Maddox, který byl vychován v chaosu a ve strachu, teď v běžném životě vyžaduje pořádek a kontrolu. Má svou kariéru a dva nejbližší přátele. To je všechno, co potřebuje...

Čítať viac

Ďalšie formáty

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Maddox, který byl vychován v chaosu a ve strachu, teď v běžném životě vyžaduje pořádek a kontrolu. Má svou kariéru a dva nejbližší přátele. To je všechno, co potřebuje.

Dokud do jeho života nevstoupí Dee. Přináší s sebou city, které si celý život sám odpíral – a ohrožuje jeho kontrolu. Chce jí odolat.
Udržet. Lásku. Naživu.
Protože i Dee sama je poznamenána vlastní minulostí, nedokáže mu přiznat své city, a bojuje s ním o každou píď. Je dost silný na to, aby jí ukázal – aby jí dokázal, že láska jim oběma za to riziko stojí?

Tři mladí muži se seznámí na univerzitě, kde také začne jejich celoživotní přátelství. Minulost diktuje to, jací muži to jsou, současnost však formuje jejich budoucnost. Co se stane, když se každý z těchto mužů setká s tou jedinou osobu, která je mu předurčena? Dokážou se svými city bojovat a odejít? Nebo jeden po druhém podlehnou a poznají sladkou bolest lásky?
Čítať viac

Všetky formáty tohto titulu

Knihy

Na sklade, objednávajte však rýchlo
15,46 €

E-knihy a audioknihy

E-kniha
Okamžite na stiahnutie
Ako čítať e-knihy?
EPUB
MOBI
8,90 €
Ďalšie
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
Maddox
Počet strán
3285-6 hodín čítania
Rok vydania
2020
Naše katalógové číslo
818653
Štýl
romantický
Jazyk
čeština
3. diel série
Vested Interest
Vydavateľstvo
Baronet
Pre koho
pre ženy

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,6 / 5

23 hodnotení

17
2
4
0
0

10
24.3.2021
Maddox
Overený nákup
Viac som sa v príbehu dozvedela o Maddoxovi ako o Dee. Z jej pohľadu tam toho bolo málo rozprávané. Dej mohol byť viac zameraný na hlavné postavy.
Mohli trebárz odcestovať a dej by sa odohrával mimo Toronta. Tak boli všetci opäť pokope a dej sa točil okolo všetkých.
Záver mi pripadal prirýchly, zišlo by sa ho viac rozpísať.

Čo sa týka erotickej stránky príbehu to bolo super. Inak priemerné.
No ako oddychovka to fakt ušlo. Žiadne prehnané emócie to vo mne nevyvolalo, takže som si pokojne mohla popíjať kávičku bez vyprsknutia.
Čítať viac
10

Som mamina na materskej ktora miluje čítanie kníh. Uprednostňujem romany alebo young adult.

Slávka Beňáková
20.11.2020
Táto kniha je tretí diel série Vested Interest, prvá časť bola Bentley a druhá časť bola Aiden. Maddox je tretí z kamarátov BAM, ktorí si tiež nesie v živote útrapy z minulosti. A Dee je sestra Cami, ktorá bola hlavnou ženskou postavou v časti Aiden. Väčšinu postáv už poznáme z prvých dvoch častí, takže vidíme aj ako sa ostatní posunuli vo svojich životoch. Maddox bol záhadný a tichý a až v tejto jeho častí sa o ňom dozvedáme viacej a lepšie ho spoznávame. Autorka ma skvelý štýl písania a číta sa to samo, lenže keď ste čítali prvé dva diely tak tento už pre vás bude predvídateľný a budete vedieť čo sa tam približne bude diať a ako bude dej postupovať. V knihe je romantika, erotika (v tejto časti asi aj o trošku viacej) a ešte nejaké to napätie a zápletka. Aj keď v tejto časti autorka pozmenila oproti predchádzajúcim dvom častiam koho sa nebezpečenstvo bude týkať. Knihu by som odporučila pre tích, ktorí si radi prečítajú oddychové nenáročné čítanie a v prípade, že budú čítať celú sériu tak nevadí im trošku predvídavosti. Autorka má ešte nejaké knihy v tejto sérii a ja som na nich zvedavá. Nakoľko už nejde o slávnu trojku, tak či to bude zaujímavejšie a trošku iné. Čítať viac
16

Všetky moje recenzie nájdete na instagrame @luckylady.stories :)

Luckylady. Stories
18.11.2020
Kniha bola veľmi pekne spracovaná a napísaná, avšak niečo mi tam chýbalo. Chýbal mi tam nejaký šmrnc, oživenie, nejaká iskra, niečo, čo by ma nútilo čítať ďalej. Pretože úprimne ma to moc nebavilo.

