšie časti, v ktorých sa autorka venuje vedľajším postavám.
Ďalšia do zbierky kníh od VI
Jej knihy mam rada, a ani táto nesklamala. Okrem hlavných hrdinov som si obľúbila hlavne Kitty. Pri nej som si spomenula na frázu "vek je len číslo".
Kniha stojí za prečítanie a už sa teším na ďalšie.
Knihy od Mišky mam veľmi rada, preto som siahla aj po tejto aj keď tento žáner veľmi nečítam. Som skôr na romantiku.
ALE neľutujem. Kniha ma veľmi bavila.
Páčilo sa mi ako Daniela bojovala za svoje deti, aj keď "nedá sa zachrániť všetkých"
Knihu určite odporúčam
Kniha je super. Su v nej pekné fotky ale aj zaujímavé veci. Milujem Harryho Pottera, preto ma zaujali aj Fantastické zvery. Knihu odporúčam všetkým fanúšikom.
Musím sa priznať, že túto knihu som si kúpila hlavne kvôli nádhernej obálke ale príbeh ma milo prekvapil. Na zimné večery s čajom je ako stvorená. Ak váhate nad kúpou tak určite odporúčam ja sa k nej ešte tiež vrátim.
Túto knihu som si kúpila pretože som chcela niečo s vianočnou tematikou a táto mala veľmi dobre recenzie. Musím povedať že neľutujem, je ako stvorená na večerné čítanie pri sviečke.