Lucia Luca

Moje srdcovky

Moje odznaky

Moje aktivity

0

Lucia Modrovičová napísala recenziu

02.02.2021 21:44

Pre mňa boli prekvapujúce miesta na ktorých sa dej odohráva, keďže som sa pohybovala v ich blizkosti. No o to viac som mala strach z každej strany. Páčilo sa mi pomalé stupňovanie nepríjemností a zakaždým, keď som čakala, že sa to nejak vysvetlí, alebo trochu otočí, sa to ešte viac zhoršilo :D. Pre mňa nepríjemné situácie a práve preto ma to dostalo, lebo to malo akčnosť, no ten koniec mohol byť predsa len iný a to je asi jediná vec ktorá mi vadila.

Čítať viac

Lucia Luca

Lucia Modrovičová získala odznak Máte čitateľský profil

02.02.2021 20:05

Váš čitateľský profil je na svete! Odteraz sa môžete každému pochváliť, aký úžasný(á) čitateľ(ka) ste!

Lucia Luca

Lucia Modrovičová získala odznak Plány do budúcnosti

02.02.2021 19:50

Wishlist plný kníh je znakom cieľavedomého knihomoľa! Alebo pomaly píšucich autorov (pozdravujeme Georgea R.R. Martina) :-)

0

Lucia Modrovičová napísala recenziu

02.02.2021 19:13

Príbeh je napínavý od začiatku po koniec. Prekvapoval každou stranou a skutočne som sa nevedela odtrhnúť od knihy. Čítala som vždy až do posledných síl, kým som bola schopná udržať oči otvorené.
Odporúčam čitateľovi ktorý túži mať vždy pri čítaní knihy zimomriavky.
Super :)

Čítať viac

„Nejprve myšlenka, a pak rozhodný pohyb v přímém směru po jediné koleji k určenému cíli. Může jedno dávat smysl bez druhého? Není snad zhoubné mít cíl a nekráčet k němu - nebo naopak kráčet jen tak, bez cíle? Odkud pramení zloba, která se šíři světem, která se ze všech sil snaží oddělit jedno od druhého, poštvat jedno proti druhému? “

Atlasova vzpoura - Ayn Rand