Už prvé diely boli také kúsok nadpriemerné, ale na zadok som z toho nespadla. A žiaľ, už pri Maddoxovi som cítila a mala pocit, že všetky tri príbehy sú na jedno kopyto.

V tejto knižke bolo viac milostných scén, ako v predchádzajúcich, trošku aj tvrdšie opísaných, avšak nič to so mnou nerobilo. Pri čítaní som bola úplne neutrálna, nepohlo to so mnou ani hore, ani dolu. Už som sa tešila, kedy knihu dočítam, a musela som sa fakt zapierať, pretože mňa to veľmi nebavilo už od tých 180 strán, pretože som videla, že zase to isté dookola.

Postavy boli fajn, veľmi sa mi páčilo to priateľské doťahovanie hlavne medzi chalanmi. To priateľstvo, celá partia - to všetko bolo veľmi pekné. Ale zápletka už tretíkrát taká istá, len trošku pozmenená..

Na mňa to už bolo aj trošku až presladené, Bentley, Maddox a Aiden boli vykreslení ako sexi, bohatí muži, ale mne to nestačilo. Celkovo tým postavám chýbala nejaká poriadna charizma, ich repliky boli až príliš miestami sladké, chýbala mi nejaká iskra, zapálenie, prečo by som si postavy obľúbila.

Keď to porovnám s autorkami ako je Elle Kennedy, Penelope Ward, Vi Keeland, tak táto zahraničná autorka píše tak priemerne, kúsok nadpriemerne. Ale stále je to kvalitnejšia literatúra ako niektoré slovenské diela. :)

Pripravuje sa ďalší diel o postave Reid, ktorý sa vyskytol najviac v tomto príbehu, ale už do tohto príbehu asi nepôjdem, pretože už som takmer dostala čítaciu krízu pri tejto knižke.

Každopádne, knižka zbiera pozitívne a dobré recenzie, takže je možné, že mne to nesadlo, tak ako by malo, a určite pre nenáročné čitateľky to môže byť dobrá knižka. :)
Čítať viac
10

Milovníčka kníh najmä románov a young adult literatúry.

Anna Anna
11.11.2020
Príbehy od Melanie Moreland si vždy rada prečítam a na Maddoxa som sa veľmi tešila a bola som zvedavá, aký príbeh nás čaká. Maddox sa mi zatiaľ páčil najviac z tejto série. Hneď na začiatku ste vtiahnutý do deja, keďže Maddoxa a Dee poznáme z predchádzajúcich dvoch častí. Dee má s Maddoxom dohodu, ktorá je pre ňu dôležitá. Oboch mi bolo ľúto, za to, čím si museli prejsť v minulosti. Bolo pekné sledovať, ako sa Maddox snaží pomalými krokmi meniť pravidlá. Dee neverí na lásku, hlavne kvôli svojej minulosti. Dee aj Maddox chcú kontrolu, ale Dee sa jej v určitej časti svojho súkromia vzdáva. Do príbehu prichádza aj Maddoxova minulosť, o ktorej si myselel, že už je dávno preč a jeho minulosť tento príbeh zamotá. Krásne bolo ako sa Dee starala o Maddoxa. V príbehu sa dozvedáme tiež, ako si nažívajú ich priatelia z predošlých príbehov. Veľmi zaujímavý krok mi príde, že autorka zapojila do príbehu postavu z jej ďalšej knihy, protože táto postava pomôže Maddoxovi. Takéto spojenie postáv veľmi oceňujem. Epilóg, tak ten bol krásne spracovaný, až mi bolo ľúto, že je koniec. Celá séria je skvelá. A musím poznamenať že sa mi páči priateľstvo, ktoré autorka vytvorila medzi postavami. Čítať viac

Čítať viac
Čítať viac

„We all know that timing is everything. Trouble is, we don't know much about timing itself.“

When - Daniel H. Pink
When
Daniel H. Pink