Uhádneš, komu patria Tajomné knižnice?   Súťažiť

Diana

5

Páči sa vám tento profil a chceli by ste mať podobný?

Založiť si profil

Páči sa vám tento profil a chceli by ste mať podobný?

Založiť si profil
Zobraziť viac

Moje srdcovky

Moje odznaky

Môj názor pomáha
2021
Knihy roka 2021
2021
Šťastných 7
2022
Šťastných 7
2021
Plány do budúcnosti
Horúce novinky
Máte čitateľský profil
Zobraziť viac

Moje aktivity

5
Diana

Diana Melichárek získala odznak Šťastných 7

20.12.2022 05:46

Tento rok sa vaša knižnica rozrástla už aspoň o 7 kníh... Tešíme sa spolu s tými, ktorí ich budú čítať :-)

Šťastných 7
5
5

Diana Melichárek napísala recenziu

15.05.2022 18:33

Veľmi pútavo napísaná kniha, ktorá ponúka iné pohľady na náš život. Táto kniha sa ma dotkla a donútila ma prehodnotiť moje ľútosti. Určite odporúčam

Čítať viac

5
Diana

Diana Melichárek získala odznak Knihy roka 2021

30.04.2022 18:04

Sú knižky, ktoré prečítame a takmer okamžite na ne zabudneme. Potom sú tu knihy, ktoré svojím príbehom, spracovaním alebo svojou odbornosťou dokážu obohatiť našu myseľ a srdce. A presne takéto knihy nájdete v našom výbere Knihy roka. Sme radi, že niektorý z titulov Knihy roka 2021 nájdeme aj vo vašej knižnici :-)

Knihy roka 2021
5
5

Diana Melichárek napísala recenziu

26.03.2022 17:50

Asi by som začala tým, že kto už prečítal prvé 2 diely určite nech si prečíta aj poslednú časť...predsa len zvedavosť. Veľmi mi vadilo, že viackrát sa v knihe spomína, že hlavná hrdinka nie je hlúpa. No ja som z nej sklamaná, pretože prelietava od jedného muža k druhému, naivne verí hocičomu a to ako prezentuje svoje zamilovanie na mňa pôsobí, že si muža vyberá len podľa krajšieho zadku. Z Massima urobila autorka toho zlého veľmi umelo, ale to ze Laura behá a sníva o inom je v poriadku. O láske veľmi nemôže byť reč, cele je to veľmi povrchné. Som rada, že to bol posledný diel.

Čítať viac

5
5

Diana Melichárek napísala recenziu

06.03.2022 19:27

Toto je jednoznačne najlepšia kniha od Kariku. Aj keď....čítala sa mi veľmi ťažko keďže v čase, keď som ju začala čítať vypukla vojna. Skutočná vojna. O to viac boli moje emócie posilnené. Je premna ťažké opísať tu ake z nej mam vlastne pocity. Odporúčam. Dej, zapletka všetko je perfektné. Ale ak ju chcete čítať teraz radšej si ju nechajte na inokedy.

Čítať viac

5
5

Diana Melichárek napísala recenziu

30.01.2022 21:36

Od Kariku mám prečítanych veľa kníh no po poslednej, ktorá premna bola prepadák som si povedala, že už si žiadnu od neho neprečítam. Dala som však tomu šancu a siahla som po tejto knihe a som nadšená. Síce je veľmi krutá, ale pohltila ma a okamzite začínam čítať aj druhú časť. Až som mala pocit ako keby ju ani nepísal Karika. Nerozumiem čo sa stalo, ale tieto staršie knihy sú perfektné, tie nové sú premna nudné a necitatelne.

Čítať viac

5
5

Diana Melichárek napísala recenziu

27.12.2021 09:57

Toto je moja prvá kniha, ktorú som si prečítala od tohto autora. A nemám slov... Štýl písania, opis, dej všetko bolo dokonalé. Je to celkovo moja prvá hororová kniha a asi aj posledná lebo 2 noci som mala zlé sny a ťažký spánok, ale zároveň ma niekde vnútri láka prečítať si jeho ďalšiu knihu. Som z nej očarena a vydesena zároveň.

Čítať viac

5
5

Diana Melichárek napísala recenziu

18.12.2021 22:23

Z tejto knihy mám veľmi zmiešané pocity. Na jednej strane je to veľmi silný príbeh, ktorý vás chytí za srdce. Na druhej strane nemôžem prekusnut, že žena, ktorá zažila koncentračný tábor a videla ako zneužívajú jej vlastné dieťa tak sa vrati z tábora a zo svojej rodiny urobi rodinu prostitútok. Vlastne každá nová členka rodiny rychlo rodila deti aby sa už v 11tich rokoch (niektoré aj skôr) zapojili do rodinného biznisu a predávali svoje telá. Od útleho detstva učili svoje vlastne deti, netere ako uspokojiť muža. To radšej nemať deti ako ich nechať od mala zneužívať....Čo polícia, socialka, detský domov? Hlavná hrdinka je ale silná a hoci zažila zlé veci v podstate mala šťastie v nešťastí, ze sa dostala z tohto miesta. Držím jej prsty aby sa nikdy nevzdala a aby celý život mala okolo seba už len tých správnych ľudí.

Čítať viac

5
5

Diana Melichárek napísala recenziu

05.12.2021 17:53

Ani neviem ako tuto knihu opísať... Je tak hrôzostrašna, miestami vám bude až zle a budete plakat. Je o to horšia, ze je podla skutočnej udalosti. No je to jedna z najlepších kníh aké som kedy čítala a odporúčam ju. Pri tejto knihe spadnú človeku ružové okuliare, ale za to si uvedomite ako ste šťastní a oveľa viac si budete vážiť svoj život.

Čítať viac

5
Diana

Diana Melichárek získala odznak Horúce novinky

25.11.2021 19:35

Ďakujeme za prihlásenie sa do newslettera. Keďže naša ponuka sa stále rozširuje a nové skvelé tituly pribúdajú, radi vám pomôžeme zorientovať sa v nich a nezmeškať najlákavejšie knižné ponuky.

Horúce novinky

„Svet nie je čiernobiely, niekedy musíte pracovať s odtieňmi šedej...“

Slepé oko - Stuart MacBride, 2013
Slepé oko
Stuart MacBride