Na love

Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
TOP #21
4-5 hodín čítania
Vydavateľstvo
Slovenský spisovateľ, 2021

Ďalšie formáty

Kniha
10,62 €

Pokračovanie románu Na úteku. Stretli sa v nesprávnom čase, ich láska nevydržala. Júlia nedokázala čeliť vlastnej zrade ani intenzite citov k Adamovi. Tentoraz sa na úteku zastaví a rozhodne sa vyrovnať s minulosťou. Chce ju uzavrieť ...

Čítaj viac

Ďalšie formáty

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

„Je ťažké odpustiť niekomu, kto Vám ublížil. Oveľa ťažšie je však odpustiť sebe, že ste ublížili iným. Ak sa mi to podarí, bude to posledná bodka nášho príbehu alebo sa začne písať nový?“

Stretli sa v nesprávnom čase, ich láska nevydržala. Júlia nedokázala čeliť vlastnej zrade ani intenzite citov k Adamovi. Tentoraz sa na úteku zastaví a rozhodne sa vyrovnať s minulosťou. Chce ju uzavrieť a pohnúť sa ďalej.
Keď sa však s Adamom opäť stretnú, nič sa neuzavrie, práve naopak - jej láska vzplanie s rovnakou intenzitou ako jeho vášeň a zdá sa, že sú znovu na začiatku. Obaja sa rozhodnú, že sú lovci, a až do poslednej chvíle nie je jasné, kto z nich sa nakoniec stane korisťou. Júlia je Adamova divoká karta. Keď na ňu prvýkrát stavil, stratil hlavu, pokoj aj plány do budúcnosti. A skončil s prázdnymi rukami. Dokáže ho Júlia presvedčiť, aby im dvom dal druhú šancu?
Čítaj viac

Všetky formáty tohto titulu

Knihy

Novinka
-18 %
10,62 €

Predobjednávka,
vychádza o päť dní

E-knihy a audioknihy

E-kniha
PDF
EPUB
MOBI
9,50 €

Okamžite na stiahnutie
Ako čítať e-knihy?

Ďalšie
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
3124-5 hodín čítania
Rok vydania
2021
Naše katalógové číslo
896663
Jazyk
slovenčina
Vydavateľstvo
Slovenský spisovateľ

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

5,0 / 5

7 hodnotení

7
0
0
0
0

Zuzana
25.4.2021
Na love
Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.
Pokračovanie knihy: Na úteku
Príbeh Adama a Júlie pokračuje. Júlia sa vráti domov, zmieri sa s matkou, nájde si nové bývanie, zamestnanie a nevyhne sa nepríjemnemu stretnutiu s Betkou...
Stane sa členkou otcovho motorkarského klubu a jej srdce stále priahne po Adamcovi a čaká na stretnutie s ním.
Úžasné pokračovanie motorkarského sveta, ani pri jednej strane som sa nenudila, Adam - ten si ma úplne získal, Júlia mi neraz vyčarila úsmev na tvári, v niektorých situáciách aj hnev, keď riskovala a priťahovala nielen sebe nebezpečenstvo. Ja verím, že sa čoskoro dočkáme nového príbehu od autorky, pretože mňa si získala.
Určite odporúčam toto sviežo - romanticko - motorkárske čítanie všetkými desiatimi.
Čítaj viac
Michaela
24.4.2021
Na uteku a aj pokracovanie Na love odporucam vsetkymi dvadsiatimi prstami. Uzasne napísaný pribeh nielen o laske a odpusteni. Pre mna nove "neokukane" motorkarske prostredie. Čítaj viac
4
21.4.2021
Takto ma vyzerať dokonalá kniha, nič jej nechýba nič nieje navyše proste DOKONALÁ. Číta sa vynikajúco a páčili sa mi tie výbuchy smiechu co som mala na ich konverzácii úplne to oživilo dej . Júliu som si veľmi obľúbila koli tej jej držke Adama keby som ho mala pri sebe tak by som ho asi zaskrtila koli tej mlčanlivosti ale bol zlatý dokonalý motorkar ,ale príbeh je to pekný hlavne pre mna tie motorky,. Páčili sa mi úseky ktoré boli písané z Adamovho pohľadu. Paci sa mi Miškin štýl písania taky iný možno aj koli tým vtipným komunikáciam a Juliinej držke. Čítaj viac
7
19.4.2021
Na love
Overený nákup
Dlhé čakanie na pokračovanie sa teda oplatilo.
Začiatok bol pre mňa ťažší, spomínala som, čo sa vlastne udialo v jednotke, pretože od jej prečítania som toho načítala už dosť, ale po úvodných slovách som sa do toho ponorila naplno.
V skvelom pokračovaní sa opäť stretávame s Júliou, ktorá ale prejde obrovskou zmenou (pre mňa veľmi pozitívnou) a za ten čas, kedy sa nestretáva s Vlkom, dospeje. Dospeje a stane sa z nej určite lepší človek, ale tie svoje "základy" si aj tak ponechá, čo je v konečnom dôsledku to naj.
Očakávala som hromy blesky pri ich prvom stretnutí, čakala som kopec srandy, vzrušenia, zážitkov,... a to všetko som naozaj dostala.
Najlepšie bolo čítanie večer, kedy som pri istých vtipných udalostiach smiala tak nahlas, až som sa zakuckala vlastnou slinou a zobudila som si syna.
V knihe bolo niekoľko top momentov, ktoré mi behajú po rozume ešte teraz a záver bol totálne famózny. Obidve knihy u mňa čaká ešte re-reading, kde si ich vychutnám za sebou.

