Eva Mrekajová

3

Páči sa vám tento profil a chceli by ste mať podobný?

Založiť si profil

Páči sa vám tento profil a chceli by ste mať podobný?

Založiť si profil
Zobraziť viac

Moje odznaky

Moje aktivity

3
Eva Mrekajová

Eva Mrekajová získala odznak Máte čitateľský profil

13.10.2022 00:11

Váš čitateľský profil je na svete! Odteraz sa môžete každému pochváliť, aký úžasný(á) čitateľ(ka) ste!

Máte čitateľský profil
3
3

Eva Mrekajová napísala recenziu

12.10.2022 22:44

Od tejto knížky som veľa očakávala, nakoľko knížka Ptáček a lev od rovnakej autorky je mojou obľúbenou knihou, ktorá ma dokáže dojať pri každom čítaní. Knížka Na vrchol kopca na mňa až tak veľmi nezapôsobila, ide však rovnako o veľmi milý príbeh. Páči sa mi na nej hlavne to, že v deťoch zasieva semienko lásky k prírode a vyzdvihuje hodnoty priateľstva a odvahy. Určite sa preto bude u nás často čítať.

Čítať viac

3
3

Eva Mrekajová napísala recenziu

12.10.2022 22:29

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

Nad kúpou som dlho váhala, odrádzali ma totiž netradičné ilustrácie, knižka ma však veľmi milo prekvapila. Príbeh hľadnej húsenice, z ktorej sa v závere stáva motýľ je na prvý pohľad až veľmi jednoduchý, deťom však ponúka naozaj veľa: nájdu tu úvod do počítania, naučia sa dni v týždni, knižka im povie, ako zdravo papať a zároveň ich prevedie premenou húsenice na motýľa. Knižka je zároveň malého formátu, takže je ideálna pre malé detské rúčky.

Čítať viac

3
3

Eva Mrekajová napísala recenziu

12.10.2022 22:10

Máme dvojjazyčnú domácnosť, v ktorej som ja jediným zdrojom slovenského jazyka, hľadala som preto knihu s množstvom slovíčok, ktoré by boli tematicky zoradené. Táto kniha to spĺňa do bodky. Dcérka ešte nerozpráva, v knihe si však už listujeme, vždy si vyberieme jednu dvojstranu, podľa ktorej jej rozprávam, čo je pre nás relevantné napr. čo sme mali na raňajky, čo si obliekame v jeseni atď. Verím, že ilustrácie neskôr povedú aj k ďalším zvedavým otázkam. Za mňa veľká spokojnosť. Knihu som inak kupovala ako čítanú a vyzerá ako celkom nová.

Čítať viac

3
Eva Mrekajová

Eva Mrekajová získala odznak Plány do budúcnosti

27.08.2012 19:39

Wishlist plný kníh je znakom cieľavedomého knihomoľa! Alebo pomaly píšucich autorov (pozdravujeme Georgea R.R. Martina) :-)

Plány do budúcnosti

„Krásne vozidlá len priťahujú závisť priemerných ľudí, pohŕdanie intelektuálov a ľútosť duchovne prebudených, osvietených ľudí.“

Boh cestuje vždy inkognito - Laurent Gounelle, 2015
Boh cestuje vždy inkognito
Laurent Gounelle