Cieľ

Na smelé plány jeden nestačí

Vysokoškoláčka Sabrina má v plánoch jasno: doštuduje, zaboduje na práve a získa skvele platenú prácu v prestížnej advokátskej kancelárii. Krásny hokejista v jej predstavách... Čítať viac

4,7 114 hodnotení
4. diel série
Off-Campus
Vydavateľstvo
YOLi, 2021
336 strán
5-6 hodín čítania

Vysokoškoláčka Sabrina má v plánoch jasno: doštuduje, zaboduje na práve a získa skvele platenú prácu v prestížnej advokátskej kancelárii. Krásny hokejista v jej predstavách nikdy nefiguroval. Johnovi Tuckerovi je preto ochotná ... Čítať viac

  • PDF EPUB MOBI
  • Slovenčina

9,00 €

Ihneď na stiahnutie
Ako čítať e-knihy?
Ďalšie e-knižné vydania
Plán - Elle Kennedy
EPUB MOBI
Čeština, 2022
Ihneď na stiahnutie

14,50 €

Naši škriatkovia odporúčajú

Viac o e-knihe

Vysokoškoláčka Sabrina má v plánoch jasno: doštuduje, zaboduje na práve a získa skvele platenú prácu v prestížnej advokátskej kancelárii. Krásny hokejista v jej predstavách nikdy nefiguroval. Johnovi Tuckerovi je preto ochotná venovať len jednu vášnivú noc, ale niekedy aj to stačí, aby sa človeku zmenil život.

Pre Tuckera je tímový duch alfou a omegou, na slávu si v porovnaní s ostatnými spoluhráčmi nepotrpí. Lenže ak sa má stať v dvadsiatich dvoch rokoch otcom, nehodlá zostať v úzadí. Zaumieni si, že sa o všetko postará a ako rodič zahviezdi. Nastávajúca matka jeho dieťaťa je nielen krásna a múdra, ale i nevyspytateľná. Nikoho nepúšťa do svojho srdca a tvrdohlavo odmieta pomoc. Ako ju má Tucker presvedčiť, že niektoré ciele sa dajú dosiahnuť len s asistenciou?
Čítať viac
Originálny názov
The Goal
Počet strán
336
Rok vydania
2021
Naše katalógové číslo
834759
Jazyk
slovenčina
4. diel série
Off-Campus
Vydavateľstvo
YOLi
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

4,7 / 5

114 hodnotení

85
22
6
1
0

Ako sa páčila e-kniha vám?

Recenzie čitateľov

7.3.2022
Fuha ako to celé zhodnotiť. Prvých 100 strán bola celkom nuda, ale potom ma začali Sabrina a Tuck naozaj baviť. Tucker je úplne úžasná osoba, zamilovala som sa doňho hneď. Na Sabrine sa mi páčilo to, že aspoň nejak naťahovala ten ich vzťah. Nebolo to hneď o vyznaní lásky, ale páčilo sa mi ako to všetko šlo postupne. Veľmi nerada sa lúčim s touto sériou, je to topka. Čítať viac
7
26.1.2022
Skvelý príbeh
Tuck a Sabrina.. tento príbeh bol úplne že wauu.. akurát miestami ku koncu knihy trošku natiahnutý príbeh ale ako celok je to spracované dobre. Koniec tretej časti prezrádzal čo sa bude odohrávať vo štvrtej časti takže som len čakala kedy to príde.. skvelý príbeh dvoch mladých ľudí.. Čítať viac
14