TOP moment:
"Ak sa ma spýta, či ju milujem, prisahám, že ju zviažem a hodím do Dunaja."
Čítaj viac
12
Dcera - Jane Shemilt
Práve čítam
Dcera

"Čo ma vie dostať je kniha, ktorú keď dočítate, tak si želáte, aby jej autor bol vaším najlepším priateľom, ktorému môžete zavolať, keď by ste chceli." (J. D. Salinger)

Mária Malá
18.4.2021
Overený nákup
Áno. Mesiac je veľa aby som si počkala na papierovú formu.
Prvá Miškina kniha Na úteku položila latku dosť vysoko, ale jej pokračovanie Na love ju zvýšilo ešte vyššie. Ak teda váhate nad kúpou, za mňa jednoznačne Áno.
Už to nie je len obyčajný príbeh z motorkárskeho prostredia. Pridá sa tu aj kúsok temnoty. Toto okorenenie ma veľmi potešilo.
Znova sa stretávame s Júliou, ktorá však oproti prvému dielu výrazne dospela a zmenilo sa aj jej správanie. Z dievčatka, ktoré predtým utekala pred všetkými problémami sa stala silná žena, ktorá vie čo chce a ide si za tým.
Adam (Vlk) ten sa nezmenil. Stále ma štve, že sa nevie vyjadrovať, ale to by už nebol on ak by mu autorka dala viac priamej reči.
Ale tá chémia a dravosť medzi nimi ostala. Príbeh je plný iskrivosti, vášne, erotického napätia, ale nečakajte posteľové scény na každej druhej strane. Miška im nedopriala :D
Ich hra na lovca a korisť ma neskutočne bavila. To napätie a doťahovanie bolo skvelé. Dravé, ba až živočíšne. Nenechá vás to len tak chladnými.
V knihe pribudne aj pár nových postáv. Síce mi chýbala Betka z prvej knihy ale skvelo ju nahradila nová Júliina kamoška Bea.
V knihe sa viac ponoríme do motorkárskeho sveta a zažijeme si viac klubovej akcie. Dosť často sa stretneme s nadávkami a sexistickými rečami, ale k tomu prostrediu to proste „pasuje“.
Knihe ani tentokrát nechýbali vtipné scény a humor, ktorého bolo požehnane.
A ten koniec? Achhhh
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac

„Milý, píšem vám celkom nahá, lebo chcem byť jednoduchou a úprimnou“

Človek na ulici - Ivan Horváth
Človek na ulici
Ivan Horváth