Klaudia 1

1

Páči sa vám tento profil a chceli by ste mať podobný?

Založiť si profil
Práve čítam
Obľúbené literárne žánre

Páči sa vám tento profil a chceli by ste mať podobný?

Založiť si profil
Práve čítam
Obľúbené literárne žánre
Zobraziť viac

Moje srdcovky

Moje odznaky

Moje aktivity

1
1

Klaudia 1 napísala recenziu

10.08.2023 19:24

Neviem čím to je, ale asi najslabšia časť. Možno preto, že je to vlastne 7. knižka od autorky a ten námet je už dosť obohratý v iných dielach autorov. Jediné čo sa mi páčilo bol koniec s T.J. Demi mi vôbec nesadla. Od začiatku mi liezla na nervy. Elle Kennedy úplne zbožňujem, ale toto bolo pre mňa sklamanie.

Čítať viac

Hra - Elle Kennedy, 2023
Hra
  • Elle Kennedy
4,6
14,90 €

1
1

Klaudia 1 napísala recenziu

18.07.2023 18:26

Kniha ma zaujala v prvom rade kvôli obálke, ale príbeh bol o ničom. Čítala som už xy kníh na túto tému kde koniec každý už dopredu pozná. Premáham sa dočítať 2. časť pričom do 3. sa zrejme ani nechystám. Hlavná hrdinka mi liezla na nervy, okrem jej panenstva sa tam človek vlastne nič zaujímavé a odlišujúce od iných príbehov nedozvie. Odporúčam ju človeku, ktorý miluje lovestory, v žiadnom prípade ju neodporúčam náročnejšiemu čitateľovi. Očakávala som od toho rozhodne viac.

Čítať viac

1
1

Klaudia 1 napísala recenziu

07.03.2022 10:46

Fuha ako to celé zhodnotiť. Prvých 100 strán bola celkom nuda, ale potom ma začali Sabrina a Tuck naozaj baviť. Tucker je úplne úžasná osoba, zamilovala som sa doňho hneď. Na Sabrine sa mi páčilo to, že aspoň nejak naťahovala ten ich vzťah. Nebolo to hneď o vyznaní lásky, ale páčilo sa mi ako to všetko šlo postupne. Veľmi nerada sa lúčim s touto sériou, je to topka.

Čítať viac

Cieľ - Elle Kennedy, 2021
Cieľ
  • Elle Kennedy
4,6
14,90 €

1
1

Klaudia 1 napísala recenziu

28.02.2022 12:30

Och no neviem čo povedať. Off campus sériu mám veľmi rada, ale myslela som, že to bude zaujímavejšie. Sklamalo ma, že sa tam objavila hlavne kamarátka hlavnej postavy z prvého dielu Návrh. Podla mňa by to bolo lepšie s neznámou osobou a nie so zlatou Allie, ktorá sa zhodou náhod zaplietla s Deanom, pričom nechcela samozrejme. Celá časť bola vlastne o sexe, ale vidno, že je to len vymyslený príbeh keďže v reálnom živote pochybujem, že dospelá žena sa správa ako puberťáčka a umiera z každého jedného dotyku pána dokonalého. Šťastný koniec samozrejme nemohol chýbať, dúfala som, že aspoň jedna časť skončí trochu pochmúrnejšie medzi dvomi postavami. Allie mi liezla miestami strašne na nervy, ale tak čo už. Preto tejto časti nemôžem dať viac ako 3 hviezdičky.

Čítať viac

1
1

Klaudia 1 napísala recenziu

23.02.2022 20:51

Úžasná! Prvá časť ma moc neoslovila, ale Logana a Grace milujem. Veľmi sa mi páčil celý dej knižky, som rada za výmenu postáv z predošlej časti. Logana mi občas bolo ľúto, ale som nadšená ako s Grace dopadli. Teším sa na ďalšie časti opäť s inými postavami.

Čítať viac

Omyl - Elle Kennedy, 2019
Omyl
  • Elle Kennedy
4,6
14,90 €

1
Klaudia 1

Klaudia 1 získala odznak Máte čitateľský profil

17.02.2022 22:06

Váš čitateľský profil je na svete! Odteraz sa môžete každému pochváliť, aký úžasný(á) čitateľ(ka) ste!

Máte čitateľský profil
1
1

Klaudia 1 napísala recenziu

17.02.2022 21:05

Čakala som od tejto knižky veľa, začiatok fajn ale ostatok také typické klišé. Ten kto hľadá školskú romantiku, tak určite odporúčam. Hlavná postava stihla doučiť hokejovú, bohatú hviezdu slávneho otca aby sa mu zlepšili známky, samozrejme nechýbal sex a nakoniec vzťah ako sme asi všetci predpokladali. Obrovské mínus bolo, že toto všetko sa udialo do 1 mesiaca ich spoznania. Očakávala som dlhšie prehováranie hlavnej hrdinky, nejaké to odmietanie a nie hneď skočiť do náručia a typická romantika ako vyšitá. Kritizujem opis postáv. Zas a znova tu máme dokonalého, obľúbeného chalana s vyrysovaným telom a milé, tvrdohlavé, nízke dievča kyprejších bokov a tvarov atď = klasika. Skúsim dať šancu ďalším častiam a dúfam, že aspoň jedna ma prekvapí.

Čítať viac

1
Klaudia 1

Klaudia 1 získala odznak Plány do budúcnosti

17.02.2022 17:19

Wishlist plný kníh je znakom cieľavedomého knihomoľa! Alebo pomaly píšucich autorov (pozdravujeme Georgea R.R. Martina) :-)

Plány do budúcnosti

„Čo je lepšie? Jedna skutočná krásna ruža, ktorá už síce povädla, ale na ktorú sa nikdy nezabudne, alebo vábivá náhrada, ktorá sľubuje, že vydrží naveky?“

Nevesta z Ivy Greenu - Julie Klassen, 2020
Nevesta z Ivy Greenu
Julie Klassen