Harriet Beecher Stowe: Chalúpka strýčka Toma. Ikar, 2023.
Maddox - Melanie Moreland, Baronet, 2020

12,99 €

Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo

Maddox

Maddox, který byl vychován v chaosu a ve strachu, teď v běžném životě vyžaduje pořádek a kontrolu. Má svou kariéru a dva nejbližší přátele. To je všechno, co potřebuje. Dokud do... Čítať viac

4,6 30 hodnotení
3. diel série
Vested Interest (CZ)
Vydavateľstvo
Baronet, 2020
328 strán
5-6 hodín čítania

Maddox, který byl vychován v chaosu a ve strachu, teď v běžném životě vyžaduje pořádek a kontrolu. Má svou kariéru a dva nejbližší přátele. To je všechno, co potřebuje. Dokud do jeho života nevstoupí Dee... Čítať viac

  • Pevná väzba
  • Čeština

12,99 €

Posielame do piatich dní
Kniha je dostupná v štyroch knižniciach. Pozrieť dostupnosť v knižniciach

Naši škriatkovia odporúčajú

Atramentovočierne srdce - Robert Galbraith, J.K. Rowling, Lindeni, 2023

Viac o knihe

Tři mladí muži se seznámí na univerzitě, kde také začne jejich celoživotní přátelství. Minulost diktuje to, jací muži to jsou, současnost však formuje jejich budoucnost. Co se stane, když se každý z těchto mužů setká s tou jedinou osobu, která je mu předurčena? Dokážou se svými city bojovat a odejít? Nebo jeden po druhém podlehnou a poznají sladkou bolest lásky?

Maddox, který byl vychován v chaosu a ve strachu, teď v běžném životě vyžaduje pořádek a kontrolu. Má svou kariéru a dva nejbližší přátele. To je všechno, co potřebuje. Dokud do jeho života nevstoupí Dee. Přináší s sebou city, které si celý život sám odpíral – a ohrožuje jeho kontrolu. Chce jí odolat.
Protože i Dee sama je poznamenána vlastní minulostí, nedokáže mu přiznat své city, a bojuje s ním o každou píď. Je dost silný na to, aby jí ukázal – aby jí dokázal, že láska jim oběma za to riziko stojí?
Čítať viac
Originálny názov
Maddox
Počet strán
328
Väzba
pevná väzba
Rozmer
120×195 mm
Hmotnosť
375 g
ISBN
9788026914471
Rok vydania
2020
Naše katalógové číslo
759663
Štýl
romantický
Jazyk
čeština
Preklad
3. diel série
Vested Interest (CZ)
Vydavateľstvo
Baronet
Pre koho
pre ženy
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Kúpte spolu
Maddox - Melanie Moreland, Baronet, 2020
Drzý bastard - Penelope Ward, Vi Keeland, Baronet, 2020
25,98 €

Hodnotenia

4,6 / 5

30 hodnotení

21
5
4
0
0

Ako sa páčila kniha vám?

Recenzie čitateľov

22.5.2022
#3 Maddox
Vzťah medzi Maddoxom a Dee sme mohli sledovať od začiatku, od prvej knihy.
Páčilo sa mi, ako sa všetci tak pekne popárikovali.
Oni dvaja boli veľmi rozumný a vedeli, čo chcú v živote aj jeden od druhého, mali svoje zásady a pravidlá. Ich vzťah za dverami spálne (teda aj nie len v spálni) sa mi veľmi páčil. No jeden začal cítiť. Viac, ako sa dohodli.
Zápletka bola zaujímavá, ale podľa mňa trochu skrátená, mohla byť aj na dlhšie obdobie rozvinutá.
Záver bol pekný, ale chýbalo mi viac čítania z pohľadu Dee.
Čítať viac
15
Overený nákup
24.3.2021
Maddox
Viac som sa v príbehu dozvedela o Maddoxovi ako o Dee. Z jej pohľadu tam toho bolo málo rozprávané. Dej mohol byť viac zameraný na hlavné postavy.
Mohli trebárz odcestovať a dej by sa odohrával mimo Toronta. Tak boli všetci opäť pokope a dej sa točil okolo všetkých.
Záver mi pripadal prirýchly, zišlo by sa ho viac rozpísať.

Čo sa týka erotickej stránky príbehu to bolo super. Inak priemerné.
No ako oddychovka to fakt ušlo. Žiadne prehnané emócie to vo mne nevyvolalo, takže som si pokojne mohla popíjať kávičku bez vyprsknutia.
Čítať viac
Zuzik
Neoverený nákup
5.2.2021
Preklad
Nebude aj preklad do slovenčiny?
Ďakujem za odpoved.
Čítať viac
16

Som mamina na materskej ktora miluje čítanie kníh. Uprednostňujem romany alebo young adult.

