Jaroslav Petrovský

3

Moje odznaky

Moje aktivity

3
Jaroslav Petrovský

Jaroslav Petrovský získal odznak Máte čitateľský profil

19.12.2020 23:14

Váš čitateľský profil je na svete! Odteraz sa môžete každému pochváliť, aký úžasný(á) čitateľ(ka) ste!

3
3

Jaroslav Petrovský napísal recenziu

27.12.2017 22:24

Je to priemerna detektivka, aj ked trochu netypicka. U mna je z tych lepsich. Par veci je tam trochu pritiahnutych za vlasy, ale potesi take citanie. Co sa mi ale v poslednom case nepaci na knihach je to, ze teraz casto narazam na to, ze je moda robit z kladnych hrdinov a hrdiniek alkoholikov a lahke promiskutine zeny.Co je aj pripad tejto knihy. Ak chce autor, aby dielo posobilo vaiac autenticky tak ma milion inych moznosti to vyjadrit. Cize nie je to nic prevratne, napatia tam tiez vela nie je, ale je tam zaujimava tema.

Čítaj viac

3
Jaroslav Petrovský

Jaroslav Petrovský získal odznak Šťastných 7

29.11.2015 10:43

Tento rok sa vaša knižnica rozrástla už aspoň o 7 kníh... Tešíme sa spolu s tými, ktorí ich budú čítať :-)

3
3

Jaroslav Petrovský napísal recenziu

21.05.2015 18:32

Je to zaujimava kniha, ktora podava pribeh velmi prirodzene. Postavy posobia realisticky, ako aj dialogy. Aj ked je to kniha o drsnom zivote, nie je pisana vobec vulgarne, ani drsne, ale zaujimavym stylom a prezradza vysoke pozorovatelske nadanie autorky. Je to kniha o sile nepoddat sa, o materinskej laske a spravnych zivotnych hodnotach. Ocenujem tiez, ze sa hrdinka nesprava ako pubertiacka, ci uz v prvej, alebo druhej puberte po 40 -ke, ale ako rozumna a vyzreta zena. Knihu odporucam precitat aj muzom.

Čítaj viac

3
3

Jaroslav Petrovský napísal recenziu

19.01.2011 12:53

Zbytocone vela patosu a mnoho veci je tam pritiahnutich za vlasy ,ako pocitacovy expert, som to cital s usmevom, asi ako ked cita kriminalista detektivku.Uznavam,ze pre laika sa to mnoze zdat fascinujuce, ale tie veci sa tak jednoducho v praxi nedeju ako to popisuje autor.

Čítaj viac

3
Jaroslav Petrovský

Jaroslav Petrovský získal odznak Plány do budúcnosti

19.01.2011 12:32

Wishlist plný kníh je znakom cieľavedomého knihomoľa! Alebo pomaly píšucich autorov (pozdravujeme Georgea R.R. Martina) :-)

„Niektoré knihy treba ochutnať, iné zhltnúť a pár ich je takých, ktoré treba vychutnať.“

Francis Bacon