Kníhkupectvá zatvorené, ale web je otvorený :)
150.000 titulov v ponuke a bezpečné doručenie. Dávajte na seba pozor. Viac info
Knihy
E-knihy

Kristína Nemilá

4

Páči sa vám tento profil a chceli by ste mať podobný?

Založiť si profil
Práve čítam
Obľúbené literárne žánre
Obľúbení autori

Páči sa vám tento profil a chceli by ste mať podobný?

Založiť si profil
Práve čítam
Obľúbené literárne žánre
Obľúbení autori
Zobraziť viac

Moje srdcovky

Moje odznaky

Moje aktivity

4
4

Kristína Nemilá napísala recenziu

23.03.2020 16:13

Charlie a jeho príbeh sa ma hlboko dotkli. Už si ani nepamätám, kedy som dočítala knihu tak rýchlo ako túto. Súcitila som s každou Charlieho situáciou, v ktorej sa ocitol a bolo mi nesmierne ľúto, ako sa k nemu správali ľudia, či už pred alebo po experimente. Chcela som na každého z nich nakričať, aby sa správali lepšie. V príbehu bolo aj veľa úsmevných situácii a celkovo sa Charlie ukázal ako sympatický muž aj napriek jeho nízkemu IQ. Najviac ma mrzelo, že všetkých ľudí, ktorí si z neho celý ten čas robili srandu, považoval za svojich priateľov...

Čítaj viac

4
Kristína Nemilá

Kristína Nemilá získala odznak Máte čitateľský profil

22.03.2020 09:48

Váš čitateľský profil je na svete! Odteraz sa môžete každému pochváliť, aký úžasný(á) čitateľ(ka) ste!

4
Kristína Nemilá

Kristína Nemilá získala odznak Pravý knihonaut

18.03.2019 12:00

Vydať sa na Knižnú odyseu po literárnych svetoch chce poriadnu dávku odvahy! Vy ju máte, a preto vám hviezdy ležia pri nohách a tento odznak zdobí hruď (alebo aspoň vašu zbierku).

4
Kristína Nemilá

Kristína Nemilá získala odznak Magický návrat

30.05.2017 12:00

Harry Potter je starší o 18 rokov, kým sme my, jeho verní fanúšikovia, zostarli o 8. Nech Vám tento odznak pomáha trpezlivo čakať na jeho ďalšie príbehy! :-)

4
Kristína Nemilá

Kristína Nemilá získala odznak Horúce novinky

27.04.2017 13:04

Ďakujeme za prihlásenie sa do newslettera. Keďže naša ponuka sa stále rozširuje a nové skvelé tituly pribúdajú, radi vám pomôžeme zorientovať sa v nich a nezmeškať najlákavejšie knižné ponuky.

4
4

Kristína Nemilá napísala recenziu

04.03.2017 13:24

Prečítala som dosť kníh s tématikou koncentračných táborov a výpovedí ľudí, ktorí prežili druhú svetovú vojnu. Z toho dôvodu som sa bála, že po toľkých knihách už nie je možné napísať niečo iné, niečo, čo som ešte nečítala. Ale mýlila som sa. Zo začiatku sa to rozbiehalo trošku pomaly, čo som nečakala, ale chápem, že to bolo dôležité pre následujúci priebeh deja. Aj napriek smutným udalostiam sa v každom takomto príbehu nájde niečo úsmevné a niečo, čo nás donúti myslieť na to, aby sme si svoj život vážili, rovnako ako aj dobrých a srdečných ľudí. Rovnako aj tu som si jednu chvíľu poplakala, inú zasa usmiala. Táto kniha mi potvrdila, že aj keď budem čítať ešte veľakrát o hrôzach z koncetrákov, bude to rovnaké len v podstate, ale nie v jednotlivých životoch daných ľudí, pretože to každý prežíval po svojom. A úprimne som rada, ako sa pani Viola na konci "príbehu" rozhodla, čo sa týkalo životného partnera.

Čítaj viac

4
4

Kristína Nemilá napísala recenziu

04.03.2017 13:14

Som strašne nadšená z týchto plátených tašiek, sú veľmi praktické, spratné a zmestí sa do nich taký priemerný nákup, pre mňa taška ako stvorená. Páči sa mi myšlienka, že vďaka ním na ulici spoznávam ďalších knihomoľov ako som ja a vždy sa rada usmejem na niekoho, kto takú tašku vlastní :)

Čítaj viac

4
4

Kristína Nemilá napísala recenziu

02.10.2016 10:07

Neviem čo fanúšikovia čakali od tejto knihy, že som našla niekoľko negatívnych recenzií, ale ja musím povedať, že som bola s príbehom spokojná. Opäť som sa vrátila do detských čias a zažívala som úplnú nostalgiu, pretože sa v knihe neobjavovala len budúcnosť, ale aj spomienky z minulosti. Boli asi 3 momenty, pri ktorých mi vyhŕkli slzy a momenty, pri ktorých som sa zasmiala. Pre mňa úplne úžasný príbeh, čakala som, čo ešte vyťažia z tohto čarodejníckeho sveta a páčilo sa mi, na čo sa autori zamerali. Neuberiem ani jednu hviezdičku, i keď sa mi zdal príbeh príliš krátky a po 6 hodinách sa moje potešenie skončilo a ja som nevedela, čo budem ďalej robiť, cítila som sa prázdno ako po každej novovydanej knihe Harryho Pottera. Niekedy majú ľudia príliš veľké očakávania a sami si zničia dojem z kníh, pretože čakajú až nemožné.

Čítaj viac

4
4

Kristína Nemilá napísala recenziu

02.02.2014 09:49

Stále som čakala, kde Katniss odhalí svoje city na povrch a nebude taká sebecká. Nedočkala som sa. Škoda. Musím priznať, že prvý diel bol najlepší, ale postupne sa mi to prestalo páčiť, posledné strany boli akoby len zamätené pod koberec, bola som z toho úplne rozčarovaná a zmätená. Nečakala som happy-end, čakala som viac od Katniss....

Čítaj viac

4
Kristína Nemilá

Kristína Nemilá získala odznak Plány do budúcnosti

02.02.2014 09:41

Wishlist plný kníh je znakom cieľavedomého knihomoľa! Alebo pomaly píšucich autorov (pozdravujeme Georgea R.R. Martina) :-)

„Vlastnou univerzitou našich dní je zbierka kníh.“

Th. Carlyle