Knihy
E-knihy

Petronela

3

Moje odznaky

Moje aktivity

3
Petronela

Petronela Bujnová získala odznak Máte čitateľský profil

24.09.2019 18:24

Váš čitateľský profil je na svete! Odteraz sa môžete každému pochváliť, aký úžasný(á) čitateľ(ka) ste!

3
3

Petronela Bujnová napísala recenziu

24.09.2019 16:21

Konecne kniha aku som hladala ;-) kupili sme staru drevenicu, stale ma to lakako a v tejto knihe sa viem dozvediet vsetko co potrebujem. Kvalitny text podporuju lakave fotky. Naozaj prehladne a podrobne spracovana. Kto sa chce o dreveniciach dozvediet viac toto je naozaj pekna a kvalitna kniha.

Čítaj viac

3
Petronela

Petronela Bujnová získala odznak Šťastných 7

17.09.2019 15:36

Tento rok sa vaša knižnica rozrástla už aspoň o 7 kníh... Tešíme sa spolu s tými, ktorí ich budú čítať :-)

3
3

Petronela Bujnová napísala recenziu

09.01.2019 18:20

Túto hru sme kúpili na Vianoce a chceli sme ju hrať ako dospelé deti (20) s rodičmi. Hra nás bavila, aj sme sa zasmiali :) Dobre sa to hrá v rodine alebo v kruhu priateľov, s ktorými sa dobre poznáte a máte predstavu, ktorú oblasť by mohli relatívne "vedieť a ovládať". Hrali sme ju už aj s 11-ročným známym a aj keď niektoré veci nevedel alebo im nerozumel dalo sa to hrať - vyberali sme otázky o ktorých mal predstavu. Hra nás bavila a určite patrí k obľúbeným. Netrvá príliš dlho, no dá sa hrať aj niekoľkokrát za sebou. Má naozaj jednoduché pravidlá. Som len zvedavá, kedy "vyčerpáme" všetky otázky... (keďže sa karty miešajú, niekedy sa natrafí aj na otázky, ktoré sme už hádali - no nezaručuje to, že si presne budete pamätať odpoveď, najmä ak hráte opäť po dlhšom čase)

Čítaj viac

3
Petronela

Petronela Bujnová získala odznak Horúce novinky

06.11.2017 09:00

Ďakujeme za prihlásenie sa do newslettera. Keďže naša ponuka sa stále rozširuje a nové skvelé tituly pribúdajú, radi vám pomôžeme zorientovať sa v nich a nezmeškať najlákavejšie knižné ponuky.

3
Petronela

Petronela Bujnová získala odznak Plány do budúcnosti

27.05.2015 18:48

Wishlist plný kníh je znakom cieľavedomého knihomoľa! Alebo pomaly píšucich autorov (pozdravujeme Georgea R.R. Martina) :-)

„Knihy majú svoju hrdosť. Keď ich požičiaš, už sa ti nevrátia.“

Theodor Fontane