MUDr. Jozef Chlebana

5

Páči sa vám tento profil a chceli by ste mať podobný?

Založiť si profil

Páči sa vám tento profil a chceli by ste mať podobný?

Založiť si profil
Zobraziť viac

Moje odznaky

2020
2019
2018
Zobraziť viac

Moje aktivity

5
MUDr. Jozef Chlebana

MUDr. Jozef Chlebana získal odznak Krimiláčik

19.12.2020 13:56

Vlastníte už 20 titulov z kategórie krimi, zrejme skutočne zbožňujete kriminálky. Nechcete sa stať detektívom?

5
MUDr. Jozef Chlebana

MUDr. Jozef Chlebana získal odznak Hviezda severu

16.12.2020 09:08

Zväčša temné a chladné, a predsa dokážu rozpáliť predstavivosť! Zdá sa, že vo vašej knižnici sa našlo miesto už pre 5 titulov Jo Nesba.

5
5

MUDr. Jozef Chlebana napísal recenziu

25.08.2020 06:45

Skutočne zaujímavá a dobrá kniha o depresii a úzkostnom stave. Autor teda musel venovať mnoho času len na zbieranie informácií od množstva ľudí, ale aj zo svojich osobných skúseností. Veľmi sa mi páči tvrdá kritika farmaceutických koncernov a hlavne tých najvyšších predstaviteľov farmaceutických firiem, ktorých by som ani ináč nenazval ako nenažranci, ktorým absolútne nejde o prospech pacientov, ale len o ich tučné kontá na účtoch. No ale aj to je jeden so sprievodných javov kapitalizmu, ktorý sme tak zbožňovali počas komunistickiej diktatúry. Pomaly človek prichádza na to, že kapitaliznus ozaj nie je pre chudobných. Aj bohatí podnikatelia môžu zo dňa na deň padnúť na dno a ďalšie a ďalšia depka je na svete. Ale človek musí mať v živote aj trochu šťastia.

Čítať viac

5
MUDr. Jozef Chlebana

MUDr. Jozef Chlebana získal odznak Plány do budúcnosti

31.05.2020 09:55

Wishlist plný kníh je znakom cieľavedomého knihomoľa! Alebo pomaly píšucich autorov (pozdravujeme Georgea R.R. Martina) :-)

5
MUDr. Jozef Chlebana

MUDr. Jozef Chlebana získal odznak Máte čitateľský profil

31.05.2020 09:54

Váš čitateľský profil je na svete! Odteraz sa môžete každému pochváliť, aký úžasný(á) čitateľ(ka) ste!

5
5

MUDr. Jozef Chlebana napísal recenziu

31.05.2020 07:53

Úžasné zhodnotenie, preklad a skompletizovanie prehistórie Zeme. To dokáže jedine Zecharia Sitchin. Asi týmto štýlom to bolo povodne napísané pred mnoho tisíc rokmi. Preto doporučujem ľuďom, ktorí sa chcú zoznamiť s týmto autorom, aby si prečítali najprv všetkých 8 kníh Kroniky Zeme, pretože inak pri čítaní Stratenej knihy Enkiho nepochopia nič.

Čítať viac

5
MUDr. Jozef Chlebana

MUDr. Jozef Chlebana získal odznak Šťastných 7

27.05.2020 06:01

Tento rok sa vaša knižnica rozrástla už aspoň o 7 kníh... Tešíme sa spolu s tými, ktorí ich budú čítať :-)

5
MUDr. Jozef Chlebana

MUDr. Jozef Chlebana získal odznak Matuzalix

27.05.2020 05:45

20 titulov v kategórii História signalizuje, že budete výborný partner na rozhovor a strašný súper v televíznej súťaži :-)

5
5

MUDr. Jozef Chlebana napísal recenziu

03.04.2020 06:35

Niečo neskutočné, ako toto vôbec Boh mohol dovoliť. Nikdy nepochopím, kde sa v ľuďoch berú také zverstvá. Keď vôbec môžem hovoriť, či to vôbec ľudia sú. Vôbec vymyslieť takého ukrutné spôsoby likvidácie svojich blížnych (členovia Šípových krížov sa cítili veľkými kresťanmi) to nemôže vymyslieť normálny človek. V porovnaní s tým, čo vyvádzali Nilaši v Maďarsku, by som našich slovenských gardistov považoval za ľudomilov, a to je už čo povedať. Túto knihu by som dal v školách za povinné čítanie, aby naša mládež bola informovaná, že niečo podobné by sa mohlo stať hocikedy aj v týchto časoch. Vždy sa treba poučiť z histórie. Autor všetko, čo napísal, počul od ľudí, ktorí vtedy žili. A veľmi sa hanbím aj za svojho rodáka z Košíc Ferenca Szálaszyho. Nazval by som ho jedine monštrom.

Čítať viac

5
5

MUDr. Jozef Chlebana napísal recenziu

03.04.2020 06:07

Vynikajuca kniha. To je tak, špióni nikdy nevedia, či vôbec dožijú zajtrajška. Ale aj tuto prácu musí niekto robiť. Ale, že to je až také surové, to som si nikdy nemyslel. Sú to v podstate biele kone, ktoré sú využívané VELKýMI LUDMI. Ale tak to bolo vždy a inak to nebude ani v budúcnosti. Aj Rusi aj Američania sú v tom rovnako vynikajúci a môžu si navzájom podať ruky. Nikoho týmto neodsudzujem. Je to tiež práca, ako každá iná. Obdivujem ich odvahu.

Čítať viac

„Niekedy musíš v živote, a teda aj v rodine, jednoducho urobiť to, čo treba, bez zbytočných rečí a diskusií.“

Tu som - Jonathan Safran Foer
Tu som
Jonathan Safran Foer