Recenzie na knižky nájdete aj na mojom instagrame @the_books_hunter

Viktória Vojteková
Overený zákazník
16.8.2021
Od Cieľu som očakávala niečo celkom iné. To síce neznamená to, že by sa mi nepáčilo to čo som dostala, ale bola som trošku sklamaná, že moje predstavy boli mylné. Tucker je pre mňa také zlatíčko a páčila sa mi jeho povaha a také to gentlmanské chovanie. Sabrinu som si svojím vlastným spôsobom obľúbila.
Naozaj nechápem prečo autorka nepísala viac spoločných scén s celou skupinkou postáv a tým myslím Tuckerovych kamarátov a ich frajerky. Takéto scény mám najradšej a knižke by pridali na hodnote.
Čítať viac
20
1.8.2021
Neskutočná séria!
Je koniec a mne je už teraz smutno za touto úžasnou partičkou ktorá mi neskutočne prirástla k srdcu. Posledná časť, bola však iná ako ostatné. Bola dospelejšia, no stále neskutočne vtipná, drzá a sexy !
Tucker - tento chlap si ma získaval postupne a pomaly no teraz som doňho a to bezpodmienečne. Milý, láskavý, dobrosrdečný, vie variť, hokejista s telom boha. Prosím povedzte mi, že niekde existuje dvojník!
Sabrina - ambiciózna študentka ktorá urobí všetko pre svoju kariéru, všetko preto aby sa dostala z domu z ktorého nejde nič pozitívne. Nevlastný otec - kus nechutného, hnusného a slizkého chlapa ktorého by som zavesila za orgán do prievanu a starká ktorej city boli chladnejšie ako ľad.
Ich stretnutie mala byť jednorázovka - žiadne city, žiadna výmena čísel no stalo sa niečo, na čo ani jeden nebol pripravený - dieťa. Sabrina chce ísť na Harvard, Tucker chce podnikať… Sú ochotní sa vzdať svojich snov a podmieniť to všetko dieťaťu alebo je túžba po vysnenej budúcnosti silnejšia?
Ak to mám porovnať s predchádzajúcimi časťami tak áno, bolo to iné ale vôbec nemôžem povedať žeby to bolo zlé alebo žeby sa mi to nepáčilo ! Autorka si pre nás pripravila hlbší príbeh, tentokrát už išlo o viac ako len flirt a vzťah. Opäť to bolo úžasné, hltala som písmenká, stranu za stranou a nechcela som aby bol koniec. Stále sme mali prehľad ako sa majú postavy aj z predchádzajúcich dielov čo dávalo sérií úplnú celistvosť. Skvelá séria, radí sa medzi moje srdcovky, odporúčam!
Čítať viac
5
11.5.2021
Čítala som už všetky knižky zo série od tejto autorky a nevynechala som ani túto. Na knižku s Tuckom som sa veľmi tešila, lebo ako postava mi bol najsympatickejší už od prvej knihy. Knižka bola dobrá a ľahko sa čítala, avšak už sa trošku odlišovala od predchádzajúcich. Riešia sa tam už problémy spojené s reálnym životom a nie len životom na vysokej. Mám rada tieto typy kníh ale od tejto som očakávala aj čosi viac. Niektoré momenty mi trochu aj vadili a správanie hlavných hrdinov v určitých momentoch mi tiež nesedelo. Aj tak knižku odporúčam všetkým, ktorí majú radi tento typ literatúry a majú radi romantiku so všetkým čo k tomu patrí. Čítať viac
8
6.5.2021
Jednoznačne jedna z mojich naj romanticko-erotických sérií
Hlavná postava zo štvrtého dielu série Off-campus, Tucker, mi od začiatku prišiel najzáhadnejší zo štvorice hokejistov, ktorí spolu bývali v jednom dome - počas študovania na univerzite Briar.
Jeho čas nadišiel a dosť otvorený a prekvapivý koniec tretej časti dopomohol k tomu, aby som sa rovno pustila do tohto záverečného dielu.
Táto časť nebola jedna z najlepších, ale kebyže je na svete viac takých chlapov ako Tucker, svet je úžasné miesto. knihu som si užila od začiatku až po koniec.

V čom bol teda tento diel iný, než tie tri predchádzajúce? Zodpovednosť. Cieľ sa venoval vo väčšej miere zodpovednosti do života ako takého.
Autorkin štýl písania doslova kričí: čítaj ma, smej sa, zabávaj, spoznávaj. Všetky knihy z tejto série som prečítala plus mínus za 6 hodín a som si istá, že sa čoskoro pustím aj do série Brair U.

Postavy mi prirástli k srdcu a každého jedného som si zamilovala pre niečo iné. Normálne mi je ľúto sa s nimi rozlúčiť.
Z pohľadu zápletiek to nebolo nič extravagantné, ani prehnane originálne, ale nebolo to ani úplné klišé - vládla taká krásna vyváženosť.

Sériu odporúčam milovníčkam romantiky, erotiky, nie pre nič za nič je na obálkach napísané odporúčaná veková hranica 17+ (tie sexuálne scény sú vážne detailne opísané).
Čítať viac

„Musí existovať vedecký odôvodnená súvislosť medzi pôvabom človeka a jeho nezmyselným správaním. “

Krásny omyl - Vi Keeland
Krásny omyl
Vi Keeland