Páči sa vám tento profil a chceli by ste mať podobný?
Založiť si profilPráve čítam
O mne
Najviac čítam každý večer s mojimi deťmi a sem tam, keď je voľnejšie, si stihnem prečítať aj niečo sama pre seba
Obľúbené literárne žánre
Obľúbení autori
Moje srdcovky
Moje aktivity
Kniha mala na jeseň veľké promo ako nová detská kniha, začali sme ju čítať online a vyzerala napinavo, tak sme kúpili tlačenu knihu. V ďalších kapitolách je však strašne veľa násilia, vraždy, unosy, únos malého dieťaťa, zastrašovanie, atď. Kapitola za kapitolou sú negatívne. Ako kniha pre dospelých, ktorý rozumejú svetu a paralelam so súčasnosťou, ok, ale pre dieťa je to absolútne nevhodné. 7 ročné dieťa by nemalo čítať o tom, že na svete je toľko zla a mocou a vyhrážkami sa dá dosiahnuť čokoľvek.
Knihu čítam synovi, moje prvé stretnutie s Harrym Potterom a na moje prekvapenie to baví aj mňa, je veľmi pútavo napísaná a ilustrácie sú nádherné a pekne dotvárajú celú predstavu.
Deti (3 a 5 rokov) knižku milujú, je krátka ale vtipná, čítame ju stále dookola. Podporuje rozvoj logického myslenia.



















