Martina Oravcová

2

Moje srdcovky

Moje odznaky

Moje aktivity

2
2

Martina Oravcová napísala recenziu

16.04.2021 22:34

Zatial nemám deti, ale chcela som si rozšíriť obzory a získať informácie, ktoré možno využijem v budúcnosti. V knižke sa nachádzajú rady ktoré sú známe a práve preto som ohodnotila knižku 3 hviezdičkami. Nájdete tam rady, ktoré sa dajú aplikovať v reálnom živote avšak aj také ktoré sú pre mnihých ľudí prirodzene automatické.

Čítaj viac

2
2

Martina Oravcová napísala recenziu

16.04.2021 22:23

Knižku odporúčam aj po anglicky príbehy sú písané jednoducho a preto sa to dá zvládnuť aj v cudzom jazyku. Knižka sa venuje príbehom žien niektoré sú inšpiratívne, iné zas poburujúce. Určite odporúčam aj mužom.

Čítaj viac

2
2

Martina Oravcová napísala recenziu

16.04.2021 22:15

Krásny príbeh ženy o ktorej som nevedela, že žila a práve preto som šťastná, že som knižku dočítala a rozšírila si obzory. Kniha nesie veľké posolstvo feminizmu, aby sa presne na takéto príbehy z minulosti nezabudlo, ale boli ponaučením, že pohlavie nie je merná jednotka inteligencie.

Čítaj viac

2
2

Martina Oravcová napísala recenziu

16.04.2021 22:09

Nevedela som čo mám od tejto knižky čakať a aj napriek tomu ma nesmierne ohúrila. Číta sa velmi lahko a opisuje celý život bývalej prvej dámy. Práve čítaním jej príbehu som sa dostala do života ktorý nemám šancu zažit na vlastnej koži ale aspoň vďaka tejto knihe som si mohla predstaviť aké je to žit v Bielom dome alebo študovať na Harvadre. Užasný inšpiratívny príbeh

Čítaj viac

2
2

Martina Oravcová napísala recenziu

09.04.2021 12:03

Práve dnes táto kniha získala ocenenie Knižnej múzy a určite právom zaslužene!!! Táto kniha ma naozaj nasiahla pri srdci. Vidieť a čítať zverstvá, ktoré sa stali úplne nevinným ľuďom je nepredstavitelné. Ak si kúpite a prečítate knihu určite bude jednou z najlepších aké ste v tejto oblasti čítali.

Čítaj viac

2
2

Martina Oravcová napísala recenziu

09.04.2021 11:58

Kniha je hlavne na začiatku plná faktov o zneužívaní žien o ktorých som do teraz vôbec netušila. Po celý čas som čakala, aké by mohlo byť riešenie avšak ani po prečítaní knihy netuším. Pridala by som na konci zhrnutie čo sa dá robiť, aby sme ako spoločnosť aspoň v určitých smeroch mohli zabrániť tým alarmujúcim číslam, ktoré boli opísané na začiatku knihy.

Čítaj viac

2
Martina Oravcová

Martina Oravcová získala odznak Horúce novinky

30.03.2021 21:28

Ďakujeme za prihlásenie sa do newslettera. Keďže naša ponuka sa stále rozširuje a nové skvelé tituly pribúdajú, radi vám pomôžeme zorientovať sa v nich a nezmeškať najlákavejšie knižné ponuky.

2
2

Martina Oravcová napísala recenziu

17.03.2021 10:54

Pri čítaní tejto knihy sa dozviete informácie pomocou ktorých si môžete nastaviť rutinu pre vašu pleť, zlepšiť jej stav či už akné alebo iné ochorenia. Kniha popisuje všetko od základov až po ingrediencie ktoré si treba všimať pri nákupe produktov. Odporúčam každému kto sa zaujíma o svoju pleť a chce mať všetko dostupné informácie na jednom mieste.

Čítaj viac

2
2

Martina Oravcová napísala recenziu

23.02.2021 20:56

Keď som si knihu kupovala mala som mierne obavy či sa nebude venivať len deťom a výchove. Avšak v knižke autor opisuje aj mamželstvo a vzťahy čo je dôležité pri budovaní kvalitného manželstva a práve táto čast sa mi páčila najviac. Dozvedela som sa aj nové veci a pekne myšlienky a taktiež som si utvrfila určité názory, ktoré som už mala. Odporúčam aj ľudom ktorých momentálne nezaujíma výchova detí a možno sa k tejto knižke vrátite po rokoch, keď bude pre vás aj táto téma aktuálna. Ja to tak určite urobím.

Čítaj viac

2
2

Martina Oravcová napísala recenziu

21.02.2021 21:14

Táto kniha ma uputala od prvej strany. Neraz som mala slzy v očiach z tolkej krutosti a nespravodlivosti. Určite neoľutujete, ak si zadovážite a prečítate túto knihu, lebo aspoň na chvíľku sa dostanete do obdobia, ktoré sa nesmie nikdy zopakovať a pripomenie nám aká dôležitá je sloboda, empatia a rovnosť medzi všetkými ľuďmi na svete.

Čítaj viac

„Milý, píšem vám celkom nahá, lebo chcem byť jednoduchou a úprimnou“

Človek na ulici - Ivan Horváth
Človek na ulici
Ivan Horváth