Knihy
E-knihy

V klietke

Čo sa skrýva za závojom smrti?

Ikar, 2019
Novinka
Download
PDF
EPUB
MOBI
5-6 hodín čítania
Vydavateľstvo
Ikar, 2019

Neurologička FBI Sayer Altairová hľadá zlo v najhlbších kútoch ľudskej mysle. Hoci sa ešte nespamätala zo snúbencovej náhlej smrti, veľmi túži pokračovať vo svojom výskume mozgov sériových vrahov...

Čítaj viac

9,70 €

Bežná cena Bežne 13,90 €

Ušetríte 30%

Predobjednávka,
vychádza o šesť dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Neurologička FBI Sayer Altairová hľadá zlo v najhlbších kútoch ľudskej mysle. Hoci sa ešte nespamätala zo snúbencovej náhlej smrti, veľmi túži pokračovať vo svojom výskume mozgov sériových vrahov. Washingtonská polícia však objaví hrôzostrašné miesto vraždy s visiacou klietkou, v ktorej niekto mladé dievča pomaly vyhladoval na smrť. Sayer poveria vedením vyšetrovania. Len čo obeť identifikujú ako dcéru prominentného senátora, Sayer sa nečakane ocitne v žiare reflektorov.
Zatiaľ čo verejný tlak na dolapenie páchateľa silnie, Sayer zistí, že uniesli ďalšie dievča, ktoré balansuje na hranici života a smrti. Kým jej kolegovia skúmajú pribúdajúce dôkazy, Sayer sa ponáhľa na pomoc druhej obeti. Lenže odkaz v doručenej obálke neveští nič dobré: Keď mi vezmete jedného z mojich... Čoskoro si uvedomí, že prenasledujú vraha s nebezpečnou posadnutosťou, ktorý je vyšetrovateľom bližšie, než si myslela.
Čítaj viac
Kúpte spolu
V klietke - Ellison Cooper
Pochovaní zaživa - Dominik Dán
20,69 €
Ušetríte 7,16 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
Caged
Predbežný dátum vydania
23.7.2019
Počet strán
392
Vydavateľstvo
Ikar
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
626253

Recenzie

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
V klietke - Ellison Cooper
Pochovaní zaživa - Dominik Dán
20,69 €
Ušetríte 7,16 €

„Kniha je základný predpoklad pre dobrý život.“

Mortimer J. Adler