Nezmeškajte 5-eurovú poukážku ako darček k nákupu! Viac info Nezmeškajte 5€ poukážku k nákupu! Viac info
Knihy
E-knihy

Jana Škulavíková

2

Moje srdcovky

Moje odznaky

Moje čitateľské kolekcie

Moje aktivity

2
Jana Škulavíková

Jana Škulavíková prečítala knihu

13.11.2019 07:17

2
2

Jana Škulavíková napísala recenziu

09.11.2019 14:59

bol príjemné čítanie, taký lajt triler. Podľa môjho názoru slabšia od tohto autora, no téma a prostredie IT je mi blízke, takže tento výber neľutujem. Rozbeh príbehu je pomalší, najmä prvá kapitola, ktorá bola však nevyhnutná pre uvedenie do problematiky. Dej graduje pozvolne, Minier vie dobre vystavať príbeh, objasňuje, následne zahmlieva. Čím viac som sa blížila ku koncu, tým viac som sa bavila, tým viac emócií to malo.
Na záver už iba odcitujem.. "No smartphones is smart."

Čítaj viac

2
2

Jana Škulavíková napísala recenziu

09.11.2019 14:20

bola dobrá kniha. Pre mňa odbočka ale prišla mi pod ruku, otvorila som ju a potom som už chcela dočítať do konca. Výpoveď muža - profesionála, dobrodruha, slabocha zároveň, jeho cesta, psychické, rodinné a existenciálne problémy. Intímna výpoveď. Ďakujem

Čítaj viac

2
2

Jana Škulavíková napísala recenziu

01.10.2019 10:10

Toto nie je kniha pre konzumný a lenivý typ čitateľa, ktorý sa chce len baviť. Ťažké, šokujúce a smutné ale aj milé, srdečné a magické. Príbeh pomaly plynie, smeruje k miestu kde všetka tá hromadená zloba a nenávisť prepukne. V závere prichádza zmierenie a odpustenie, ktoré oslobodzuje.

Čítaj viac

2
Jana Škulavíková

Jana Škulavíková získala odznak Plány do budúcnosti

27.09.2019 11:50

Wishlist plný kníh je znakom cieľavedomého knihomoľa! Alebo pomaly píšucich autorov (pozdravujeme Georgea R.R. Martina) :-)

2
Jana Škulavíková

Jana Škulavíková získala odznak Máte čitateľský profil

27.09.2019 11:48

Váš čitateľský profil je na svete! Odteraz sa môžete každému pochváliť, aký úžasný(á) čitateľ(ka) ste!

2
2

Jana Škulavíková napísala recenziu

27.09.2019 10:27

Krásna knižka, výborne som sa bavila. Autor vytvoril veľmi sympatických hrdinov, hlavne Marcusa a nemenej Woodyho som si veľmi obľúbila. Je to taká jednohubka na pár pekných večerov. Hneď som si aj zohnala Prípad Harryho a som nadšená. Budem sa tešiť na každý ďalší počin. Veľký rešpekt pred tak mladým nadaným spisovateľom. Odporúčam.

Čítaj viac

2
2

Jana Škulavíková napísala recenziu

27.09.2019 09:37

Nádherná fantastická kniha. Som milovníčka magického realizmu a od tejto knižky som dostala neúrekom. Nie je to veru červená knižnica, nedajte sa zmiasť. Veľa utrpenia, krutosti, čakania a drsnosti osudu ale i krásne popisy prírody a svetlé momenty postáv. Prelínanie reality s magickými prvkami, prízraky.. nemohla som sa od knihy odtrnúť, nemala som pokoj až do poslednej stránky. Ďakujem talentovanej spisovateľke a po ďalšom jej počine ihneď chňapnem.

Čítaj viac

2
Jana Škulavíková

Jana Škulavíková získala odznak Šťastných 7

27.09.2019 08:40

Tento rok sa vaša knižnica rozrástla už aspoň o 7 kníh... Tešíme sa spolu s tými, ktorí ich budú čítať :-)

2
2

Jana Škulavíková napísala recenziu

06.09.2019 08:23

Príbeh jednej rodiny s tažkým životným údelom. Po knihách Olive a Lucy to bola výrazná zmena. Žasnem ako vie autorka striedať štýl písania. Mala som rada Boba, Jima som obdivovala a opovrhovala ním zároveň. No a Susan, zatrpknutá puritánka, ktorej ale na rodine záleží viac ako by sa mohlo zdať. Mám pocit, že v našich končinách je autorka akosi nedocenená. Krásna obálka ako bonus.

Čítaj viac

„Na svete neexistujú nezaujímavé témy, iba ľudia, ktorí sa o ne nezaujímajú.“

G.K. Chesterton