Slávka Beňáková
Overený zákazník
20.11.2020
Táto kniha je tretí diel série Vested Interest, prvá časť bola Bentley a druhá časť bola Aiden. Maddox je tretí z kamarátov BAM, ktorí si tiež nesie v živote útrapy z minulosti. A Dee je sestra Cami, ktorá bola hlavnou ženskou postavou v časti Aiden. Väčšinu postáv už poznáme z prvých dvoch častí, takže vidíme aj ako sa ostatní posunuli vo svojich životoch. Maddox bol záhadný a tichý a až v tejto jeho častí sa o ňom dozvedáme viacej a lepšie ho spoznávame. Autorka ma skvelý štýl písania a číta sa to samo, lenže keď ste čítali prvé dva diely tak tento už pre vás bude predvídateľný a budete vedieť čo sa tam približne bude diať a ako bude dej postupovať. V knihe je romantika, erotika (v tejto časti asi aj o trošku viacej) a ešte nejaké to napätie a zápletka. Aj keď v tejto časti autorka pozmenila oproti predchádzajúcim dvom častiam koho sa nebezpečenstvo bude týkať. Knihu by som odporučila pre tích, ktorí si radi prečítajú oddychové nenáročné čítanie a v prípade, že budú čítať celú sériu tak nevadí im trošku predvídavosti. Autorka má ešte nejaké knihy v tejto sérii a ja som na nich zvedavá. Nakoľko už nejde o slávnu trojku, tak či to bude zaujímavejšie a trošku iné. Čítať viac
21

Všetky moje recenzie nájdete na instagrame @luckylady.stories :)

Luckylady. Stories
Overený zákazník
18.11.2020
Kniha bola veľmi pekne spracovaná a napísaná, avšak niečo mi tam chýbalo. Chýbal mi tam nejaký šmrnc, oživenie, nejaká iskra, niečo, čo by ma nútilo čítať ďalej. Pretože úprimne ma to moc nebavilo.

Už prvé diely boli také kúsok nadpriemerné, ale na zadok som z toho nespadla. A žiaľ, už pri Maddoxovi som cítila a mala pocit, že všetky tri príbehy sú na jedno kopyto.

V tejto knižke bolo viac milostných scén, ako v predchádzajúcich, trošku aj tvrdšie opísaných, avšak nič to so mnou nerobilo. Pri čítaní som bola úplne neutrálna, nepohlo to so mnou ani hore, ani dolu. Už som sa tešila, kedy knihu dočítam, a musela som sa fakt zapierať, pretože mňa to veľmi nebavilo už od tých 180 strán, pretože som videla, že zase to isté dookola.

Postavy boli fajn, veľmi sa mi páčilo to priateľské doťahovanie hlavne medzi chalanmi. To priateľstvo, celá partia - to všetko bolo veľmi pekné. Ale zápletka už tretíkrát taká istá, len trošku pozmenená..

Na mňa to už bolo aj trošku až presladené, Bentley, Maddox a Aiden boli vykreslení ako sexi, bohatí muži, ale mne to nestačilo. Celkovo tým postavám chýbala nejaká poriadna charizma, ich repliky boli až príliš miestami sladké, chýbala mi nejaká iskra, zapálenie, prečo by som si postavy obľúbila.

Keď to porovnám s autorkami ako je Elle Kennedy, Penelope Ward, Vi Keeland, tak táto zahraničná autorka píše tak priemerne, kúsok nadpriemerne. Ale stále je to kvalitnejšia literatúra ako niektoré slovenské diela. :)

Pripravuje sa ďalší diel o postave Reid, ktorý sa vyskytol najviac v tomto príbehu, ale už do tohto príbehu asi nepôjdem, pretože už som takmer dostala čítaciu krízu pri tejto knižke.

Každopádne, knižka zbiera pozitívne a dobré recenzie, takže je možné, že mne to nesadlo, tak ako by malo, a určite pre nenáročné čitateľky to môže byť dobrá knižka. :)
Čítať viac

Vydavateľstvo Baronet

Čítať viac
Kúpte spolu
Maddox - Melanie Moreland, Baronet, 2020
Drzý bastard - Penelope Ward, Vi Keeland, Baronet, 2020
25,98 €

„Pokiaľ ide o mňa, síce nechápem svoju mamu a oca a niekedy mi ich je ľúto, ale nemôžem si pomôcť, mám ich veľmi rád.“

Charlieho malé tajomstvá - Stephen Chbosky, 2016